Sari la conținut

Pro Biker's Party, 22-24 August - Snagov Parc


mau
 Share

Postări Recomandate

sa moara cichichan. doua intalniri se incaleca si au inceput certurile.

duceti'va ma toti la probaic, raman mai multe sarmale, mai mult aer curat si mai multa liniste la breaza. :P

 

Sarmale pe canicula asta... beah! Mai bine bere rece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa moara cichichan. doua intalniri se incaleca si au inceput certurile.

duceti'va ma toti la probaic, raman mai multe sarmale, mai mult aer curat si mai multa liniste la breaza. :makeout:

 

 

Miroase a gradinita" vai noi avem sarmale si aeru mai curat " :makeout: eu zic ca e loc pt toata lumea si sigur or sa fie f. multi de or sa vina si la breaza si la probike.

Importat e ca lumea sa se simta bine.

 

o bere :P e bine?

 

 

sa pui multa la rece ca sunt cam insetat :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci vineri la cat trebuie sa fiu prezent ca sa imi primesc berea ? :P

Abia astept , desi nu prea o sa ma inteleg eu cu muzica si cu cei cativa kilometri de mers singur prin padure ( in cel mai rau caz pe jos ) , dar asta e !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul ca locatia de la Snagov e de tot kktul.

Si e aceeasi si in aceeasi stare de multa vreme.

Baietii din tara au dreptate cu wcurile.

Daca iei 20ron intrare macar sa asiguri un loc de campare decent, incluzind un wc onorabil si o sursa de apa care nu te omoare in 48 de ore.

Absolut toate "event"urile sint fumate de ani si ani de zile. Aceleasi intreceri de handicapati, aceeasi parada, aceiasi mici care dau din coada, acelasi tipar falimentar prezent la fiecare intilnire de la Snagov.

 

Toti cunoscutii pe care i-am intrebat daca vin au strimbat din nas a lehamite.

Cind se va schimba ceva anuntati-ma si pe mine, poate vin.

Pina atunci imi vad de ale mele.

 

Astept sa sara talibanii cu pietrele.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul ca locatia de la Snagov e de tot kktul.

Si e aceeasi si in aceeasi stare de multa vreme.

Baietii din tara au dreptate cu wcurile.

Daca iei 20ron intrare macar sa asiguri un loc de campare decent, incluzind un wc onorabil si o sursa de apa care nu te omoare in 48 de ore.

Absolut toate "event"urile sint fumate de ani si ani de zile. Aceleasi intreceri de handicapati, aceeasi parada, aceiasi mici care dau din coada, acelasi tipar falimentar prezent la fiecare intilnire de la Snagov.

 

Toti cunoscutii pe care i-am intrebat daca vin au strimbat din nas a lehamite.

Cind se va schimba ceva anuntati-ma si pe mine, poate vin.

Pina atunci imi vad de ale mele.

 

Astept sa sara talibanii cu pietrele.....

 

:P

 

ps- nu exista reclama negativa ... exista doar reclama :makeout:

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul ca locatia de la Snagov e de tot kktul.

Si e aceeasi si in aceeasi stare de multa vreme.

Baietii din tara au dreptate cu wcurile.

Daca iei 20ron intrare macar sa asiguri un loc de campare decent, incluzind un wc onorabil si o sursa de apa care nu te omoare in 48 de ore.

Absolut toate "event"urile sint fumate de ani si ani de zile. Aceleasi intreceri de handicapati, aceeasi parada, aceiasi mici care dau din coada, acelasi tipar falimentar prezent la fiecare intilnire de la Snagov.

 

Toti cunoscutii pe care i-am intrebat daca vin au strimbat din nas a lehamite.

Cind se va schimba ceva anuntati-ma si pe mine, poate vin.

Pina atunci imi vad de ale mele.

 

Astept sa sara talibanii cu pietrele.....

 

Tu esti mai fript de conditiile de la Snagov decat au fost cei prezenti la Brasov . Daca nu iti place , nu veni omule , dar nu mai fa de cacao o intrunire care poate altora le place ..

