Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ALOOOOO baietii cu OFF-Topicul

 

 

UIte fac un lucru bun pentru voi: http://messenger.yahoo.com/download/win/

 

De pe linkul ala va luati yahoo messenger!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc anticipat Leonte, chiar nu stiam de aceasta minunata inventie a secolului 21 !

 

Imi poti face te rog frumos si un tutorial cu folosirea lui ?

 

Multumesc in avans

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am o motocicleta si vreau sa particip si eu la intalnirile organizate de voi . Va las mailul meu daca vreti sa ma contactati seby_zeus2001@yahoo.com

 

 

Nu conduceti mai repede decat poate ingerul vostru zbura.

 

Asfalt uscat , aderenta maxima, nu ingenunchiati decat in curbe ... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am o motocicleta si vreau sa particip si eu la intalnirile organizate de voi . Va las mailul meu daca vreti sa ma contactati seby_zeus2001@yahoo.com

 

 

Nu conduceti mai repede decat poate ingerul vostru zbura.

 

Asfalt uscat , aderenta maxima, nu ingenunchiati decat in curbe ... :kiss:

 

 

Salutari!

 

Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu grupul tau de prieteni motorizati, sa va anuntati aici pe forum numarul si componenta (motoretele) si sa va intidneti la drum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a modificat schimbarea...sau s-a schimabt modificarea , dupa cum vreti sa ii spuneti

A aflat acum Stefan ca vacanta e de pe 11 pana pe 19...

 

asa ca ne mutam cu jucariile pe 15-16-17 ...

deci anuntati fratilor care veniti sa facem rezervari :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si maine mergeam daca aveam motor .

 

Da` plm . Am cerut si eu pareri la baicarii astia mai "mari" si toti au zis ca e mai bine s-o facem in mai . Adica s-o facem INTALNIREA . NU SA FACEM SEX CUM S-AR GANDI Alyn1 ( DOLJ ALIN ) =))

 

Bafta :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si maine mergeam daca aveam motor .

 

Da` plm . Am cerut si eu pareri la baicarii astia mai "mari" si toti au zis ca e mai bine s-o facem in mai . Adica s-o facem INTALNIREA . NU SA FACEM SEX CUM S-AR GANDI Alyn1 ( DOLJ ALIN ) =))

 

Bafta :*

 

Si dupaia te intrebi dimineata de ce te doare curu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o pagina de tampenii fara sa propuna cineva , ceva concret....

nu stiu care din voi a zis ca vrea in mai ... si cei cu bacu ce fac? crezi ca vine cineva din cei de a 12'a ???

25-26 aprilie nu se poate din alte motrive... de aceea cred ca data aleasa este cea mai buna... daca are cineva o alta propunere asteptam cu drag (nu de genu prin mai candva ca asta nu ma ajuta... o data exacta care sa convina )...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer ca organizator, nu ma intereseaza ce au spus "baicarii aia mari", nu va convine, nu veniti, nu este nicio problema, insa nu va mai dati cu parerea cum ar trebui facut, daca stiati si doreati sa faceti o faceati de acum un an cand s-a deschis acest topic.

 

Pentru cunostinta voastra generala prin mai incep intrunirile moto serioase si vreau sa pot spera ca si cei de 16 ani si 125cc gusta din spiritul moto, dar deh unii nu inteleg motociclismul decat prin a te da tare pe bulevard printre masini pt a impresiona gagicute de la LIceul Tehnic nr 2-sectia oligofreni.

 

Daca nu veniti foarte bine, daca veniti la fel de bine, insa nu postati de dragul de a posta pentru ca ingreunati munca tuturor in chestia asta!

 

 

Nu vrem sa vedem mortaciuni la intrunire si nici copilasi lipiti de asfalt, nu vreau sa pun vreo motoreta pe platforma masinii sau sa duc vreunu la spital, drept pentru care se va merge conform regulilor, cine crede ca nu este in stare sa mearga asa cum stipuleaza regulamentul mai bine sa-si ia gasca de prieteni si sa se plimbe pe unde il taie capul, aviz amatorilor, pentru ca am vazut ca sunt destui!

 

 

In rest, satanate si numai bine!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar deh unii nu inteleg motociclismul decat prin a te da tare pe bulevard printre masini pt a impresiona gagicute de la LIceul Tehnic nr 2-sectia oligofreni.

 

Eu NU ma regasesc in aceste cuvinte :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E problema noastra cei care nu venim , nu inteleg de ce te ataci mereu spunand ca tu esti organizator si nu stiu ce , ma prietene ti-am mai zis inca o data ca nu te-a obligat nimeni sa o faci ...sau te-au platit astia de pe forum sa faci tu intalnirea ? foarte bine ca agata uni gagicute pe bulevarde , decat sa stea ca frustrati si sa joace wow sau mai stiu eu ce...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E problema noastra cei care nu venim , nu inteleg de ce te ataci mereu spunand ca tu esti organizator si nu stiu ce , ma prietene ti-am mai zis inca o data ca nu te-a obligat nimeni sa o faci ...sau te-au platit astia de pe forum sa faci tu intalnirea ? foarte bine ca agata uni gagicute pe bulevarde , decat sa stea ca frustrati si sa joace wow sau mai stiu eu ce...

 

HUO GOLANULE !!!! =)))))

 

Ba zvastic , parca maine ziceai ca te intalnesti cu aia ma ... Ti-ai spalat si tu motoru ala ? :angryfire:

 

Si plm . Intr-un fel are dreptate Stefan , ne batem joc de munca , nervii si rabdarea lui ...

 

Nu mai fitzi prosti . Acu pe bune ... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HUO GOLANULE !!!! =)))))

 

Ba zvastic , parca maine ziceai ca te intalnesti cu aia ma ... Ti-ai spalat si tu motoru ala ? :angryfire:

 

Si plm . Intr-un fel are dreptate Stefan , ne batem joc de munca , nervii si rabdarea lui ...

 

Nu mai fitzi prosti . Acu pe bune ... :angry:

ti-am zis ca am agatat`o pe magheru ?=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba gata, ce naiba pana la urma "mancam din aceeasi farfurie" nu trebuie sa ne certam , sa ne batem , omoram , violam ,injuram, sa ne bagam in spital, sa ne amenintam sau mai stiu eu ce. Deci pana la urma se mai pune de o intalneala ceva sau NU?!!! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uneori e greu cu abtinutul asta? lipiti bai fratilor tastele cu super glue daca nu sunteti in stare ....

 

intr'un mod mai direct spus (fata de ce a zis Stefan) ,

 

 

daca esti un mic ghostrider si te simti jignit atunci mergi cu 60 kmh in localitate , esti absolut liber sa te plimbi pe unde vrei ....

 

daca vrei sa te plimbi cu niste motociclisti , care nu merg ca manelistii cu motoru' doar ca sa agante pitzipoance, atunci noi (eu si Stefan) te invitam in data mai sus stabilita sa ne insotesti la o super plimbare pe siriu+cheia ... la jumatea drumului, mancam o ciorbita ceva , seara la pensiune un gratar ...

 

VA rog cei care nu aveti ce scrie, nu mai scrieti ... aveti o intrebare LA SUBIECT o asteptam cu drag ... dar nu cretinitati despre unde ati agatat voi gagici...

 

Eu in calitatea mea de om care se plimba imi permit sa imi invit "colegii" de forum la o plimbare... nu luam nici o responsabilitate pentru voi, nu nimic...doar va invitam la o plimbare, si punem la dispozitie una alta... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...