Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Cu placere te ajut,revino cu un tel in profilul tau nu prea am gasit posibilitate de contact

:bounce:

 

 

Iata si doua harti pentru a gasi si mai usor locatia!

 

Mai are JAK vreo speranta...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai sunt si alte pensiuni si sunt tot cam ceva degenu estellela fostul perot pucheanunr de tel 230309 si ar mai fi mai multe dar numa saptamana viitoare as mai putea da numere de tel

 

la puchianu nu increcati ca este ocupat pe uichendca am sunat

 

 

la benga este camera cu 60 lei pe noapte si un nr 0724295657 benga ion

 

mai este la cristian adica la 2 km de rasnov pensiunea babilonnr de tel257877 dar nu stiu cat este camera ca nu mia raspuuns nimeni la tel

 

numai bine si asfalt uscat :bounce: va mai dau informati de pensiuni de luni un colo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu Jak venim impreuna, deci ce rezolvi pt el , e ok si pt mine

Scuze...,dar lucrul asta mi se pare chear tare!,nu stiam ca exista un club de Jak-si,(la al meu motor tot Jak ii spun),cum fac sa ma inscriu si eu in club? :bounce: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JEFF MAI SCURT DRUMUL ESTE PT CEI CARE VIN DE LA PREDEAL CAND AJUNG IN RASNOV SA INTE PE STE I.L.CARAGEALE SI DA EXACT LA INTERSECTIACARE URCA SPRE POIANA SI PE M.EMINESCU SE POATE CA DA IN UZINEI

 

O RECOMANDARE PT CEI CARE VIN DE LA SIBIU SA NU VENITI PE FAGARAS BRASOV CA SE LUCREAZA SI ESTE DEZASTRU PUTETI SA VENITI PE PARTEA CEALANTA PE LA SINCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca doua pensiuni cu preturi rezonabile:

Rezervarile puteti face pe propria raspundere,nu sunt colaboratorii nostri,deci nu ne putem asuma nicio raspundere.

 

Pensiunea "Alina" tel:0744473061

 

Pensiunea "Redis" tel:0745187267

 

Speram ca va ajuta si aceste informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-si venii si eu, azi am trecut prin BV...mi-a inghetat kRu. ...deci cort, un sac de dormit si multa multa bere....:bounce: sper sa fie ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu reusesc sa vin cu motorul dar vin cu masina (posesor categoria A) si cu un prieten (neposesor categoria A) banuiesc ca poate intra si el cu mine, nu?

PM pls

 

Stai fara grija, masura de a limita accesul in camping este impotriva celor care nu au nici o tangenta cu fenomenul moto.

Va asteptam! :cheers:

Editat de Skywalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca una : fara ATV-uri si fara scutere

a 2a : care veniti la cort ar fi bine sa va luati sacii de dormit, pt munte, nu pt mare (material va fi, dar afara nu e indicat a se dormi)

Pe mine ma primesti cu scuterul? :cheers: asa pot sa beau si eu o bere fara frica politiei!!!promit sa nu-l turez prin camping!!!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma primesti cu scuterul? :cheers: asa pot sa beau si eu o bere fara frica politiei!!!promit sa nu-l turez prin camping!!!! :blbl:

 

te stiu destul de inventiv si nu m-as mira sa-ti ascunzi noua achizitie intre betele si foaia de cort, doar pt a insela vigilenta paznicilor si a trece de ei.

cat despre bere ... doar sa nu te turezi prin imprejurimi si sa apuci la demolat corturile altora :friends:

:banana:

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te stiu destul de inventiv si nu m-as mira sa-ti ascunzi noua achizitie intre betele si foaia de cort, doar pt a insela vigilenta paznicilor si a trece de ei.

cat despre bere ... doar sa nu te turezi prin imprejurimi si sa apuci la demolat corturile altora :friends:

:banana:

:cheers: Promit sa fiu cuminte!!!! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma cam indoiesc........

 

nu este nici o regula care sa impuna cuiva sa fie cuminte ci sa respecte kamarazii . in rest fiecare este liber sa faca ce vrea . chiar asa : cum sa fi cuminte si sa rezolvi integrame cind la rasnov va asteapta , pe linga bere si ceva coniac , vodca si ceva palinca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, da cine se bate cu ursu daca vine? :banana:

 

canigetamenu128625245298875270.jpg

 

 

lasand gluma de-o parte.... credeti ca intr-un cort din 2 foi, pe izopren si-n sac la care sub 0 grade incepe starea de disconfort si la -5 starea de risc, dar imbracat bine si cu antigel la bord o sa-mi fie frig? nu de alta...dar nu vreau sa dardai prea tare...

 

oricum de venit, vin! vreau doar sa stiu cat de mult sa incar mobra. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, da cine se bate cu ursu daca vine? :banana:

 

canigetamenu128625245298875270.jpg

 

 

lasand gluma de-o parte.... credeti ca intr-un cort din 2 foi, pe izopren si-n sac la care sub 0 grade incepe starea de disconfort si la -5 starea de risc, dar imbracat bine si cu antigel la bord o sa-mi fie frig? nu de alta...dar nu vreau sa dardai prea tare...

 

oricum de venit, vin! vreau doar sa stiu cat de mult sa incar mobra. :cheers:

Cum cine se bate cu ursu ?????....uite aici post-38501-1220299464_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatu vezi ca nu am dat de tine la Brasov ....bine nici ca am stat pe acolo la ce "balamuc era" dar aici o ai promisa :lol: :cheers: ;) :banana:

:blbl: am fost la cativa km de Brasov la intrunirea celor cu Honda Transalp!!! :friends: ce sa-ti fac daca nu scoti si tu nasul din asfalt!!! :lol: acum sunt in Bulgaria....vineri in Bucuresti ma intalnesc cu Dayana(poate vii si tu :lol: ) iar sambata sunt acasa in Rasnov la INTRUNIREA MOTO!!!!! :lol: Deci pot sa-mi achit datoria!!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...