Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

teodaniel,am si eu o intrebare:cum ai facut poza din avatarul tau,pentru ca studiind o mai atent si cu metode adecvate am descoperit ca motorul e pe cric :P? baieti cand aveti de gand sa dati pozele,nu vedeti ca a murit topicul de cand nu v am mai "certat "eu?eu nu pot iesi maine dar poate ne vedem in pub cu bikerii de viteza din oras.oricum dc intati pe topicul din buzau o sa vedeti ca ei sunt pe urmele mele... :drink:

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si dvd-ul ? unde-i? :|

cred ca povestea cu dividiu este un mister......nimeni nu zice nimic de unde si cum poate intra in posesia lui.toata lumea vorbeste despre el, toata lumea il vede dar nimeni nu stie de unde sa-l ia.povestea asta seamana izbitor cu scenariul elodia de pe otv.in concluzie.cautati-l ca nici nu stiti ce pierdeti..:D)

Editat de cetateanulx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca povestea cu dividiu este un mister......nimeni nu zice nimic de unde si cum poate intra in posesia lui.toata lumea vorbeste despre el, toata lumea il vede dar nimeni nu stie de unde sa-l ia.povestea asta seamana izbitor cu scenariul elodia de pe otv.in concluzie.cautati-l ca nici nu stiti ce pierdeti..:D)

Poate le aduce mosu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut blackwoo! :D In numele clubului XM RAID promit ca in vom da pozele si dvd-ul foarte curand ()iar pe tine te invit cand vrei la o vizionare .Numai noi doi......vin cu Toyota....

sunt de acord dar nu cred ca ai inteles mesajul meu .oricum am decis sa mi dezvalui identitatea:

post-14779-1228756027.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jale cu tine blackciuciu!!!te bagi inseama ca chiloti in poponeata sa moara mosu!cine esti prietene ca ma i plictisit.nici motor nu cred ca ai ca prea multa teorie ai in tine de dat cu cine te dai???ZZORO RAHAN VINETU MOS CRACIUN OMU PAIANJEN CINE ESTI!?LASANE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dvd-ul este pe Ebay,il pot cumpara eu si are3 parti.
salut teodaniel,am o mare rugaminte la tine,ieri m am dat cu motorul si cred ca mi a cazut relantiul undeva in baia de ulei.poti sa mi comanzi unul de pe Ebay?yamaha xt-1992-serie motor:pad258u00cel.multumesc anticipat!ce se mai aude cu dvdul,am auzit ca l ati dat la montaj unui baietel.dc tot imi aduci piesa poate aduci si dvd ul. Editat de blackwoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARKO!!!VEZI DE TREABA TA!INVATA SA MERGI SI APOI TE IA DE MINE MOSULE LA MINE IN SINGE CURGE ENDURO AM 8000KM IN 10 LUNI 2 PREMII 2 SI O MINA IN GHIPS ACOLO UNDE E POZA FACUTA E O RIPA SI ERAM PE LOC PE CRIC NICI ATIT DACA VREI TE DUC ACOLO SA VEDEM DACA MAI IESI SA ITI IEI PACHET LA TINE.MA DAU 4 ORI PE SAPTAMINA. SI VARA SI IARNA.MERG LA BISOCA CU STEFAN SA MA DAU PE PIETRE SA INVAT TEHNICA DE LA STEFAN SI DE LA OVIDIU LASAMA TE ROG!TE SALUT NARKO!

 

salut teodaniel,am o mare rugaminte la tine,ieri m am dat cu motorul si cred ca mi a cazut relantiul undeva in baia de ulei.poti sa mi comanzi unul de pe Ebay?yamaha xt-1992-serie motor:pad258u00cel.multumesc anticipat!ce se mai aude cu dvdul,am auzit ca l ati dat la montaj unui baietel.dc tot imi aduci piesa poate aduci si dvd ul.

CU CE TE AI DAT IERI PE PLOAIE CU SANIA CA NU AM VAZUT PE NIMENI PRIN CE ZONA?

 

salut teodaniel,am o mare rugaminte la tine,ieri m am dat cu motorul si cred ca mi a cazut relantiul undeva in baia de ulei.poti sa mi comanzi unul de pe Ebay?yamaha xt-1992-serie motor:pad258u00cel.multumesc anticipat!ce se mai aude cu dvdul,am auzit ca l ati dat la montaj unui baietel.dc tot imi aduci piesa poate aduci si dvd ul.

dvd-ul este pe youtube!!!!enduro monteoru are 3 parti. ASA AM ZIS! MACIUCA!

 

Poate le aduce mosu' :D

SCUZE NARKO ACUM AM VAZUT NU TU AI SPUS!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROBLEMA DVD !!!!

Imi cer scuze ca inca nu este gata!!! da, nu este gata. Si de aceea nu am mai zis nimic. Am crezut ca se va face un montaj bun dar cand l-am primit ne-am dat seama ca nu este ce vroiam, este o simpla prezentare si noi vrem mai mult. Acum am luat casetele cu tot ce s-a filmat, am gasit pe cineva priceput care in masura in care va avea timp sa ne ajute, ne va face montajul. Asa ca ne cerem scuze dar momentan asta este situatia. Se lucreaza si la site si la dvd, speram sa iasa totul bine, si acum ca s-a stricat vremea si nu mai putem sta asa mult pe motoare spre sa se lucreze mai cu spor.

