Sari la conținut

Atentie Tepe La Comenzi De Piese


papsy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mda , ce sa zic , e bun topicul , din pacate nu am avut neplaceri de genul acesta cind am achizitionbat piese .

Am gasit site-ul ala cu piese-scutere.ro , am comandat si am primit exact ce am cerut si pot spune ca sint super multumit de calitatea produselor si modul cum trateaza clientii .

Nu fac reclama , nu stiu cine sint dar pot spune ca sint destul de corecti in ceea ce fac si au preturi destul de bune fata de altii .

Eu unul sint super multumit de modul cum lucreaza si de corectitudinea celor de la www.piese-scutere.ro si pot spune ca sint nr 1 .

Tineti-o tot asa , oricum nu puteti multumii pe toata lumea mai ales ca stam in romania .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda , ce sa zic , e bun topicul , din pacate nu am avut neplaceri de genul acesta cind am achizitionbat piese .

Am gasit site-ul ala cu piese-scutere.ro , am comandat si am primit exact ce am cerut si pot spune ca sint super multumit de calitatea produselor si modul cum trateaza clientii .

Nu fac reclama , nu stiu cine sint dar pot spune ca sint destul de corecti in ceea ce fac si au preturi destul de bune fata de altii .

Eu unul sint super multumit de modul cum lucreaza si de corectitudinea celor de la www.piese-scutere.ro si pot spune ca sint nr 1 .

Tineti-o tot asa , oricum nu puteti multumii pe toata lumea mai ales ca stam in romania .

Din pacate? Ai avea placerea sa fi tepuit? :banana:

 

Si inca ceva, cum pana mea poti clasa pe locul 1 daca doar de la ei ai comandat? Dumnezeule, in ce parte se duce cultura romaneasca...

 

 

Si faza cu tepuitul, sincer, prost e cel care da, nu cel care cere!

 

 

 

Bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma cata....daca traim in romania nu inseamna ca romanul e vesnic nemultumit, ci dimpotriva, calitatea tuturor serviciilor si a produselor de care beneficiem este indoielnica.

 

Iar tu, no offense, dar la cat esti de multumit, pari a fi mai degraba omul lor, o metoda simpla si ieftina de a face nu reclama, ci "publicity"...

 

Rushinica... :-q

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu frate , nu il cunosc pe tip si nici nu-i fac reclama , mai ales ca el e din dambovita iar eu din vaslui , problema este ca au fost corecti si foarte amabili , nu ma intereseaza si nu stiu ce a-ti patit voi , dar din cate am auzit si de la alti scuteristi [ de la ei am aflat si de site ] sint pe deplin multumiti de calitatea produselor si serviciilor oferite de aceasta firma .

Din cate am vzt pe acest topic nimeni nu e multumit de nici o firma , asa ca m-am gandit ca nu toata lumea e nemultumita .

Referitor la asa zisele TZEPE , nu cred ca cineva a platit la vre-o firma si nu a primit produsul , eu asta numesc cu adevarat TZEAPA .

ps : firma e ok , dar serviciile de curierat lasa de dorit [ tarife prea mari , durata prea mare de expeditie ].

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vilcica gabriel

(8/31/2008 12:49:34 PM): 0724658145

(8/31/2008 12:50:07 PM): Aleea dolina , nr .2 , bl.64,sc.2,ap.27,et.3,intefon 27 , sector 4 , Bucuresti

A facut comanda de un stop pe leduri pentru Yamaha Aerox, am vorbit cu el a spus sa il trimit, l-am trimis si sa pachetul din data de 1septembrie(prin curier rapid) la el si nu l-a mai ridicat, au sunat cei de la curier de 3 ori la el si a spus de fiecare data ca vine el sa ridice pachetu dar nu a venit niciodata.

gaby_m4a1@yahoo.com este mail`ul sau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Adaug si eu la lista darycom.ro pt neseriozitatea de care au dat dovada in doua randuri. am facut la ei 3 comanezi ... prima a mers destul de bine desi au livrat coletul la vreo 2 sapt de la comanda desi la tel mi au spus ca au totul pe stoc. urmatoarele doua comenzi nu au mai ajuns niciodata insa nimeni de acolo nu s a deranjat sa mi dea un tel sau un mail sa mi spuna ca nu le au trimis (desi specificasem la telefon ca ii rog sa ma anunte cand sau daca trimit coletul). Culmea prima comanda avea valoare mica, urmatoarele doua fiind destul de substantiale ! cu toate ca au preturi bune pt viitor am sa incerc sa stau departe de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la darycom.ro erau buni cand cumparam piese de la ei, dar sunt lasatori, trebuie sa te ti de ei la tel, sa le dai mereu tel, asa am facut eu, nu stiu de ce, au prea multi clienti nu stiu :cheers:

Acum nu mai comand de la ei ca am scuter chinezesc si nu au piese pentru al meu :)

 

In lista pot sa adaug http://www.piese-scutere.ro/ care trimite cateodata alte piese de care faci comanda, si trimite prin fan-curier care e destul de scump, se merita comenzi mari, dar nu inspira incredere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...