Sari la conținut

Intrebare


ONU22
 Share

Postări Recomandate

post-4646-1123700750_thumb.jpgpost-4646-1123700772_thumb.jpg Acum 3 zile veneam de la mare,pe drum se aude un sunet ciudat (de la toba) opresc ma uit s-a rupt surubul unde intra toba la motor,a mai ramas un surub in care se tinea.Pana la bucuresti mi-a cazut toba pe drum nu a fost prea placut dar am avut noroc cu un sofer de tir tare amabil care mi-a dat niste sarme si am prins toba. Eu m-am uitat cam ce as putea sa ii fac dar nu prea ma pricep eu asa bine.Am facut niste poze sper sa se inteleaga.Daca poate sa imi spuna cineva unde sa ma duc la un service ceva.

Astept cu nerabdare raspunsurile voastre (De trei zile nu mai m-am plimbat cu motoru inebunesc) :D

 

Ps sunt din buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai dak esty din buc. dute la tanga motors, din cate am citit pe forum lucreaza ff bine, dak vrei hai pana in campia si cumva til fac io, nu cred sa fie ceva complicat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si s-ar putea sa gasesti niste gagici in bikini :crack: . Nu, glumeam, vezi poate poti sa inlocuiesti surubu, sau la tine iese din motor surubu si nu invers adik sa se insurubeze in motor. :blbl: aaaaa.... sper sa intelegi. :D

Editat de egobrain
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat dar nu am gasit nici o adresa :D Surubul vine direct din motor si am nevoie neaparat de o adresa de service, in max 2 zile trebuie sa ii fac toba sa ii centrez roata fata sa ii schimb uleiul sa ii pun cablu la turometru sa ii zchimb placutele de la tambur de pe roata spate si inca nu am gasit un service.Daca stiti o adresa spuneti va rog frumos.

Multumesc pt raspunsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...