Sari la conținut

Un An Fara Traian Si Ela..........


lul
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am vazut si eu la televizor stirile. Ma bucur enorm de faptul ca lumea chiar s-a adunat acolo. La cat de multa cearta este pe forum nu ma asteptam. Felicitari tuturor celor prezenti. Condoleante familiilor.

 

 

Dumnezeu sa ii aiba in grija pe Traian si Ela.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare pacat.. anul trecut cand sa intamplat nenorocirea si trebuia sa vin la inmormantare sa facut sa am accident cu gsxr-ul, acum cand trebuia sa vin si eu la parastas sa facut sa am accident cu motocicleta astalalta..

 

Ce e in sufletul parintilor, greu de aflat.. dupa un an de zile si ei sunt la fel de terminati psihic ca atunci.

 

Putere familiilor !

 

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul "Traim in jungla":

Ma intorceam ieri, in jurul orei 18, de la parastas si in drum spre casa am trecut, din nou, pe Calea Plevnei si ce sa vad?! Atat florile, cat si lumanarile fusesera zdrobite, zic io, in mod intentionat. Sincer, imi vine greu a crede ca ala era singurul loc pe unde puteai trece sau intoarce masina...ce sa mai zic?! :laugh: Am fost azi si am facut poze...

post-26737-1221411883_thumb.jpg

post-26737-1221411995_thumb.jpg

post-26737-1221412007_thumb.jpg

post-26737-1221412017_thumb.jpg

post-26737-1221412027_thumb.jpg

Editat de cactuskid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-zeu sa-i odihneasca.

Iar parintilor sa le mai aline din suferinta ...

:bounce:

 

N-am putut veni, am motorul stricat.

 

Imi aduc aminte la comemorarea de 40 de zile ce privire aveau parintii. Vad ca acu dupa un an e fix la fel si tot asa, nici vorba de justitie drepate sau macar niste raspunsuri pentru parinti rude si prieteni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soferul care a facut stanga pe linia continua are o fatza de NOROC la pet de 3 litri! si sunt multi altii ca el. aveti mare grija!

s-ar putea sa nu fie ala soferul pt ca ziceau astia in reportajele de anul trecut ca cica ar fi fost dus de urgenta la spital ca era in stare de soc :laugh: oricum, majoritatea soferilor de basculanta au niste fete... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc de cateva zile ca ar trebui sa facem in fiecare an un mars dedicat motociclistilor cazuti victime pasiuni lor. iar data de 13 septembrie, data la care au fost ucisi Ela si Traian cred ca ar fi potrivita avand in vedere dimensiunea tragediei si nevinovatia celor doi - ma rog, eu pot fi subiectiv, avand in vedere legatura mea cu ei. sau am putea alege a doua sambata din septembire, sa comemoram prietenii si pe toti cei care si-au pierdut viata pe doua roti. un mars simplu, trist, sobru, fara figuri si fite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...