Sari la conținut

Daca Le Doreste Cineva


liu
 Share

Postări Recomandate

Mi s-a dat sa intru in posesia acestor piese si nu prea am la ce le folosi. Un rezervor de triumph si o sa , cred ca tot de triumph. Daca le doreste cineva sa dea de stire prin PM sau la tel. 0741159471. Spuneti voi un pret.

post-6426-1220215438_thumb.jpg

post-6426-1220215462_thumb.jpg

post-6426-1220215476_thumb.jpg

post-6426-1220215484_thumb.jpg

post-6426-1220215495_thumb.jpg

post-6426-1220215504_thumb.jpg

post-6426-1220215599_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a dat sa intru in posesia acestor piese si nu prea am la ce le folosi. Un rezervor de triumph si o sa , cred ca tot de triumph. Daca le doreste cineva sa dea de stire prin PM sau la tel. 0741159471. Spuneti voi un pret.

ai PM!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Daca nu este prea tirziu, ma intereseaza rezervorul. Da ceva informatii despre starea lui, ruginit rau, turtit, urme puternice de lovire, eventual cam citi litri incap in el, crezi ca se poate folosi cu succes si la urma un pret si posibilitatile de trimitere. Multumesc. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu este vreo gluma? :banana:

 

nu stiu la ce te referi, dar sigur nu e nici o gluma. totusi i-mi cer scuze de intirziere dar am fost fff ocupat

 

Salut. Daca nu este prea tirziu, ma intereseaza rezervorul. Da ceva informatii despre starea lui, ruginit rau, turtit, urme puternice de lovire, eventual cam citi litri incap in el, crezi ca se poate folosi cu succes si la urma un pret si posibilitatile de trimitere. Multumesc. Asfalt uscat numai sub roti.

 

cu rezervorul nu e tirziu. alte informatii ce pot sa-ti dau e ca nu a fost folosit de foarte mult timp. e destul de ruginit pe interior, iar exteroirul e asa cum se vede . indoituri nu are .pret 100 ron

 

da nu raspunde iar noi zgirciti sa dam un telefon, futui! :cheers:

 

cred ca cu tine am vb la telefon si se rezolva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:blbl: mai ce am nimerit-o! :friends: ai noroc ca nu am Jawa functionala , ca eram "la vanat" de chestii custom :banana:

 

foarte frumoasa SAUA! si bubag are una identica pe Dnepr-ul lui! imi cam curgeau balele dupa ea... DAR , din moment ce nu mai circul cu motorul , mai bine sa las pe altii sa-si "aranjeze" motoarele! :cheers:

 

CIAO!

 

P.S. : chiar asa , cam cat a costat saua asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator fanuta_46

DAR CUM SA CERI PE O BUCATA DE TABLA VECHE SI RUGINITA 100 RON????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

uite asa bine :blbl: pentru ca e ORIGINAL , pentru ca e vechi, si pentru ca TU daca maine ai lua o tabla noua si neruginita , si te-ai apuca sa faci un rezervor ca asta , SIGUR nu o sa-ti iasa nici pe aproape ca asta de vanzare :banana: ca sa nu mai zic de sa! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAR CUM SA CERI PE O BUCATA DE TABLA VECHE SI RUGINITA 100 RON???????....

Scump? :banana: Asta-i chilipir, daca-i da si 3-4 plinuri de benzina... :friends:

 

uite asa bine :lol: pentru ca e ORIGINAL , pentru ca e vechi, si pentru ca TU daca maine ai lua o tabla noua si neruginita , si te-ai apuca sa faci un rezervor ca asta , SIGUR nu o sa-ti iasa nici pe aproape ca asta de vanzare :blbl: ca sa nu mai zic de sa! :cheers:

;) ..pai tu cu ce ai in pod esti multimiliardar :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:cheers: sa moara masa de JAWA , ca-i din 1961... :banana: chiar ca... multimiliardar in lei vechi sau... RONI? ;) mai stiu pe unu (amic de-a meu) care intai a adunat vreo 5 MZ-uri... toate din 1960 si chiar mai vechi , si pe urma si-a luat DNEPR... s-a saturat si de-ala , s-a "suparat" si si-a luat Suzuki GSXF-750 nou , prin leasing de l-a ajuns tripu pretului de baza , ala CIP... a facut 10890 de km , si de atunci sta.... are ANI DE ZILE DE CAND STA... deci nu sunt singurul care cumpara motoare si le face bucatzi si le urca-n pod... :blbl: "la pastrat"...

