Sari la conținut

S-a Mai Stins Un Suflet


Deer T-Ace
 Share

Postări Recomandate

:D Stai ca acum am vazut... 18ani si CBR1000. De-aia spuneai ca in 8 luni putea sa invete multe... :D :D Ce poti sa inveti in 8 luni? Poate cum s-o pui pe cricul central. Aoleuuu... Stai ca astea nu mai au cric central. Pe langa datul la pedala, ati fost scutiti si de ridicatul pe cric. Ai dracu japonezii astia! :D De-aia au ajuns femeile si baieteii de 18 ani sa se creada motociclisti si sa se urce pe motoare de peste 100cp. :blbl: :D :huh:

 

 

"categoria A" nu-ti mai bate capul ! Nu are rost ! Poate dupa ce le dau tuleiele ... .

 

Iar tu mai Trotinel nu invata sa mearga pe unu care atunci cand dadea de permis categ A tu te strofocai sa treci clasa a 2-a !

Am 25.000 km pe un RS 125, facuti inainte de 1000rr. Mr Florian, pariu ca va invat pe amandoi multe in special pe viraje? Reisarilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa aratati-va barbatia si certati-va cu principiile fiecaruia..ca tocmai a murit un om.

 

R.I.P baiatului .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca fiecare topic de accidente sa contina doar informatia de deschidere, restul posturilor in care fiecare vine cu parerea sa fie blocate sau sterse de admin. In felul acesta se curata forumul de toate certurile inutile, de zecile de pagini de RIP. Haideti sa ne limitam strict la informare si sa-i lasam pe cei morti sa se odihneasca in pace... Cred ca rubrica accidente in care sunt implicati morti merita putin respect....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca fiecare topic de accidente sa contina doar informatia de deschidere, restul posturilor in care fiecare vine cu parerea sa fie blocate sau sterse de admin. In felul acesta se curata forumul de toate certurile inutile, de zecile de pagini de RIP. Haideti sa ne limitam strict la informare si sa-i lasam pe cei morti sa se odihneasca in pace... Cred ca rubrica accidente in care sunt implicati morti merita putin respect....

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prostie... a gresit nu trebuie sa fi prost ca sa gresesti.. totusi si rossi mai da cu mufa de asfalt ... nu???

 

asta trebuie sa inteleaga toata lumea.. orice greseala poate fi prima si ultima.

 

nu fiti ipocriti imi e greu sa cred ca nici macar odata nu a-ti zbarcit vre-un viraj, ideea e ca unii invata ceva din asta si altii trec foarte usor mai departe.

 

Dumnezeu sa il ierte!

 

 

True, dar Rossi e pe circuit; cade si nu se infige in pom, masina, tir , etc, Cade si e asistat de 100 medici, pompieri si comisari de traseu. Cade, dar STIE sa cada, a invatat CUM se cade corect ( ma refer la pozitia corpului ) ; Rossi nu are trafic, nu are "PILOTI" de dacie ruginita in jur....

Mare pacat de acest baiat. DACA mergea mai incet, acum TRAIA. Parere personala, asa ca dati cu pietre in mine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...