Cat despre locatie ... Asa e , e de tot turkish delight avand in vedere ca multi dintre cei cu banii platesc 400-700 de euro pe metru sa vina pe malul Snagovului .. D-aia Codrii Vlasiei sunt patrimoniu national ... Daca esti rupt in supapa si fericit ca dai pe gat antigel cu prieteni cu care nu ai mai baut un pahar de mult sunt sigur ca ai sa fii foarte ofuscat ca faci pipilica langa un pom sau langa gura unui WC ecologic . Dar asa-i romanul , nimic nu ii convine ! Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul ca locatia de la Snagov e de tot kktul.

Si e aceeasi si in aceeasi stare de multa vreme.

Baietii din tara au dreptate cu wcurile.

Daca iei 20ron intrare macar sa asiguri un loc de campare decent, incluzind un wc onorabil si o sursa de apa care nu te omoare in 48 de ore.

Absolut toate "event"urile sint fumate de ani si ani de zile. Aceleasi intreceri de handicapati, aceeasi parada, aceiasi mici care dau din coada, acelasi tipar falimentar prezent la fiecare intilnire de la Snagov.

 

Toti cunoscutii pe care i-am intrebat daca vin au strimbat din nas a lehamite.

Cind se va schimba ceva anuntati-ma si pe mine, poate vin.

Pina atunci imi vad de ale mele.

 

Astept sa sara talibanii cu pietrele.....

 

 

Hai sa va spun sincer ce cred eu ... incerc sa ma distantez putin de faptul ca sunt unul dintre organizatori

 

Nu discut aici de Bucuresti vs Breaza ... fiecare merge unde vrea si daca as avea mai mult timp in acest sfarsit de saptamana as fi ales Breaza cu ochii inchisi pt locatia montana care sper sa spele pacatele Brasovului ... si pentru promovarea deosebita a acestui eveniment - cu intrare libera ... etc

 

Ce mi se pare insa mie ok la petrecerea Bucurestiului vis a vis de comentariile negative este in primul rand locatia ... recunosc petrecerea are acum si un nedrept avantaj ... dupa bataia de joc de la brasov cam orice alta locatie din lume pare de vis (inclusiv sahara :unsure: ). Astfel Snagovul are multa verdeata, padure, si lac din 3 parti ... nu cred ca iti poti dorii mai mult. Referitor la campare recunosc nu am dormit in cort niciodata la snagov si nu cunosc problemele specifice ... dar iar imi vine in cap camparea pe zgura de la brasov, in plin praf ... si cu motociclete pacanind printre ele. Sunt inchiriate bude ecologice care vor fi curatate zilnic ... nici mie nu imi plac si spre rusinea mea mai dau cate o fuga in padure (aici este probabil si vina noastra daca nu ne facem 'treaba' curat in aceste bude :crack: )

 

Referitor la parada chiar nu cred ca ai ce reprosa ... a participat cine a dorit ... si datorita numarului foarte mare de motociclisti a fost intotdeauna ceva spectaculos ... este doar o chestiune de gust iti place sa mergi in parada sau nu. Cam la fel si cu concursurile de gen (aici recunosc nici eu nu sunt fan baut bere viteza sau mers incet pe moto ... dar nici nu imi permit sa ii numesc pe participanti handicapati :makeout: )

 

Biletul de intrare este din pacate necesar pentru ca nau avem un sponsor care sa acopere toate cheltuielile cu inchirierea locatiei, scena, trupe, curent, personal ... etc etc

 

Si eu cunosc foarte multi motociclisti ... daca ma gandesc bine chiar majoritatea cunostintelor mele sunt motociclisti ... si datorita afacerii mele nu sunt deloc putini ... nu am constatat deloc printre ei un curent de genul : "Toti cunoscutii pe care i-am intrebat daca vin au strimbat din nas a lehamite" ... ceea ce ma face sa cred ca exagerezi

 

Ce as mai aduce eu in plus la astfel de petreceri ? ... mai multe genuri muzicale si mai multe animatoare :makeout:

 

PS - astazi la intalnirea de la arc impreauna cu un prieten care promova petrecerea de la breaza am ajuns la concluzia ca va fi super la ambele petreceri si cei mai castigati vor fi cei care vor avea timp si placere sa ajunga la amandoua :P

Editat de mau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti eu nu va pot ura decat petrecere frumoasa si cat mai multi participanti! Eu sincer...ma bucur ca...exista mai multe evenimente in acelasi weekend pt. ca astfel...motociclistii din zona au unde merge(pe langa clasica Cheia sau Siriu) Nu vad de ce ar exista dispute snagov vs. Breaza1 Asta inseamna democratie, nu? alegi ce-ti place! :makeout:

 

asa ca...distractie placuta si...sa auzim numai de bine!

