Sari la conținut

BURSA LOCALA


smakalan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 590
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Honda Shadow vt600 import Germania aprilie 2008

-Fab. 1997 , 5 vit , gume 90% noi Pirelli Route

-Culoare galben/negru originala

-38 000 km din care 3000 facuti in Romania

-accesorii custom : sa, scarite ,ghidon(drag bar ) , bride , semnalizari capac filtru aer

-Kitt transmisie aproape nou, ulei si filter noi

-nu prezinta nici o zgarietura

 

Schimb cu speed dupa 98 R6 , gsx 600 , cbr 600 .zx6 pot fi si cu carene de fibra race sau zgariate , eventual putin lovita . o iau pt circuit .

post-20260-1224262050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda Shadow vt600 import Germania aprilie 2008

-Fab. 1997 , 5 vit , gume 90% noi Pirelli Route

-Culoare galben/negru originala

-38 000 km din care 3000 facuti in Romania

-accesorii custom : sa, scarite ,ghidon(drag bar ) , bride , semnalizari capac filtru aer

-Kitt transmisie aproape nou, ulei si filter noi

-nu prezinta nici o zgarietura

 

Schimb cu speed dupa 98 R6 , gsx 600 , cbr 600 .zx6 pot fi si cu carene de fibra race sau zgariate , eventual putin lovita . o iau pt circuit .

baga si un pret la jucarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru primul an .. parerea mea sincera .... este perfecta :

- gilera Dna

- 49 cmc / 6 cp

- Viteza - 70 km/h ( Manualul spune ca viteza maxima constructiva este de 105 in cazul in care se scot limitatorii .. )

- frana disc fata/spate

- racire cu apa

- Rar valabil martie 2010

" De Stiut : Display bord crapat / inlocuire display .. cost.. undeva la 50 euro "

- Carte Identitate

- Unic Propoetar

- Stare impecabila ( Totul din fabrica .. singura inlocuire a fost a unui bec :rusinica:) )

Piatra Neamt - pret fix 4500 Lei . ( Accept variante .. id : Cez_ro@yahoo.com )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul meu poate fi achizitionat acum la 5500 discutabil. Dotari: amortyizor ghidon, scarite si manete race gold, toba acrapovic, power comander, suport numar rabatabil, crash paduri, parbriz dark, anvelope Pirelli supercorsa pro, ulei schmbat in max 4000 km, numai Motul 300v, Km reali 25000. In pret intra si carene de curse, folosite o singura data la Serres, iar pt cine e interesat si de altceva in afara de fente la terase, asigur si cursuri de pilotaj pe circuitul Selena Bacau, asta pana la un anumit nivel, al meu ma refer. Si poze, alte relatii la tel 0722699014 sau jonsone75@yahoo.com, messul e deschis toata ziua

post-7573-1225185193_thumb.jpg

post-7573-1225185216_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul meu poate fi achizitionat acum la 5500 discutabil. Dotari: amortyizor ghidon, scarite si manete race gold, toba acrapovic, power comander, suport numar rabatabil, crash paduri, parbriz dark, anvelope Pirelli supercorsa pro, ulei schmbat in max 4000 km, numai Motul 300v, Km reali 25000. In pret intra si carene de curse, folosite o singura data la Serres, iar pt cine e interesat si de altceva in afara de fente la terase, asigur si cursuri de pilotaj pe circuitul Selena Bacau, asta pana la un anumit nivel, al meu ma refer. Si poze, alte relatii la tel 0722699014 sau jonsone75@yahoo.com, messul e deschis toata ziua

Discutabil pana in 5000, daca se ia fara carenele de curse sau mai stiu eu ce altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traficantilor!...

vladut...ia din germania un speed scapat pe strada si gata!...

am auzit k semnezi cu honda, johns...asa e?!...

 

hey mate !! nu chiar cristi , semnez acu ca am chopper honda , da cand mi-oi lua speed oi vedea eu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde si un cebereu di ala bun, 600rr, productie 2005, aprox 10000km, stare ca nou, semnalizari, crash paduri, suport numar si mansoanele de la Rizoma, filtru K&N, anvelope supercorsa pro sc2, ulei Motul schimbat la 4000 maxim, inscris cu numere de Neamt PF. Telefon 0746238335, Marius, 5500 euro

 

poza

 

Pt pasionatii de tehnica si istorie moto, se vand 2 exemplare de succes la vremea lor:

-Honda cbr1000f, sc24, an 89, aprox 98 cp, la numai 700 euro(sapte sute)

-Yamaha FZ 750 , an 86, 102 cp cica, la numai 600 euro(sase sute)

Nu au circulat in Romania, cine le cumpara devine prim proprietar, sunt in stare de functionare, trebuie cosmetizate, dar la pretul asta e de preferat sa intre in sarcina cumparatorului. Pun si poze daca sunt interesati sau le puteti vedea la mine

post-7573-1226400657_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde si un cebereu di ala bun, 600rr, productie 2005, aprox 10000km, stare ca nou, semnalizari, crash paduri, suport numar si mansoanele de la Rizoma, filtru K&N, anvelope supercorsa pro sc2, ulei Motul schimbat la 4000 maxim, inscris cu numere de Neamt PF. Telefon 0746238335, Marius, 5500 euro

 

poza

 

Pt pasionatii de tehnica si istorie moto, se vand 2 exemplare de succes la vremea lor:

-Honda cbr1000f, sc24, an 89, aprox 98 cp, la numai 700 euro(sapte sute)

-Yamaha FZ 750 , an 86, 102 cp cica, la numai 600 euro(sase sute)

Nu au circulat in Romania, cine le cumpara devine prim proprietar, sunt in stare de functionare, trebuie cosmetizate, dar la pretul asta e de preferat sa intre in sarcina cumparatorului. Pun si poze daca sunt interesati sau le puteti vedea la mine

 

Pune poze, pune poze!!! Unde se afla acum??

Editat de mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata iti propun doar ce este in catalogul Louis si de acolo sunt mai multe variante, treci pe la mine cand ai timp

 

Ti-am zis ca o sa-ti scriu pe forum ca o sa uiti. OF,Of ,Offfff

Vezi nu ma uita ca am sa-ti arat ca ti-am postat pe forum.

Astept comanada asa cum ai zis, saptamana viitoare, sau cine stie ce surpriza imi mai oferi !!!! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...