Sari la conținut

Nu Vrea Nimeni Geaca Pt Scuter?


Bogdan D.
 Share

Postări Recomandate

Gecile sunt ale unui prieten.

Cea albastra este din imitatie de piele si are un mic defect la fermuar:2 dinti lipsa.(100ron)

Cea alb-rosu este din piele.(300ron)

 

Ambele sunt marimea M.

 

 

post-9218-1220774198_thumb.jpgpost-9218-1220774198_thumb.jpg

post-9218-1220774179_thumb.jpg

post-9218-1220774210_thumb.jpg

post-9218-1220774221_thumb.jpg

Editat de lebadake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea verde cu alb de imitatie e buna iarna la vant ? E inpermiabila?

Aia cu albastru zic eu ca este impermeabila si pare destul de calduroasa si la interior are si buzunarele pentru protectii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pui un ban si ei Dainese... parerea mea... mai ales ca acum sunt la solduri pt sfarsit de sezon.

Macar stii ca e protectie buna.

 

Asfalt uscat!

Bine mai. Pai cumparati Dainese, poate altii nu au banii tai.

 

CINE ARE CHEF SA COMENTEZE AIUREA SA SE ABTINA!!!!SAU VRETI SA FACETI CAT MAI MULTE POSTURI SI NU STITI CUM SA FACETI???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mai. Pai cumparati Dainese, poate altii nu au banii tai.

 

CINE ARE CHEF SA COMENTEZE AIUREA SA SE ABTINA!!!!SAU VRETI SA FACETI CAT MAI MULTE POSTURI SI NU STITI CUM SA FACETI???

 

Nu scriu aiurea sa fac posturi. Nu neaparat dainese.. sunt si alte firme de acelasi prestigiu, am ales-o aceasta ca exemplu pt ca o folosesc si stiu despre ce vorbesc in totalitate.

 

In plus nu sunt bogat si nu cred ca altii nu ar avea banii mei... din contra, sunt prea sarac sa imi permit lucuri slabe, sa arunc cu banii pe geam. Cam asta e principiul. Mai bine iau ceva ce stiu ca tine mult si bine, iar in cazul gecii sunt sigur ca face fata mult mai bine una dainese de cat altele in caz de accident. Cu una mai ieftina e probabilitate mare ca in sezonul urmator sa iti mai cumperi una. In felul acesta intr-adevar ai doua si poti alterna, insa ai dat banii cat pt o dainese si inca un pic. O geaca dainese se gaseste si la 150 €, mai ales acum ca se termina sezonul. E la fel ca si la scootere, daca tot suntem la aceasta sectiune: ai da 2000 RON la Carrefour sau ai lua la pret dublu ceva de seama cu care sa nu umblii dupa 3 luni in service-uri?

 

In plus mai e si sanatatea la mijloc. Umbla cu o geaca mai "low level" si cu una dainese pe vreme mai racoroasa. N-ai sa vezi diferenta in acel moment... decat peste cateva saptamani se va resimti frigul din oase. Am facut acest experiment cu un amic.

 

Nu sunt rau. Dau idei cui vrea sa le accepte. Adica mie personal mi se pare ca merita diferenta de la gecile acestea (nu vreau sa jignesc vanzatorul) la una "high level"

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am scris chiar la inceputul anuntului eu nu sunt "proprietarul" gecilor. Pur si simplu m-a rugat un prieten sa le scot la vanzare pt ca stia ca sunt motociclist si ca eu le-as vinde mult repede, spuse el.

De preturi i-am spus si eu ca sunt cam mari, dar nu ma bag, fiecare cere cat vrea pe marfa lui.

 

Si acum ... fiecare e liber sa aleaga ce vrea si ce isi doreste.(geaca la 100 ron poate s-ar da, dar cealalta la 300 ron nici nu prea imi fac sperante, sincer vorbind :scratch: )

 

Eu unu m-am ofticat pentru ca in cateva ore de la postarea anuntului, au inceput toti sa comenteze, mai ales unii doar ca sa se afle in treaba; dar ar trebui sa ma obisnuiesc cu asta, ca vad ca a inceput sa poarte pe acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mai ai pe aia la 1 mill ? Sigur e buna arata bine, inafara de dinti de la fermor? Si se inchide fermorul pana sus? Daca as fi sigur ca tine cald la iarna cat de cat as cumpara-o, trimiti si prin posta?

 

Eu am o geaca din piele grosa, firma moto cuir, e buna ia dar nu prea tine asa bine, intra curent pe la spate, pe la gat, doar e stramta, a auzit cineva de aceasta geaca ?

Editat de cosx25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mai ai pe aia la 1 mill ? Sigur e buna arata bine, inafara de dinti de la fermor? Si se inchide fermorul pana sus? Daca as fi sigur ca tine cald la iarna cat de cat as cumpara-o, trimiti si prin posta?

 

Eu am o geaca din piele grosa, firma moto cuir, e buna ia dar nu prea tine asa bine, intra curent pe la spate, pe la gat, doar e stramta, a auzit cineva de aceasta geaca ?

 

 

Nu am auzit... insa pot sa iti dau un sfat. La gat e nasol ca intra, la spate poti cumpara un brau special cu scai. Tine foarte bine si nu te trage curentul. Ce-i drept nu am prea vazut aici. In strainezia e cam 15 € bucata. Face toti banii!

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...