Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumim pentru sfaturi si pareri, ne ajuta sa facem un concurs la care toata lumea, sau majoritatea, sa se simta bine. Am vorbit si cu Ovidiu si incercam, ne straduim, facem tot posibilul sa marcam bine traseul si sa facem pucte de control astfel incat sa nu mai fie nevoie de gps. Stim ca enduro-ul cel mai frumos este atunci cand te uiti in fata si nu in jos la gps.

Toate cele bune si spor la antrenament.

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru sfaturi si pareri, ne ajuta sa facem un concurs la care toata lumea, sau majoritatea, sa se simta bine. Am vorbit si cu Ovidiu si incercam, ne straduim, facem tot posibilul sa marcam bine traseul si sa facem pucte de control astfel incat sa nu mai fie nevoie de gps. Stim ca enduro-ul cel mai frumos este atunci cand te uiti in fata si nu in jos la gps.

Toate cele bune si spor la antrenament.

Stefan

:grinbandit: :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate n-ar strica un traseu de back-up in caz de ploaie...

ne-am gandit si la lucrul acesta. probleme ar fi daca ploua cu o zi inainte sau in ziua concursului, altfel, am fost pe traseu la o zi dupa ploaie si portiunile mai dificile sunt la fel de dificile, avand panta mare se scurge repede apa, in rest, chiar daca devine un pic mai dificil nu pune probleme.

si... poate nu o ploua :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate n-ar strica un traseu de back-up in caz de ploaie...

 

Trebuie traseu special pentru Husabergi Stefane!!!! :goodposting:

 

Un pic de asfalt, restul forestier uscat ... te descurci tu

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu se saluta ei "asfalt uscat" ? :agree:

 

asa saluta ei ?? eu am crezut ca salutul lor e - unde se termina asfltul se termina traseul

 

am glumit, doar m-am bagat si eu in seama si nu o faceam daca nu crdeam ca noile modele de husa sunt chiar foarte faine.

 

de acum inainte sa-ti cumperi un motor nou iti da mai multa bataie de cap la alegere - cam asa arata galbenii fata de portocalii :goodposting:

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum arata transeul de Open? e Opel sau e ceva mai scurt dar la fel de dificil?

 

Eu zic ca poate sa incerce Adriana. Si daca nu poate sa urce undeva sunt sigur ca se vor gasi cavaleri sa o ajute.

Doar daca ploua o sfatuiesc sa ne astepte la pensiune cu un vin fiert - e un noroi mai special pe-acolo :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul de open nu va fi chiar usor. Adica fara mult macadam, cat mai mult carare, printre copaci si treceri tehnice de bun simt. in caz de ploaie o sa scoatem trecerile cele mai dificile. Va asteptam cat mai multi. :goodposting:

Speram sa avem bafta in privinta vremii.

Una peste alta va fi un concurs de care sa va amintiti.

 

V-as fi foarte recunoscator daca ati incepe sa imi confirmati participarea. Ce spuneti? Incepem sa ne numaram?

Curaj ,Curaj!!! Cine e primul?

 

:agree: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul de open nu va fi chiar usor. Adica fara mult macadam, cat mai mult carare, printre copaci si treceri tehnice de bun simt. in caz de ploaie o sa scoatem trecerile cele mai dificile. Va asteptam cat mai multi. :goodposting:

Speram sa avem bafta in privinta vremii.

Una peste alta va fi un concurs de care sa va amintiti.

 

V-as fi foarte recunoscator daca ati incepe sa imi confirmati participarea. Ce spuneti? Incepem sa ne numaram?

Curaj ,Curaj!!! Cine e primul?

 

:agree: :kiss:

confirmat

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa o las singura. :goodposting: mai ales daca e vremea rea.

 

daca e concurs... nu cred ca sta nimeni sa o ajute. vedem in ce forma vom fi la data concursului :agree: oricum, venim amandoi.

 

deci, ne puteti trece pe lista!

 

Poti sa stai linistit.La Olanesti s-a descurcat singura,aproape mai bine ca baiatul din Pitesti care trebuia s-o ajute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fii cuminte, anul trecut ai mers cu galbenii,anul asta ai castigat cu un galben :kiss:

 

tu nu intri in discutie profesore; stii f bine :agree: Nici prietenii cu care m-am dat acum 2 ani si pe care doar ii intzep cand ii prind.

Cat despre galbenu meu - asta asa e - hotarat omu; nu puneam eu gazu cat punea el.

 

De-astia noi, carne proaspata sa vedem :goodposting:

 

Ovidiu, eu am confirmat demult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SPONSORI AU VOIE LA CURSA :goodposting:

 

 

 

 

 

fii cuminte, anul trecut ai mers cu galbenii,anul asta ai castigat cu un galben :agree:

 

Sigur ca da Batrane stii doar ca ai clasa ta. Abia astept sa va vad dandu-va coate: tu, Misu, Cazma, Somo, Max, Tibi, Cornel si toti ceilalti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...