Sari la conținut

FOR TRIKE


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

VA MULTUMESC ANTICIPAT PT. RASPUNSURILE VOASTRE

sant in london si vreau cu ajutorul vostru si a unor prieteni de pe aici sa imi construesc un trike (e usor de omologat si imatriculat) :crack:

mi-am luat o broscuta vw si vreau sa trec la treaba dar nu am o schita completa inca . sat sigur ca ma puteti ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SCUZA-MA CA NU TE POT AJUTA CU NIMIC PRACTIC , DA POTI SA-MI ZICI SI NOUA CUM E CU INMATRICULATU PRIN ANGLIA ? DACA POTI , BAGA SI TU NISTE AMANUNTE. MULTUMESC ANTICIPAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se face o verificare tehnicaa la orice garaj autorizat sa faca o inspectie tehnica (si sant o groaza), dovada inspectiei tehnice se pune intrun plic impreuna cu un cec de 20 lire ,il trimiti la DVLA,institutia care se ocupa cu imatriculari,permise,etc,

si in 10 zile iti vine cartea de identitate acasa .

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci pt linck-uri

ceea ce ma intereseaza ar fi o schita exacta pt frem (cadru,sasiu), cu cote exacte materiale recomandate , chestii din astea

oricum ori ce informatie e bine venita.

si poate mai stiti baeti pasionati de mooare pe aici prin londra

numarul meu este 00447915397070

nu ezitati sa ma contactati

florin_diliul VA MULTUMESTE

SI ASFALT USCAT !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI FRIEND DILIULE ESTI UN FERICIT CA NU AI DE AFACE CU AUTORITATIILE ROMANE( SI TIMPITE) . DA DACA AI AVEA TIMP SI CHEF SA FACI CUMVA ROST DE NISTE METODOLOGIE DE OMOLOGARE BRITANICA SI S-O ARUNCI PE FORUM TE-ASI PUNE LA LOC DE CINSTE IN TEMPLUL INIMII MELE. EU LA UN MOMENT DAT AM INCERCAT O INITIATIVA CU SCHIMBAREA LEGII INMATRICULARILOR DE CUSTOMURI IN ROMANIA SI ASA CEVA AR PRINDE BINE PE VIITOR. ITI MULTUMESC SI SCUZE DE INSISTENTE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iete my friend un trike facut din vw kafer a fost acum doua saptamani la baia mare la lansarea revistei 'Tuning Magazin' .Io nu inteleg la ce iti trebuie schite .Iei frumos toata partea spate a kaferului [motor,punte ,suspensie] si le asezi pe un cadru facut dupa propriile tale masuri din nenumarati metri de tzede frumos sudata iar partea fata o adopti de la un motor de preferat chopper .Asa vad eu lucrurile .P-aci prin locurile balegate de mioritza nu cum il faci e problema ci ce faci cu el ?.Ca nu iti face nime recipisa pe el.Fa si tu un pic de Loby pe malurile Tamisei sa trimita aia plocon la noi la guvern legile alea shucare cu omologarile ca astia sunt Dilii pe bune diliule .Sa fii sanatos si bahtalo cu lucrarea

100_0001.bmp

100_0002.bmp

100_0003.bmp

100_0006.bmp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e un rewaco facut la fabrika

mr koffa.

si sincer sa fiu nu am nici o legatura cu sudatul , caut eu de ceva timp pe aici un sudor dar .........

ma gandem intrun timp sa trimit toate jucariile acasa sa le faca cineva acolo,sau sa ajut un sudor sa vina aici

dar inca sat in faza de a aduna materiale

aztazi am intrehat la un shop pe jante

si am inebunit

2500 de lire 4 jante cu spite drepte din care eu folosesc doar 2

cel mai rentabil cred ca e bine de facut 2

dar cu cine...............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e un rewaco facut la fabrika

mr koffa.

si sincer sa fiu nu am nici o legatura cu sudatul , caut eu de ceva timp pe aici un  sudor dar .........

ma gandem intrun timp sa trimit toate jucariile acasa sa le faca cineva acolo,sau sa ajut un sudor sa vina aici

dar inca sat in faza de a aduna materiale

aztazi am intrehat la un shop  pe jante

si am inebunit

2500 de lire 4 jante  cu spite drepte  din care eu folosesc doar 2

cel mai rentabil cred ca e bine de facut 2

dar cu cine...............

233888[/snapback]

Si la Rewaco tot oameni lucreaza .Daca tot vrei sa duci un sudor trecema primul pe lista plus ca iti fac si airbrush si multe alte chestii la care imi merge mana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intra pe messenger seara dupa ora 8 ora romaniei sant mai tot timpul on line.

si ii astept pe toti carevor sa mai schimban pareri idei etc ..........vrajeala

ID meu pe messenger yahoo e

florin_diliul@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Intra pe Google. Scrie „how to build a trike”. Al doilea adresa e „Mytrike”, pe serverul fortunecity. Acolo gasesti orice ce vrei, inclusiv poze, masurari, date exacte pt. cadru, si asa mai departe, by the way, tipul facea trike-ul dintr-un Volkswagen, asa ca... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...