 

 

P.S. Disney...cand se a fost prima intalnire la Arc....sincer...nu prea gred ca erai macar in proiect! :P Intreaba-l pe domnul Nastase si o sa iti spuna el mai pe indelete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La petrecere vor fi standuri comerciale cu echipamente : Arai, Shoei, AGV, Shark, Sidi, Marushin, IXS, Dainese, Spidi, Alpinestars, + toata gama de echipamente din Louis, + produse de intretinere moto + un stand cu xenoane

 

3 stand-uri cu motociclete noi si sh + 3 standuri cu scutere si tunning scutere

 

In plus Mitsubishi are o recomandare pt motociclisti : pick-up L200

 

Oferte de finantare pt motociclete noi de la Cetelem

 

Reviste de profil gratis pentru participanti de la Motociclismo

 

Pentru cei care nu stiu unde este locatia de la Snagov ... daca veniti pe DN1, cand ajungeti la vestita pasarela cu radar de langa ciolpani unde pe stanga este un petrom mic ... acolo faceti dreapta (venind dinspre bucuresti). De acolo sunt indicatoare montate de noi azi, si mai sunt vo 2 km de mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti eu nu va pot ura decat petrecere frumoasa si cat mai multi participanti! Eu sincer...ma bucur ca...exista mai multe evenimente in acelasi weekend pt. ca astfel...motociclistii din zona au unde merge(pe langa clasica Cheia sau Siriu) Nu vad de ce ar exista dispute snagov vs. Breaza1 Asta inseamna democratie, nu? alegi ce-ti place! :makeout:

 

asa ca...distractie placuta si...sa auzim numai de bine!

 

 

P.S. Disney...cand se a fost prima intalnire la Arc....sincer...nu prea gred ca erai macar in proiect! :makeout: Intreaba-l pe domnul Nastase si o sa iti spuna el mai pe indelete!

 

Asta am zis si eu (plus altii) pana acum. bine ca ai zis si tu.

 

 

Nu stiu ce... grezi tu Stephon, dar ce-ar fi sa nu te mai chinuiesti cu ganditul asta... Zincer :P

 

Multumim pentru urari, asemnea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi fi prezent , cine mai vine diseara...sa vin cu cortu :scratch: ?

 

me and my girl prin bunavointa lu' Mara (anarchy) care ne imprumuta casca pt pasager ...ete ca zic si aici fac reclama ..multumim!

 

 

eu plec pe la 20 cred din B ....cine vrea sa ne intalnim cine mai vine...?

Editat de iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ... diseara la ce ora incepe ? :scratch:

Am si eu o intrebare .. Daca vin azi , stau ce stau si apoi ma intorc acasa ... Maine daca vreau sa vin iar , iar trebuie sa platesc intratrea sau daca am bratara de vineri e ok ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22-24 AUGUST

COPLEXUL TURISTIC SNAGOV PARC

CEA MAI FRUMOASA LOCATIE

CEA MAI ASTEPTATA INTRUNIRE

 

PRO BIKER'S PARTY

 

Clubul sportiv de motociclism Pro Bike Bucuresti organizeaza in perioada 22-24 August 2008, Pro Biker’s Party.

Programul intrunirii cuprinde jocuri specifice, concerte, focuri de artificii si mult asteptata parada care va pleca din Snagov va strabate Bucurestiul si dupa o stationare de 30 minute in Piata Victoriei se va intoarce inapoi .

Datorita fenomenului moto care a avut o dezvoltare expansiva in ultimii ani interesul partenerilor media a crescut asa ca acest eveniment va fi promovat pe posturi tv si radio cu acoperire nationala. De asemenea evenimentul va fi promovat in revistele de specialitate moto ca Univers Moto si MotoLife ca si in reviste pentru promovarea evenimentelor : B24 Fun si 7 Seri.

Sponsori principali ai intruniri putem numi Coca Cola HBC, Valvoline Romania, Bergenbier si Tomina Trans societati care vor fi prezentate si pe afisele si flayerele ce vor promova evenimentul.

