Sari la conținut

Plimbare 20-21 Septembrie !


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Sunt dintre cei care prefera plecarea vineri la pranz- aprox 12.00 Vin oricum moto sau auto...

Din pacate nu pot ajunge la intalnire diseara.Daca se stabileste un grup de plecare pt vineri la pranz , nr meu de contact este 0744.347.127

Multam

 

 

OK

 

AVEM VREME BUNAAAAAAAAAAA ASTA ESTE PENTRU BRASOV

 

 

 

vineri

Nori risipiți. Maxim 11° C. Vânt VNV 10 km/h.

 

vineri noaptea

Nori risipiți. Minim 5° C. Vânt NV 7 km/h.

 

sâmbătă

Cer parțial noros. Maxim 13° C. Vânt light.

 

sâmbătă noaptea

Cer parțial noros. Minim 5° C. Vânt light.

 

duminică

Nori risipiți. Maxim 16° C. Vânt light.

 

duminică noaptea

Nori risipiți. Minim 6° C. Vânt light.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 238
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ok, am stabilit urmatoarele:

 

maine vineri 19 septemb. la 0ra 10,30 este plecarea pe Siriu din statia PETROM de langa intrarea in complexul Europa.

 

 

Tot maine mai pleaca si o alta grupa dar ore diferite ( alex=ramatamahata bla bla 072303510878, raducu=haiducu 0723679995)

 

 

Si a treia grupa care pleaca sambata dimineata la ora 10 din PETROM BANEASA (marco polo= neamtu 07240567736, alin= kinder 0745017033, florin alyen 0724108559, gingiu mingiu=stefan 0720025747 etc va sunati sau va hotarati pe forum)[/color]

.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

sunt dintre cei care ar pleca vineri la pranz.

nu am ajuns la intalnirea de la academia militara,deci nu stiu cu cine s-ar forma un grup.

daca se hotaraste ceva ...let me know (0744.347.127)

multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

sunt dintre cei care ar pleca vineri la pranz.

nu am ajuns la intalnirea de la academia militara,deci nu stiu cu cine s-ar forma un grup.

daca se hotaraste ceva ...let me know (0744.347.127)

multam!

Suna pe ALEX sau RADU sa vezi la ce ora pleaca .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, am stabilit urmatoarele:

 

maine vineri 19 septemb. la 0ra 10,30 este plecarea pe Siriu din statia PETROM de langa intrarea in complexul Europa.

 

 

Tot maine mai pleaca si o alta grupa dar ore diferite ( alex=ramatamahata bla bla 0723351878, raducu=haiducu 0723679995)

 

 

Si a treia grupa care pleaca sambata dimineata la ora 10 din PETROM BANEASA (marco polo= neamtu 0724567736, alin= kinder 0745017033, florin alyen 0724108559, gingiu mingiu=stefan 0720025747 etc va sunati sau va hotarati pe forum)

 

.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve, vreau sa stiu daca mai sunt locuri la pensiune azi? si cine o sa plece de la orele 12, va multumesc si daca mai primiti inca pe cineva pt plecarea de azi de la ora 12? si de unde va avea loc plecarea???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu sa merg, dar sunt din valcea. cum facem? hai sa discutam toti undeva.

 

frateeeee cum dau de tine ... ca sunt nou pe aici si nu stiu cum sa fac. vreau si eu sa merg!!!

 

va rog suna-ti la numarul meu de telefon.. sau un bep... vreau si eu sa merg!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine dim la 10. Petrom Baneasa ..dap

sa nu ploua Duminica !!!!

gingiule ne vdm acolo la 10 punct...sper sa fie ca azi....

 

 

vreau si eu sa merg, dar sunt din valcea. cum facem? hai sa discutam toti undeva.

 

frateeeee cum dau de tine ... ca sunt nou pe aici si nu stiu cum sa fac. vreau si eu sa merg!!!

