Sari la conținut

Pro Biker's Party, 22-24 August - Snagov Parc


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci, merita sacrificiul , sunt 37 grade si nu obisnuiesc sa merg in fusta pe moto :scratch: :kali:

 

nu am rezistat si m-am dus sa ma conving singur... aceasi locatie super, de mancare bere si cred ca in acest an va fi mai multa distractie,este asteptata multa lume cu mese gratare si multa muzica. este foarte bine organizat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva, la ce ora se ajunge in Bucuresti si unde anume?Ma refer la cei care pleca de acolo pentru para moto. Multumesc.

 

parada incepe la ora 12.00

 

apoi vin concursurile si tombola

 

mai pe seara artificii si Directia 5

Incepe la ora 12 din Snagov, sau la 12 e intalnirea intr-o locatie anume, din Bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! As veni si eu, dar nu am cu cine :scratch: Motociclist doar de o saptamana si nu cunosc inca decat 2-3 oameni, la locul de munca, care se pare ca lucreaza in weekend si deci am ramas singur la "colindat".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! As veni si eu, dar nu am cu cine :scratch: Motociclist doar de o saptamana si nu cunosc inca decat 2-3 oameni, la locul de munca, care se pare ca lucreaza in weekend si deci am ramas singur la "colindat".

nu cunosc nici eu pe nimeni daca vrei merem aman2 da`mi un mesaj ceva pe y! corcodelagaze am idul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma retrag, o sa fac o grupare cu strumfuadi, noi n-o sa ramanem la breaza, trecem pe acolo sa stam oleaca si plecam inspre moeciu sa intindem un gratar..

 

Bafta si distractie placuta :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cum facem? Time is ticking...

 

Ramane la Arc, in jur de 12:15 ?

 

Beea, nu e tarziu ora 13:00 la Casa Poporului?

Eu cred ca nu fac ei 15 min pana in Buc.Dar... nu stiu ce sa zic...La Arc, unde anume??? la intrarea pe Kiseleff cum te uiti catre Piata Victoriei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fiu sincer?:scratch:)) barbat...deci ...te bagi si la barbati sau doar la femei ?=))

 

acum serios :kali: sa nu iei pe partea cealalta ce am zis mai sus:)) nu am inclinatii dastea:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Am fost la parada, foarte linistitoare, nu ca in alti ani cand se faceau liniute printre motociclete, dar domnilor nu sa nu facem confuzie. Acest gen de activitate sustinuta de foarte putini politisti pe moto, iar din aceasta cauza masini care rulau pur si simplu printre noi, nu se numeste PARADA.

2.au facut ce au vrut, fara 30 min pauza la Victoriei, cu ocolirea tuturor zonelor de interes.

3.VITEZA CU CARE AM FOST NEVOITI SA CIRCULAM, NUMAI DE PARADA NU A FOST.

 

 

Sentimentul meu a fost ca au tras de noi sa terminam mai repede, sa scape de noi; Sper ca de la an la an sa fie mai bine... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...