Sari la conținut

..:: Aprilia Sr 50 Fans ::..


Razvan-dida
 Share

Postări Recomandate

Trebuia sa te bagi tu in seama...omu' a zis ca topicul e doar pt SR-uri...si ca stie de topicul ala...

Da ti se pare normal sa faca fiecare un topic pentru modelul de scuter pe care il are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ti se pare normal sa faca fiecare un topic pentru modelul de scuter pe care il are?

NU

ce ar fi sa incepem sa facem toti asa ... Agility fan club , NRG fan club , Aerox fan club etc

Macar daca ar fi fost multa activitate la Aprilia fan club ... mai intelegeam sa faca pt sr 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ti se pare normal sa faca fiecare un topic pentru modelul de scuter pe care il are?

Da ma,mi se pare foarte frumos...bine ca aveti topicuri cu gopopuri,quinquiuri si tractoare de-astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma,mi se pare foarte frumos...bine ca aveti topicuri cu gopopuri,quinquiuri si tractoare de-astea...

 

N-ai dreptate...la cate modele sunt sar umple forumu de tampenii;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai dreptate...la cate modele sunt sar umple forumu de tampenii;)

 

Daca SR,Aerox,NRG etc ti se par tampenii,bine ca iti plac toate chinezariile din topicuri...Ar fi mai interesant forumul

(ps:pune spatiu inainte sa pui ; ) daca tot vrei sa ma impresionezi :D) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca SR,Aerox,NRG etc ti se par tampenii,bine ca iti plac toate chinezariile din topicuri...Ar fi mai interesant forumul

(ps:pune spatiu inainte sa pui ; ) daca tot vrei sa ma impresionezi :D) )

 

Bai soarece eu nu fac impresi ca tine(crezi ca daca tu esti asa toata lumea e asa?) , vezi ca interpretezi gresit minte de purandel ce ai.Nu e bun sa se umple forumu de toate modelele de scutere;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai soarece eu nu fac impresi ca tine(crezi ca daca tu esti asa toata lumea e asa?) , vezi ca interpretezi gresit minte de purandel ce ai.Nu e bun sa se umple forumu de toate modelele de scutere;)

 

Sa vorbesti cu cine te-a facut asa da?Eu nu te-am jignit :D hai gea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la un topic obosit ... va certati .... eu am vrut sa fie unul special pt cei cu Sr-uri .. si credeti-ma ... nu sunt deloc putini ..... si o data ce nu au aparut topicuri cu fiecare scuter in parte.. de ce va ganditi ca vor aparea chiar de acum ... Aprilia Sr e printre cel mai popular model si eu ziceam ca merita un astfel de topic ..... cum spuneam sunt multi cu modelul asta... chiar ff multi si fiecare isi doreste sa afle sau sa impartaseasca vreun secret de-al lui pt ca e altceva un topic cu toate modelele de Aprilia si unul special de Sr.. daca deranjeaza pe careva.. sa fie sters si asta e ... nu am vrut ca lumea sa se certe de la asta.. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Microb...imi pare rau pentru tine esit o cauza pierduta. Tu ai un metru si o flecma si mai mult de 14 ani nu iti dau. Eu am 1.90 si 90 kg. Un cap in gura iti dau si esti la spital.

 

Asa ca respect cu cei mai batrani pe forumul asta.

 

Si in legatura cu topicul....si eu am sr. Ok, ok, azi mi-a zis un "importator de scutere" ca e chinezarie ;) ca e facut in china :D ca si restu si am murit rau de ras. In afara de-asta spuneti-mi voi mari mesteri in sr50 cum imi reglez carburatorul dupa o toba giannelli chrom extra si un filtru malossi red. Spuneti orice marime de jiglor, orice reglaj, orice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cel cu arc relantiul si celalalt regleaza aerul. In general surubul fix din mijlocul carburatorului(perpendicular pe gurile lui - cea care intra in motor si cea care trage aer) este de relanti (in general = mereu). Zi ce vrei sa reglezi si te ajut eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Microb...imi pare rau pentru tine esit o cauza pierduta. Tu ai un metru si o flecma si mai mult de 14 ani nu iti dau. Eu am 1.90 si 90 kg. Un cap in gura iti dau si esti la spital.

 

L O L :D

 

Atat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intalnim noi bot in bot,toti sunteti smecheri pe forumu asta;)

bai baiatule baa : Iesi in casa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Microb...imi pare rau pentru tine esit o cauza pierduta. Tu ai un metru si o flecma si mai mult de 14 ani nu iti dau. Eu am 1.90 si 90 kg. Un cap in gura iti dau si esti la spital.

 

Asa ca respect cu cei mai batrani pe forumul asta.

 

Si in legatura cu topicul....si eu am sr. Ok, ok, azi mi-a zis un "importator de scutere" ca e chinezarie ;) ca e facut in china :D ca si restu si am murit rau de ras. In afara de-asta spuneti-mi voi mari mesteri in sr50 cum imi reglez carburatorul dupa o toba giannelli chrom extra si un filtru malossi red. Spuneti orice marime de jiglor, orice reglaj, orice.

 

Sa o vad pe asta;).

 

na sa io sugi , cand va intalniti :)

 

SA mi-o sugi tu nu te mai baga inseama aiurea...doc..lasa ca vb pe mess;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,ati reusit sa stricati topicul omului.

 

Mai microabe,vad ca te iei chiar de fiecare om de pe forum,rand pe rand.Frate aici e forum de motociclism,nu de smecherism.Du-te frate la pesti,rame,crocodili,ce vrei,si cearta-te cu ei!!! Invata sa respecti!!!Invata sa scrii romaneste!!!! Si nu mai crede ca esti cel mai tare din parcare,arunca o privire pe culturism.ro si masoara-te acolo.Aici ne masuram in cmc,respect,cai putere,etc.

 

Consider ca era util acest topic,insa :D ...s-a dus.Oricum felicitari lui Razvan-Dida pentru initiativa.

 

 

Chiar nu am nevoie de reply la acest mesaj,am nevoie doar sa bagi la cap.PA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...