Sari la conținut

..:: Aprilia Sr 50 Fans ::..


Razvan-dida
 Share

Postări Recomandate

Bravo,ati reusit sa stricati topicul omului.

 

Mai microabe,vad ca te iei chiar de fiecare om de pe forum,rand pe rand.Frate aici e forum de motociclism,nu de smecherism.Du-te frate la pesti,rame,crocodili,ce vrei,si cearta-te cu ei!!! Invata sa respecti!!!Invata sa scrii romaneste!!!! Si nu mai crede ca esti cel mai tare din parcare,arunca o privire pe culturism.ro si masoara-te acolo.Aici ne masuram in cmc,respect,cai putere,etc.

 

Consider ca era util acest topic,insa :D ...s-a dus.Oricum felicitari lui Razvan-Dida pentru initiativa.

 

 

Chiar nu am nevoie de reply la acest mesaj,am nevoie doar sa bagi la cap.PA!

 

Eu numa iau de nimeni,dar cand cineva ma jicneste aiurea dau aceeasi replica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai trancalule..marsh in colt ( ia vezi ca doctorul lucreaza la servicile sercrete si te iau mascati dupaia ) :D

 

Esti un Mare Prost...Termina-te si nu te mai baga in seama;) suferi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clodius ai uitat semnul intrebarii :D

E bine asa ?

merci de precizare, dar ma enervasem sa tot vad topicul "sus", dar fara sa citesc vreo informatie utila ;)

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-as fi avut nimic impotriva sa fie un topic de SRuri .. oricum asta nu e topic primele 2 pagini sunt numai certuri... deci practic ar trebui sters si facut altul nou pentru ca nu o sa intre nimeni sa scrie de sruri cand trebuie sa treaca prin cele 2 pagini de cearta.. si mai sunt si primele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...