Sari la conținut

bastybikes website + shop


fhchth
 Share

Postări Recomandate

salut le voi face de la 0

se poate shi modifica unul existent dar nu cred ca merita

basty

224226[/snapback]

 

ne auzim la iarna daca nu i'l vand pana atunci .. bafta in bizniz :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am acum un pont shi pot aduce motoare de harley wla 2 cil in v 750ccm anii30-40 stare buna fara carburator shi generator ( pt functionare buna oricum trebuie alt carburator shi un alternator la 12 v ) la 800 euro daca se hotataste careva in septembrie are motorul

 

cutia de viteze o pot aduce shi pe ea dar e cam 600 euro preferabil sa puneti alta mai ieftina pt inceput

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am acum un pont shi pot aduce motoare de harley wla 2 cil in v 750ccm  anii30-40 stare buna fara carburator shi generator ( pt functionare buna oricum trebuie alt carburator shi un alternator la 12 v )  la 800 euro  daca se hotataste careva in septembrie are motorul

 

cutia de viteze o pot aduce shi pe ea dar e cam 600 euro preferabil sa puneti alta mai ieftina pt inceput

basty

224507[/snapback]

 

 

Este foarte tentant ceea ce spui, ce zici ne intalnim la Brasov( la intrunire) peste doua saptamani sa aprofundam discutia?

Eu am sa fiu prezent la intrunire de vineri seara pana duminica dimineatza

Tel. 0722.622327

 

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte tentant ceea ce spui, ce zici ne intalnim la Brasov( la intrunire) peste doua saptamani sa aprofundam discutia?

Eu am sa fiu prezent la intrunire de vineri seara pana duminica dimineatza

Tel. 0722.622327

 

:rusinica:

224699[/snapback]

 

salut ne vedem la intilnire numarul meu de telefon este 0722682227

sunama in vremea aia ca nu o sa vin cu motorul deci o sa fiu greu de gasit prin lume

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basti incearca sa aduci ceva la intrunirea de la Brasov (schite,preturi sau poate chiar niste monstre furca,motor etc.) sa vedem si noi la ce ne aruncam pt la anul nu de alta dar tare bine m-ar prinde un Custom.

224728[/snapback]

 

salut

la brasov nu ma voi prezenta cu nimic nici macar cu propriul meu motor ...eu o sa incep treaba din septembrie .

motorul e in poze unele din motoarele shi proiectele facute de mine fara un aparat profesional shi alte scule le puteti vedea pe un site profesional de proiectare harley davidson numit WWW.DBBP.COM

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bai Basty, daca ai stii de cand ma port cu hamacul dupa mine, sperand sa te intalnesc... Acum am intrat pe net si eu, ca am avut ceva probleme, dar sper sa trec pe la tine dupa 1 sept....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai ceva poze,furca rezervor.Sunt curios sa vad si iti doresc succes.Dar am vazut ca scrii (pt inceput puneti o cutie mai veche) parerea mea este,ca ar trebui sa faci totul ok de la inceput.Stiu ca e problema de bani dar asta e parerea mea poate gresesc.Ma bucur ca incepe o dezvoltare a customului in Romania.Asteptam noutati. :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 years later...

salutare

 

La sfirshitul lui septembrie o sa deschid legal firma de custom .

O sa puteti vedea produse ca shi furci cadre rezervoare roti facute de noi ...

veti putea gasi shi piese indian ....pt cei ce chiar vor sashi faca ceva pe motorizare indian

 

o sa am shi piese ,probabil motoare de harley wla flathead la pretzuri acceptabile

 

prin aceste piese puteti trece cu 1000 -1500 euro dp dnepr pe un harley flathead custom

sa vad poate o sa fac un forum unde se poate discuta despre custom

siteul cvare l-am comandat nu are forum dar sa vad poate o sa imi faca tipul care se ocupa cu asta

 

probabil siteul se va numi www.groundzero.com

 

o sa va anuntz cind e gata tot veti gasi shi pretzuri shi tot

 

pretzuri informative :

 

cadru rigid 350 euro

furca springer 200-300 euro

rezervoare (orice va trece prin cap) -200 euro

 

basty

Am un road star xv1700...as vrea un rezervor custom de harley sportser, dar sa pastrez totusi consola centrala (mai ales ca imi arata km/h si nivelul benzinei din rezervor)! sunt dispus sa-l modificam pe al meu, nu neaparat sa facem unul de la zero...cam care ar fi costurile si daca se poate realiza? multumesc anticipat

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...