Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu saream , mi s-a parut chiar haios....

 

dar tu nu ai inteles la ce fac eu aluzie... AM spus de 3 ori ca se tine la Brasov, si el intreaba UNDE se va tine...la asta ma refeream...scuze nu am vrut sa fiu acid ... promit sa ma corectez cu un cico cand ne vedem :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu saream , mi s-a parut chiar haios....

 

dar tu nu ai inteles la ce fac eu aluzie... AM spus de 3 ori ca se tine la Brasov, si el intreaba UNDE se va tine...la asta ma refeream...scuze nu am vrut sa fiu acid ... promit sa ma corectez cu un cico cand ne vedem :crack:

 

 

eu ma gandeam sa facem undeva la munte, cum ar fi..cheile bicazului - cine cunoaste zona stie despre ce vorbesc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gandeam sa facem undeva la munte, cum ar fi..cheile bicazului - cine cunoaste zona stie despre ce vorbesc :lol:

Intradevar ar fi probabil mai frumos la munte(nu se compara cu un oras) , nu cred ca principiul intalnirii noastre e sa fim vazut in trafic , vrem sa ne simtim bine ,nu?:crack:

Sunt mai multe posibilitati de munte etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu "ie" nervosi bre... faceam si io o remarca... ce e drept poate putin rautacioasa... Mea Culpa...

 

 

pai si noi tot de munte ziceam... asta a fost un alt motiv pentru care am ales Brasovul :lol: Zona barajului Siriu e super :crack: zona de pe Cheia , Rucar-Bran si ...sunt muulte zone superbe cu trasee superbe de facut... am zis ZONA Brasovului... Nu in oras , ca doar nu am tampit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa facem o mica lista sa vedem cam cati mergem...ca se apropie incet incet :D

Oricum e super ideea sa stam 2-3 zile,prima zii e clar odihna,mai ales pentru cei care vin din colturile tarii ca mine :scratch: a doua zii sa ne plimbam toti,poate mergem pe cheia,iar a treia zii trezire mancat si ramas-bun...apropo unde v-ati gandit sa dormim?

Incep eu lista

Galati: 3 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan nimic, ca nu as vedea pe careva facand 400 km pe frigu asta...

stai sa se usuce astfaltul , sa treaca frigul si ne plimbarim :D pana atunci... antrenament :P

poi da normal , nu ma refeream acuma..da ma gandeam ce vati mai inteles :huh: .

La mine is 8 grade , astfalt uscat ..destul de bine :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Revenim cu intrunirea 125cc de la Brasov:

 

Vrem sa vedem care este parearea voastra, dupa ceva discutii cu RedBaron am decis ca intrunirea sa aiba loc undeva la inceputul lunii aprilie.

 

Pe mai departe ne vom interesa de cazare (speram sa va putem caza pe toti in acelasi local, sau macar in localuri vecine, intru-cat nu ne putem caza la cort in aceasta perioada) si sa stabilim un traseu de plimbare in care sa se respecte regulile stabilite in posturile precedente.

 

 

Numa' bine! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenim cu intrunirea 125cc de la Brasov:

 

Vrem sa vedem care este parearea voastra, dupa ceva discutii cu RedBaron am decis ca intrunirea sa aiba loc undeva la inceputul lunii aprilie.

 

Pe mai departe ne vom interesa de cazare (speram sa va putem caza pe toti in acelasi local, sau macar in localuri vecine, intru-cat nu ne putem caza la cort in aceasta perioada) si sa stabilim un traseu de plimbare in care sa se respecte regulile stabilite in posturile precedente.

 

 

Numa' bine! :rolleyes:

Eu is prezent . Doar ca trebuie rezolvat cu cazarea din timp la sigur sa ne trezim cumva peacolo fara cazare:laugh:

:cheers:

Editat de Paulikaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general cei care planuiesc o intalnire/plecare la munte gen, inainte cu 4 5 luni ... de fapt nu o sa mai vina nici unu cand e de plecat. Treaba se face pe loc, 2 3 telefoane "Hai la munte" si aia e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei cei care vorbesc mult si aiurea raman cu coada intre picoare la final. Va rog nu va mai dati aiurea cu pararea daca nu stiti ce este vorba.

 

Aceasta este o INTRUNIRE, nu este o plimbare amicala cu prietenii la munte, deci necesita ceva organizare si batai de cap. Totul se va desfasura dupa un plan bine stabilit si conform unui regulament care va fi in curand postat aici pe forum.

 

In tangenta cu ceea ce spunea si Trotinel, va rugam sa va anuntati dinainte prezenta (pentru cei care veniti sigur) , intervaul in care puteti anunta este de 2 saptamani inaintea intrunirii ( nu ne trebuie nume, ci doar numar, ca poate veniti in gasca; asadar numarul de paritcipanti care au nevoie de cazare), pentru trebuie sa stim exact cate camere rezervam, bineinteles costul cazarii si-l suporta fiecare. Noi vom incerca sa obtinem niste preturi cat mai mici si ceva avantaje de grup.

 

In ceea ce priveste derularea traseului, aceasta va urma planul regulamentului de care pomeneam mai sus.

 

 

Inca o data accentuez, ANUNTATI-VA PREZENTA pentru a nu exista probleme la cazare.

 

Ca o incheiere as vrea sa va rog de la obraz si prieteneste, pe cei care au darul vorbitului in plus, sa se abtina, cand un om face ceva nu-i da in cap, mai ales ca e din aceeasi breasla, as vrea sa cred ca acele posturi au fost afisate din neintelegere si nu din rautate.

@ adventix: o alta rugaminte ar fi sa cititi posturile anterioare pentru a afla datele necesare (asta pana cand postam regulamentul) intrucat este neplacut si pt noi sa repetam aceleasi lucruri fiecarui user in parte.

 

Numa' bine

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin daca imi fac R`u pana atunci . Vin sigur 100% , dar sa am motoru facut ! :) . Am dat comanda de piese , tot :) in 3 sapt e gata :rolleyes: . Me love ya ... :cheers:

 

tot e gata e cateva luni incoace ... bine ar fi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...