In aceasta perioada se organizeaza si o zona comerciala unde an de an principali jucatori pe piata moto din Romania sunt prezenti pentru a-si promova produsele incepand cu reprezentantii marilor producatori de motociclete ca si producatori de echipamente,consumabile si accesorii moto .

Ca trupe ce vor sustine concerte putem anunta deja Altar, Quart, Voodoo, Act, Habar si inca cateva surprize

Nu suntem siguri inca daca vom reusi sa aducem abele formatii: DIRECTIA 5 si IRIS dar unul din aceste 2 contracte se vor finaliza.

Tombola - premii surpriza !!!

 

PRO-BIKER’S PARTY

22-24 August 2008

 

Vineri 22 August

 

12.00 Deschiderea oficiala

12.00 – 16.00 Camparea

16.00 – 18.00 Jocuri

1. Concurs viteza de baut bere – 12 baieti

8 fete

2. Concurs skandenberg - 16 baieti

- 8 fete

18.00 – 19.00 Intrunirea cluburilor moto (Obiective 2008)

19.00 – 19.30 Prezentarea programului intrunirii si a sponsorilor

19.00 - 20.30 Concert Rock

20.30 – 21.00 Prezentarea standurilor comerciale

21.00 – 22.00 Concert Rock

22.00 – 22.30 Midnight show

22.30 – 01.30 Concert Rock

 

Sambata 23 August

 

10.00 Desteptarea

10.00 – 11.00 Micul Dejun

11.00 – 12.00 Intalnirea presedintilor de club pentru organizarea paradei moto

12.00 – 14.30 PARADA MOTO

Snagov Parc-D.N. 1-Piata Presei Libere-Piata Victoriei- D.N. 1-Snagov Parc.

La Casa Poporului 30 minute PIT STOP- demonstratii moto

15.00– 19.00 Jocuri

1. Trasul Funiei 8 echipe x 5

2. Impinsul Butoaielor cu Motocicleta 8 participanti

3. Popice cu Roata de Motocicleta 10 participanti

4. Prinderea Carnatului din Mers 8 echipe mixte

5. Alergarea in Saci cate doi 8 echipe

6. Schimbarea Echipamentului Moto 8 echipe mixte

19.00 – 19.30 Show pentru desemnarea castigatorilor

19.30 – 21.00 Concert Rock

21.00 – 22.00 Deschiderea Discotecii

22.00 – 23.00 Concert Rock

23.00- 23.00 Focuri Artificii

23.00 – 01.00 Concert Rock

01.00 – 01.30 Midnight Show

01.30 – 04.00 Disco Party

 

Duminica 24 August

 

10.00 Desteptarea

10.00 – 10.30 Mic Dejun

10.30 – 12.00 Fotografierea si Filmarea Cluburilor

12.00 – 14.00 Rock Party - clasic

 

 

asta e programul...

 

deci care mai vi diseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu s-a intors nimeni de acolo, merita deranju de a ma urca pe motor maine la 37 grade? am pt ce face sacrificu, hai veniti cu pareri!

 

nu s-a intors nimeni de acolo, merita deranju de a ma urca pe motor maine la 37 grade? am pt ce face sacrificiul, hai veniti cu pareri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

miine as vrea sa vin si eu la parada, unde ar trebui sa vin si cind?

 

 

 

Bafta si Asflat uscat tuturor

 

mai ai cbf 500? si eu am unul, din 2004 dar am o pb cu el acm cu termocupla, dar cred ca vin si eu la snagov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

da il mai am, al meu e mai nou l-am luat de abia in decembrie anul trecut, eu nu cred ca ajung la Snagov s-ar putea totusi pe dupa amiaza sa ajung ,dar la parada din Bucuresti vreau sa ajung neaparat dar nu stiu exact detalii.

 

 

Asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

da il mai am, al meu e mai nou l-am luat de abia in decembrie anul trecut, eu nu cred ca ajung la Snagov s-ar putea totusi pe dupa amiaza sa ajung ,dar la parada din Bucuresti vreau sa ajung neaparat dar nu stiu exact detalii.

 

 

Asfalt uscat tuturor

 

pai daca citesti numai ce vrei tu... uita-te cu atenti si vei afla la cat e parada, sau angajeaza pe unu sa citeasca in locul tau si tie sa-ti spuna ideile pricipale, sau ce te intereseaza, bafta mare lenes :scratch: :kali: :D

Editat de FLK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...