adevaratii motociclisti , dau ture pana urla de dureri de articulatii...

mi-ar place o sa de-aia :lol: s-o pun "la pastrat" offcourse!

ah , uitam : mai sunt si vreo doua motoare prin pod... unu de Jawa-633 , si unu de IZH planeta sport-enduro... cam "ravasit" ce-i drept... :friends:

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: mai ce am nimerit-o! :friends: ai noroc ca nu am Jawa functionala , ca eram "la vanat" de chestii custom :banana:

 

foarte frumoasa SAUA! si bubag are una identica pe Dnepr-ul lui! imi cam curgeau balele dupa ea... DAR , din moment ce nu mai circul cu motorul , mai bine sa las pe altii sa-si "aranjeze" motoarele! :cheers:

 

CIAO!

 

P.S. : chiar asa , cam cat a costat saua asta?

50 negoiat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu la ce te referi, dar sigur nu e nici o gluma. totusi i-mi cer scuze de intirziere dar am fost fff ocupat

 

 

 

cu rezervorul nu e tirziu. alte informatii ce pot sa-ti dau e ca nu a fost folosit de foarte mult timp. e destul de ruginit pe interior, iar exteroirul e asa cum se vede . indoituri nu are .pret 100 ron

 

 

 

cred ca cu tine am vb la telefon si se rezolva

 

ai pm.cu adresa,punele pe amindoua daca le mai ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
Nu te agita prea tare ca seaua aia,99,9% e de ij '56 si nu sunt chiar asa de rare si cand ai sa te apuci sa-ti cioparesti jawa am sa-ti donez io una :ph34r:

:P n-o cioparesc mah , CUM sa fac asa ceva?! nu mi-a ajuns cu Dnepr-ul?! si oricum imi place asa cum este... cu toate ca am luat-o fara sa... de fapt avea o "chestie" in loc de sa ...da' nici n-am stat pe ea... cum am ajuns acasa cu motocicleta in remorca, VALEA direct la cosu' de gunoi... :D (era d-aia "orange county ciopars"...) si am stat si am meditat , ce SA sa-i pun io?!... am facut rost de una de MZ , da' intre timp nici aia nu-mi mai place ... stau prea sus pe ea... pozitia e ceva gen "sus pe capitza de fan"... :D

sa revenim la subiect: ti-o platesc numa "arunca-mi" si mie una! are si "arculetze" pentru posteriorul meu "pretios"?

CIAO! :rolleyes:

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

care sa? asta de MZ? fii mai explicit... eu vreau de-asta de IZH , cum a fost asta de vanzare! Nici asta de MZ pe care o am eu si care nu-mi place cum vine pe JAWA , are ceva crapaturi intr-o parte , da' e cat se poate de intreaga :D

 

uite MAN , asta pe care a "acaparat-o" Mas-oyama :rolleyes: cred ... sa ne zica el ce si cum cand desface pachetu' "ca la Craciun"

post-2592-1220473337_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
daca vrei rezervorul, ok, dar saua se trimite la mas oyama.

SAL!

cind ai trimis-o sa stiu cind merg la posta dupa ea?

sa fi iubit!

doamne cu ce nerabdare o astept, eu ca eu da sa vezi sezutu meu :D

 

ce se adue cu saua aceea nu mai vine?

 

Mi s-a dat sa intru in posesia acestor piese si nu prea am la ce le folosi. Un rezervor de triumph si o sa , cred ca tot de triumph. Daca le doreste cineva sa dea de stire prin PM sau la tel. 0741159471. Spuneti voi un pret.

neingrijita de ani buni da functionala si in stare buna

da bine pe trotineta

multumit si de tinuta la drum

 

no ca pusai in graba!

poftiti si dupa ce a trecut prin mina mea :D in graba cei adevarat.

Etare fain aerul pe sus :D imi venea azi sa intreb:

"ma tu ala din conserva cum e aerul pe jos?" :D

singurul defect e ca nu pot ajunge cu picioarele pe jos cum ajunge-am inainte, asta cind o iau prin oras si stau la semafor etc....

cel mai reunoscator e Segu meu :D

post-9005-1222274723_thumb.jpg

post-9005-1222274799_thumb.jpg

post-9005-1222274836_thumb.jpg

post-9005-1222281284_thumb.jpg

post-9005-1222281298_thumb.jpg

post-9005-1222281311_thumb.jpg

post-9005-1222281334_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...