Sari la conținut

BURSA LOCALA


smakalan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 590
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vandut ! :cheers: Asfalt uscat noului propietar !

 

ai dat'o in banii aia? 4500 lei?!

 

si ? ce urmeaza ???

 

chiar asa..ce urmeaza? acu ca tot esti in club iti trebuie si un motor adecvat pt excursii :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dat'o in banii aia? 4500 lei?!

 

 

 

chiar asa..ce urmeaza? acu ca tot esti in club iti trebuie si un motor adecvat pt excursii :D

 

 

Pai .. ultimul pret fusese 950 euro la 42900 .. nu am calculat .

Deja sunt in tratative si cineva din family e`n italia .... un Cagiva River de 600 ( 98-99 undeva pe`acolo ca an ) mai mult ca sigur. Dar e mai bine sa nu zic hop pana nu sar gardul :bounce: :cheers:

Editat de CeZ_Ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care au incheiat asigurare la cocktail tuning si au beneficiat de promotia cu cagulele, ii astept sa le ridice, astazi am primit stoc nou. Tot de astazi intru si cu o colaborare avantajoasa si pt cei mai tineri, va tin la curent cu pretul respectiv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care au incheiat asigurare la cocktail tuning si au beneficiat de promotia cu cagulele, ii astept sa le ridice, astazi am primit stoc nou. Tot de astazi intru si cu o colaborare avantajoasa si pt cei mai tineri, va tin la curent cu pretul respectiv

Pretul nou pt cei mai tineri, e de 102 ron pe 6 luni, nu conteza cati ani are

Pt keaguri mai ieftin de 88 ron nu se poate, cel putin la mine

Cagula moca la fiecare rca, se da in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Vand un set de genti de motocicleta marca moto detail, cu huse de ploaie incluse. Sunt de calitate f buna si sunt noi noute.

 

Geanta de sus (topcase) are aprox 45l, doua buzunare laterale cu fermoar, curea (se poate purta pe umar, ca geanta de voiaj), husa de ploaie integrata (are un buzunar interior de unde se scoate husa de ploaie, care se strange cu snur in jurul gentii), partea de jos a gentii este acoperita cu cauciuc sa nu se ude si sa se curete mai usor. Dimensiuni (LxW) circa 55 x 30 cm.

 

2xGenti laterale - extensibile cu volum de la 12 la 22 de litri; un buzunar exterior cu fermoar, diverse buzunare interioare, deasemenea, au curea de umar detasabila si huse de ploaie. Sunt exact ca in fotografie, cu sistem de prindere pe motocicleta. Dimensiune cca 32 (jos L) x 40 (L sus) x 22 (H înapoi) x 30 (fata H) cm

 

Pret, 450 Ron, transport inclus, oriunde in tara.

 

Tel 0740 531 955

post-14488-1238754437_thumb.jpg

post-14488-1238754444_thumb.jpg

post-14488-1238754449_thumb.jpg

post-14488-1238754456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul nou pt cei mai tineri, e de 102 ron pe 6 luni, nu conteza cati ani are

Pt keaguri mai ieftin de 88 ron nu se poate, cel putin la mine

Cagula moca la fiecare rca, se da in continuare

Preturi pt persoana fizica, am uitat sa mentionez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe stoc nu merita sa le tii decat pe cele frecvent utilizate, atat timp cat se pot aduce a 2-a zi. Daca vrei asa, te ajut eu, desi poti sa mergi la orice magazin de piese auto si sa dai comanda in Roman, ca e mai greu sa ajunga la tine dupa asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreun importator ngk prin zona neamt?sau cineva care sa aiba bujii br10eg pe stoc :rolleyes: ?

 

 

Incearca la orestte 0721535377 e super baiat,preturi mici calitate,eu am luat de la el baterie,bujii ,etc si sunt multumit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde honda NSR 125 , 29 cp , 29000 km

In stare ft buna de functionare ... anvelope fata 50% sp 90% ... consumabile schimbate . . . xenon . . . nelovita ... in stare originala ...

Ideala pt incepatori ...

Pret de criza .... 990 euro .... usor neg .

Editat de cody2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat alt combinezon de piele, asa ca cel vechi e scos la vanzare, de banii de pe el sa-mi iau o geaca de oras mai bunuta. Model Alpinestar Vector, din 2 bucati, putin julit, slidere tocite, negru, gri, rosu, pret 230 euro. Poze numai cu el fac la cerere, dar cred ca il stiu cam toti din zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat alt combinezon de piele, asa ca cel vechi e scos la vanzare, de banii de pe el sa-mi iau o geaca de oras mai bunuta. Model Alpinestar Vector, din 2 bucati, putin julit, slidere tocite, negru, gri, rosu, pret 230 euro. Poze numai cu el fac la cerere, dar cred ca il stiu cam toti din zona

sliderele tocite is gen amintire de la un racer in viata?!...separat la licitatie sau intra in pret?!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat alt combinezon de piele, asa ca cel vechi e scos la vanzare, de banii de pe el sa-mi iau o geaca de oras mai bunuta. Model Alpinestar Vector, din 2 bucati, putin julit, slidere tocite, negru, gri, rosu, pret 230 euro. Poze numai cu el fac la cerere, dar cred ca il stiu cam toti din zona

vad ca e prea scump, 200 pare mai ok? posibil si cu plata in lei, 800 ron, mai iese un pic si de acolo. Pun si o poza, singura mai clara pe care am gasit-o

post-7573-1241420436_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda CB 500, anul 2002, 38.000 km, inmatriculata, ITP pana in 2010. pret 2400 euro

Motorul a fost adus anul trecut din Italia, eu fiind unicul proprietar in tara. Merge foarte bine, nu am avut deloc probleme.

Kitul de lant a fost schimbat pe la 35000 km -> DID Racing xring

Am folosit numai ulei Repsol.

In pret mai intra un windshield Puig si 2 pinioane aproape noi...... si ce mai gasesc prin garaj si nu imi mai trebuie :angry:

Motorul arata foarte bine, nu are defecte optice, cu exceptia unei mici infundaturi in partea dreapta a rezervorului(asa a fost adusa).

Consuma foarte putin si este buna pentru incepatori.

 

up

pret nou: 2100 de EURO

poze pe pagina 6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou la Cocktail Tuning:

toata gama de echipamente si accesorii din Louis, Auner si inca multe altele, la pret de catalog

Acum ma gasiti si la numarul de telefon 0233 24 24 24

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...