Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de ce m-as simti injosit? ca o sa se dea mai tare? normal ,are mult mai multa experienta ^^

 

 

 

:rolleyes: ... ai prins mersul lucrurilor!

 

respectul se ofera la cel cu CM mai multzi , cubi sau ne-cubi ... cam tot asa e! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce la intalnire o sa se vina doar cu 125cc, tu de ce ai veni cu cbr-ul ? nu-ti mai ajunge puterea pe care ti-o ofera rs-ul ? :cheers:

Tu ce crezi? :)

 

sa te simti tu injosit de aia! :rolleyes:

Nu, in nici un caz nu e vorba de asa ceva, dar nu cred ca s-ar mai urca cineva de pe 180 cai pe 15 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam pe saptamana viitoare sau sfarsitul acestei saptamani veti avea toate datele.

 

 

@frn: poate sa vina cu orice motor (avand in vedere ca-l stim cu 125) daca se da in spectacol sau incalca regulile stabilite va fi exclus din grup, veti vedea regulamentul de desfasurare si veti intelege atunci ce spun)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te facem pe tine la gratar ma :cheers:

 

As dorii un hamburger de Leo cu Cheesssburgeeeer !!!!!!!!!! :ok:

 

On-topic: Sper sa faceti iesiri cu grupul, eu o sa stau cuminte acasa si o sa fac rodajul cat timp o sa "pune-ti piciorul jos" pe Cheia sau pe cheia de la poarta ! ;)

Editat de Alyn1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo, cred ca sunt eu, in cazul asta, tu nu stiu ce detalii ne-ai putea da, eventual cum e cu off-topicul pe forum.

 

 

Am rezolvat mai tot, mai avem de cautat cazare, adica Ionutz va cauta cazare :lol:

 

AM decis ca intrunirea sa aiba loc in weekendul 17-19 aprilie, pt ca la Brasov acum ninge si nu e vreme de mobra nicidecum.

 

Mai departe va va informa Ionut, intrucat eu am un eveniment neplacut in familie si o sa dispar cateva zile din peisaj.

 

 

Va multumim pt intelegere si va rugam cat mai putin off-topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo, cred ca sunt eu, in cazul asta, tu nu stiu ce detalii ne-ai putea da, eventual cum e cu off-topicul pe forum.

 

 

Am rezolvat mai tot, mai avem de cautat cazare, adica Ionutz va cauta cazare :D

 

AM decis ca intrunirea sa aiba loc in weekendul 17-19 aprilie, pt ca la Brasov acum ninge si nu e vreme de mobra nicidecum.

 

Mai departe va va informa Ionut, intrucat eu am un eveniment neplacut in familie si o sa dispar cateva zile din peisaj.

 

 

Va multumim pt intelegere si va rugam cat mai putin off-topic!

 

Lav iu . Cred ca am si eu mobra facuta pana atunci :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leo, cred ca sunt eu, in cazul asta, tu nu stiu ce detalii ne-ai putea da, eventual cum e cu off-topicul pe forum.

 

 

Am rezolvat mai tot, mai avem de cautat cazare, adica Ionutz va cauta cazare :D

 

AM decis ca intrunirea sa aiba loc in weekendul 17-19 aprilie, pt ca la Brasov acum ninge si nu e vreme de mobra nicidecum.

 

Mai departe va va informa Ionut, intrucat eu am un eveniment neplacut in familie si o sa dispar cateva zile din peisaj.

 

 

Va multumim pt intelegere si va rugam cat mai putin off-topic!

 

m-ai prins la partea cu off-topicul :lol:

 

o sa intreb prin liceu poate strang si de pe acolo 1-2-3 motociclisti.

 

problema cu cazarea ar fi urmatoarea : sa facem rezervarea cat mai tarziu , astfel sa avem confirmarea SIGURA a celor care vin ca sa nu rezervam mai multe camere decat va fi necesar. De exemplu sa rezervam cu 1-2 zile inainte daca este posibil.

 

P.S. Ne cazam in Brasov sau unde ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cazat ne vom caza undeva in/langa Codlea, Ionutz va va da toate detele astea. Nu stiu daca o sa putem rezerva cu 2 zile inainte fiindca perioada respectiva este foarte aprope de Paste si pensiunile vor avea un oarecare grad de ocupare, asa ca va rugam sa va anuntati cu siguranta prezenta.

 

Momentan exista un regulament care va fi cat de curand up loadat aici pe forum.

 

 

Pana una alta intrati-va in forma pt ca o sa aveti parte de un traseu foarte frumos dar extenuant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cazat ne vom caza undeva in/langa Codlea, Ionutz va va da toate detele astea. Nu stiu daca o sa putem rezerva cu 2 zile inainte fiindca perioada respectiva este foarte aprope de Paste si pensiunile vor avea un oarecare grad de ocupare, asa ca va rugam sa va anuntati cu siguranta prezenta.

 

Momentan exista un regulament care va fi cat de curand up loadat aici pe forum.

 

 

Pana una alta intrati-va in forma pt ca o sa aveti parte de un traseu foarte frumos dar extenuant.

 

Pastele nu pica pe 18?? Bai si cu traseul....yo am autonomie doar 200km :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimbati ma data ca nu e buna deloc de pasti v`ati gasit si voi puneo naibi in mai , iunie ceva sa fie mai cald ca io am ceva de mers nu ca voi :)))) sunt si plecat din tara in perioada aia si chiar vreau sa vin mult mai convenabil era pe 17-18 mai decat acuma in aprilie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vom vedea cum e vreme si data va pendula in functie de vreme!

 

Cazarea nu este obligatorie in acelasi loc pt toata lumea, acuma va dati seama ca eu sau RedBaron, care stam in Codlea, nu ne vom rezerva camere ca ar fi culmea sa-mi iau camera langa casa.

 

 

Eu stiu ca Pastele pica pe 27, cand, surpirza, vom fi la scoala.

 

din pacate pentru unii, data nu se schimba dupa programul unei singure persoane. Data se va schimba in functie de evolutia vremii si de cum gasim cazare.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar este mai accesibil in mai sau iunie pentru ca este cald , acum vremea asta se schimba de la o zi la alta.. haideti sa stabilim o data poate sa venim toti daca e ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar este mai accesibil in mai sau iunie pentru ca este cald , acum vremea asta se schimba de la o zi la alta.. haideti sa stabilim o data poate sa venim toti daca e ...

 

 

Nu vrei sa organizezi tu pe fortele tale si sa ne scutesti de o durere de cap, nu vrei nu vii si cu asta basta, buricelor de pamant !

 

Asta e data stabilita de organizator, care btw nu e batuta in cuie si inca se discuta, dar care nu se schimba dupa preferintele personale a unuia sau a altuia, ok?

 

pana atunci mai plimbati-va mai socializati, mai una-alta dar mai suor cu off-topicul si cu atitudinea de muriti-ar capra.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...