Sari la conținut

Poze Intrunire Mmc Simleul Silvaniei


Postări Recomandate

astea sunt pozele dupa care dati nota 10 la intrunirea de la Zalau? ce-ai patit?

 

O sarit cap din voleu in piscina de 1m. :rock:

Dar... totul e bine cand se termina cu bine! Vorba ta vecine... urat ai fost da' urat esti acum. :( :D La' ca trece :P :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu mici incidente dar ok. Am ajuns cu bine acasa baieti. Merci mult de ingrijiri. Intalnire de nota 10 ? nu e prea mica nota asta. super tare.

Tare. Lasa ca iti revii, nu se moare din atata. Cel mai ciuda mi-e ca eram in bazin dar nu te-am vazut cand ai sarit. Am ratat faza, asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare. Lasa ca iti revii, nu se moare din atata. Cel mai ciuda mi-e ca eram in bazin dar nu te-am vazut cand ai sarit. Am ratat faza, asta e.

asta este. Suzukarii nu pot fi foarte perspicaci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu mici incidente dar ok. Am ajuns cu bine acasa baieti. Merci mult de ingrijiri. Intalnire de nota 10 ? nu e prea mica nota asta. super tare.

Man ma bucur ca esti bine.Daca m-ai tii minte eu te-am bandajat.Ma bucur ca nu ai fost mai grav la cum ai plonjat.De acu' incolo garantez ca si in cada inainte sa sari o sa bagi piciorul sa verifici apa. :D :rock: :bounce: Multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Nu cumva tu esti cel care si-a pierdut cizmele la piscina?

 

Nu nu! Ala-i un Yamahău, Viagrist. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu mici incidente dar ok. Am ajuns cu bine acasa baieti. Merci mult de ingrijiri. Intalnire de nota 10 ? nu e prea mica nota asta. super tare.

 

m-am speriat ca ai stricat motoru' ala frumos cu numar pliabil electric de CJ (deocamdata)!

 

insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scriu si eu dupa o saptamana de stat la pat si mers la medici :scratch:.Sincer va spun nu prea am avut parte de aceasta intrunire am luat o tranta pe soseaua de pe langa intrarea pe drumul spre intrunirea MMC datorita drumului prost am intrat in voblaj nu o data ci de doua ori(din al doilea nu am mai putut iesi)cand am intrat in primul voblaj aveam vreo 90 poate mai putin iar in al doilea mult mai putin din cate meam dat seama dupa pagubele facute la motocicleta probabil si santul a salvato un pic:D.Dar nu ma mira caci cum am ajuns acolo o tipa de abea statea in picioare afland pe urma ca si ea cazuse dc nu stiu.iar duminica cica a mai intrat unul in sant dar nu a fost grav.sper ca pana la anu sa se faca drumul acela ca e groaznic 4accidente moto in 3 zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scriu si eu dupa o saptamana de stat la pat si mers la medici :).Sincer va spun nu prea am avut parte de aceasta intrunire am luat o tranta pe soseaua de pe langa intrarea pe drumul spre intrunirea MMC datorita drumului prost am intrat in voblaj nu o data ci de doua ori(din al doilea nu am mai putut iesi)cand am intrat in primul voblaj aveam vreo 90 poate mai putin iar in al doilea mult mai putin din cate meam dat seama dupa pagubele facute la motocicleta probabil si santul a salvato un pic:D.Dar nu ma mira caci cum am ajuns acolo o tipa de abea statea in picioare afland pe urma ca si ea cazuse dc nu stiu.iar duminica cica a mai intrat unul in sant dar nu a fost grav.sper ca pana la anu sa se faca drumul acela ca e groaznic 4accidente moto in 3 zile

Man insanatosire grabnica si pacat ca s-a intamplat ce s-a intamplat,dar bine ca esti bine si nu a fost mai rau.Referitor la drum nu este chiar rau comparativ cu altele,dar ca oriunde,pe orice drum public pot aparea tot felul de pericole.Cum am zis bine ca esti bine si sper sa ne auzim la intrunirea de la anu' sanatosi fara evenimente neplacute. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...