Toate bune,

Stefan

Editat de stefan_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jale cu tine blackciuciu!!!te bagi inseama ca chiloti in poponeata sa moara mosu!cine esti prietene ca ma i plictisit.nici motor nu cred ca ai ca prea multa teorie ai in tine de dat cu cine te dai???ZZORO RAHAN VINETU MOS CRACIUN OMU PAIANJEN CINE ESTI!?LASANE!

incerc sa nu ti raspund in aceeasi maniera dar o sa ti scriu totusi ceva:CEAI CUMINEDE CEMI VORBESTI ASA URAT TEODANIELE CEDACA NUS ASA DE INSTARIT SUNT COLEGUL VOSTRU DEDOUAROTI.IN PRAG DE SARBATORICASA VEZI CANU TIN SUPARAREA ITI FACUN CADO PENTRU VIITOR POATE TIO CUMPERI ARE MAI PUTIN DE OPT MI DE KM SI NUA ARE CRIC SI FACE SI MICI LA GRATAR.NUTE SUPARA FRATE!

post-14779-1228760747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lucian,

 

Nu stii inca la varsta ta ca "lucrurile bune, rapide si ieftine" nu exista?

Vrem sa facem ceva care sa nu fie banal. Dar daca pentru tine "a expirat" atunci probabil vei fi singurul care nu-l va primi.

Stiai ca si filmul de la Romaniacs dureaza cateva luni pana iese? Si ei au un buget de sute de mii de euro.

Daca il vrei pe cel care il avem in momentul de fata, poti venii sa il iei. Ti-l fac eu cadou.

Te salut si daca ai fost sau nu la concurs eu tot te astept la anul. Sunt sigur ca vei veni.

 

 

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luci

Ai bre rabdare. Abia acum s-au strans toate casetele, cum zicea si Stefan

 

Ovidiu

Intelege-i si pe baieti - cand vezi o gramada de camere pe traseu te astepti sa vezi un film.

 

Rabdare domnilor, rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROBLEMA DVD !!!!

Imi cer scuze ca inca nu este gata!!! da, nu este gata. Si de aceea nu am mai zis nimic. Am crezut ca se va face un montaj bun dar cand l-am primit ne-am dat seama ca nu este ce vroiam, este o simpla prezentare si noi vrem mai mult. Acum am luat casetele cu tot ce s-a filmat, am gasit pe cineva priceput care in masura in care va avea timp sa ne ajute, ne va face montajul. Asa ca ne cerem scuze dar momentan asta este situatia. Se lucreaza si la site si la dvd, speram sa iasa totul bine, si acum ca s-a stricat vremea si nu mai putem sta asa mult pe motoare spre sa se lucreze mai cu spor.

Toate bune,

Stefan

:D am inteles ca merge mai greu si inteleg si zbaterile voastre in legatura cu dvd-ul.nu iese totul asa cum si cand ai vrea,dar tot nu ma pot abtine sa va recomand ca la anul sa incepeti facerea dvd-ului cu doua trei luni inainte si poate asa iese imediat dupa concurs :)

nu mi-o luati in nume de rau :laugh: mai fac si eu haz de necaz ca vad ca este frig si lumea sta mai mult pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROBLEMA DVD !!!!

Imi cer scuze ca inca nu este gata!!!

Stefan

 

si probabil nici prea curand nu va fi gata ! .. ..

 

Luci

Ai bre rabdare. Abia acum s-au strans toate casetele, cum zicea si Stefan

 

Ovidiu

Intelege-i si pe baieti - cand vezi o gramada de camere pe traseu te astepti sa vezi un film.

 

Rabdare domnilor, rabdare.

ionut ! .. :D din oct si pana acum se strangeau casetele .... de nenumarate ori ..

cred ca de rabdare nu mai poate fi vorba .. mai bine de resemnare :) ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARKO!!!VEZI DE TREABA TA!INVATA SA MERGI SI APOI TE IA DE MINE MOSULE LA MINE IN SINGE CURGE ENDURO AM 8000KM IN 10 LUNI 2 PREMII 2 SI O MINA IN GHIPS ACOLO UNDE E POZA FACUTA E O RIPA SI ERAM PE LOC PE CRIC NICI ATIT DACA VREI TE DUC ACOLO SA VEDEM DACA MAI IESI SA ITI IEI PACHET LA TINE.MA DAU 4 ORI PE SAPTAMINA. SI VARA SI IARNA.MERG LA BISOCA CU STEFAN SA MA DAU PE PIETRE SA INVAT TEHNICA DE LA STEFAN SI DE LA OVIDIU LASAMA TE ROG!TE SALUT NARKO!

 

 

CU CE TE AI DAT IERI PE PLOAIE CU SANIA CA NU AM VAZUT PE NIMENI PRIN CE ZONA?

 

 

dvd-ul este pe youtube!!!!enduro monteoru are 3 parti. ASA AM ZIS! MACIUCA!

 

 

SCUZE NARKO ACUM AM VAZUT NU TU AI SPUS!!!

Chiar am ramas putin mirat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa multumesc tipului de la xm ride care m-a luat cu platforma de pe varianta buzaului cand am ramas in pana cu motorul !!! :D

 

saru'mana inca odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARKO!!!VEZI DE TREABA TA!INVATA SA MERGI SI APOI TE IA DE MINE MOSULE LA MINE IN SINGE CURGE ENDURO AM 8000KM IN 10 LUNI 2 PREMII 2 SI O MINA IN GHIPS ACOLO UNDE E POZA FACUTA E O RIPA SI ERAM PE LOC PE CRIC NICI ATIT DACA VREI TE DUC ACOLO SA VEDEM DACA MAI IESI SA ITI IEI PACHET LA TINE.MA DAU 4 ORI PE SAPTAMINA. SI VARA SI IARNA.MERG LA BISOCA CU STEFAN SA MA DAU PE PIETRE SA INVAT TEHNICA DE LA STEFAN SI DE LA OVIDIU LASAMA TE ROG!

:D :) :laugh: :P :what:

CEE SCRIS MAI SUS DECLAR CA FIND 'POSTU ANULUI'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...