 

va rog suna-ti la numarul meu de telefon.. sau un bep... vreau si eu sa merg!!!!

frate vino si tu maine la cabana cheia...ne vdm acolo....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam frumos tuturor!

Sper ca nu a fost prea suparatoare maniera mea ceva mai lenta de deplasare.

Data viitoare am sa fiu ceva mai in ritm.Mi-a ajutat foarte mult sa merg alaturi de experimentati.

Urmatoarea iesire sa fie cel putin la fel de reusita.

Inca o data,multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam frumos tuturor!

Sper ca nu a fost prea suparatoare maniera mea ceva mai lenta de deplasare.

Data viitoare am sa fiu ceva mai in ritm.Mi-a ajutat foarte mult sa merg alaturi de experimentati.

Urmatoarea iesire sa fie cel putin la fel de reusita.

Inca o data,multumesc!

 

 

Multumim si noi. Nu a fost niciun fel de problema legat de modul tau de deplasare. Cel mai important ca suntem toti acasa sanatosi !!!!

Aacum descarc pozele !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar am comiso...multumim tuturor ce au facut posibila aceasta reusita, recunosc...vremea a tinut cu noi de fiecare data...asha oameni...asha vreme...Nu vreau sa o spun...dar asta este adevarul, suntem de invidiat...sa ne traiesti nasule, poate mai reusim inca una...Ma bucur ca am ajuns cu totii sanatosi, voiosi si bucurosi. O duminica placuta in continuare va doresc, asteptam pozele, filmuletele, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar am comiso...multumim tuturor ce au facut posibila aceasta reusita, recunosc...vremea a tinut cu noi de fiecare data...asha oameni...asha vreme...Nu vreau sa o spun...dar asta este adevarul, suntem de invidiat...sa ne traiesti nasule, poate mai reusim inca una...Ma bucur ca am ajuns cu totii sanatosi, voiosi si bucurosi. O duminica placuta in continuare va doresc, asteptam pozele, filmuletele, etc.

 

Multumesc de urari si ma bucur ca v-a placut !!!

Daca mai vrei trebuie sa mai faceti unul ca sa fiu Nas cu adevarat :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari si ma bucur ca v-a placut !!!

Daca mai vrei trebuie sa mai faceti unul ca sa fiu Nas cu adevarat :grinbandit:

Nasule...eu mi-am facut abonament pe viata la prezervative...ce sa mai fac...am cate unul in fiecare buzuznar...ca la mine nu se stie cum si unde ma apuca ... :blink: ...frate ce-am mai puapat gresia aseara...

 

Din pacate din motive foarte serioase,nu am putut veni.distractie placuta,asfalt uscat si luati-o usor maine pe cheia.sa ne vedem cu bine !!!

Sa ne traiesti neamtule, ne pare rau ca nu ai fost cu noi de aceasta data, ne-ai lipsit, mai ales lu Gingiu...dar ne pare shi mai rau ca ai probleme cu bebeu....sper ca e mai bine acum, insanatosire grabnica...ca de plimbat ne descurcam noi...daca nu, se descurca sigur NASU FLorin...

Sa auzim numai de bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule...eu mi-am facut abonament pe viata la prezervative...ce sa mai fac...am cate unul in fiecare buzuznar...ca la mine nu se stie cum si unde ma apuca ... :grinbandit: ...frate ce-am mai puapat gresia aseara...

 

 

Sa ne traiesti neamtule, ne pare rau ca nu ai fost cu noi de aceasta data, ne-ai lipsit, mai ales lu Gingiu...dar ne pare shi mai rau ca ai probleme cu bebeu....sper ca e mai bine acum, insanatosire grabnica...ca de plimbat ne descurcam noi...daca nu, se descurca sigur NASU FLorin...

Sa auzim numai de bine...

kyd frate nu ai racit? ca era rece rau gresia aia...:blink:) da dupa ce ai baut numai cico ce sa mai simti :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...