Sari la conținut

Help Lant


Postări Recomandate

Salut ieri am avut ghinionul sa mi se rupa lantul la o yamaha xtz 750 super tenere din 92... intrebarea mea este unde as putea gasi un magazin de piese prin iasi care sa aiba un astfel de lant?sau pe cineva care sa faca o comanda si sa ajunga lantul in 2 sapt max deoarece plec in italia...pe lant am gasit o serie KMC520RO nu stiu daca ajuta cu ceva. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ieri am avut ghinionul sa mi se rupa lantul la o yamaha xtz 750 super tenere din 92... intrebarea mea este unde as putea gasi un magazin de piese prin iasi care sa aiba un astfel de lant?sau pe cineva care sa faca o comanda si sa ajunga lantul in 2 sapt max deoarece plec in italia...pe lant am gasit o serie KMC520RO nu stiu daca ajuta cu ceva. Multumesc

www.louis.de ... vb cu romi_trb@yahoo.com si il ai in max 10 zile

 

vuite si codul 10041179 lant pt yamaha tenere 750(3WM, 3LD) e 115 euro parca ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ms... dar totusi un magazin in iasi nu stie nimeni care sa aiba?

Un magazin care sa aiba pe stoc exact lantul tau e destul de dificil sa gasesti, cu atat mai mult cu cat nu prea stiu multe SuperTenere prin Iasi. Oreste mi-a adus in o saptamana parbrizu, asa ia legatura cu el poate se rezolva.

Bafta

Editat de biohazardousguy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... ms e bine de stiu

 

te duci cu fostul lant la magazin ca sa stii ce sa cumperi. Insa va trebui sa cumperi tot kitul ( lanti + pinioane ) ca nu sunt uzate la fel si daca pui lant nou pe pinioane vechi il mananca imediat.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E dificil o *ula. Mergi la East Motors (dealerul Honda motors) in Pacurari si vorbesti. Mie mi-au adus lantul pt. Suzuki in 3 zile.

Si tosusi nu l-au avut pe stoc daca ti l-au adus in 3 zile. Deci e dificil de gasit un magazin care sa il aiba pe stoc lantul la exact modelul tau de mobra, mai ales daca vrei kit cu pinion si foaie.

Parea mea.

Bafta

Editat de biohazardousguy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...