Sari la conținut

Caut Toba Atas Dnepr/ural


mendozaccc
 Share

Postări Recomandate

Salutare lume buna ! Tinand cont de faptul ca ,,cimpoiul'' l-am donat cand am ramas fara atas, iata-ma in situatia in care ma vad nevoit sa va intreb daca nu aveti asa ceva pe acasa si vreti sa il faceti bani. Mai am putin si termin MT 10-le cu atas si mi-am adus aminte ca fara toba dreapta ma mananca R.A.R.-ul la Constanta. Deci....cu bani sau piese la schimb,nu conteaza pentru mine . Am o armata de piese si pot oferi la schimb si piese. Va doresc numai bine si.....MA OFTIC CA NU AM PUTUT AJUNGE LA '' 7 SCARI '' !

post-27468-1220955004_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume buna ! Tinand cont de faptul ca ,,cimpoiul'' l-am donat cand am ramas fara atas, iata-ma in situatia in care ma vad nevoit sa va intreb daca nu aveti asa ceva pe acasa si vreti sa il faceti bani. Mai am putin si termin MT 10-le cu atas si mi-am adus aminte ca fara toba dreapta ma mananca R.A.R.-ul la Constanta. Deci....cu bani sau piese la schimb,nu conteaza pentru mine . Am o armata de piese si pot oferi la schimb si piese. Va doresc numai bine si.....MA OFTIC CA NU AM PUTUT AJUNGE LA '' 7 SCARI '' !

 

salut mendozule :scratch:

daca vrei iti dau eu tobele pe care le-am avut inainte pe nipra. sunt de ij, fara site , una e indoita usor, ambele vopsite (prost) dar... MOKA. ti le dau sa treci rar-ul si apoi le dai tu la fier vechi sau le donezi... treaba ta.

suna-ma sa stabilim detalii.

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci frumos Andrei (Magic 4 ace) pentru oferta. asa tobe am si eu vre-o 2-3 seturi,insa cautam exact ceea ce am scris. cred ca voi cauta la Danny oldmoto sau Gaspar (de la SH-uri). by the way....cand ne vedem si noi? Vinerile,la Butoaie in Mamaia,de la 19.00 (exclus saptam.asta). da-mi p.m.

 

 

 

NUMAI BINE LA BAIETI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cimpoiul, dar nu inteleg de ce te mananca RAR-ul pentru tobe? La Nipru poti sa pui multe tipuri de tobe, 2 in 1, pe stanga pe dreapta, nu e nimic clar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mendozule, zici ca dai orice piesa la schimb, dai o motocicleta intreaga si ai "plaminul". Ai scris ca nu mai vorbesti cu mine o saptamina, dar in treaba asta nu se pune scrisul. Deci poti sa scrii aici, ori un PM, ori un SMS... Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mai artistule, dar cu 2 esapamente nu merge? parca am vazut puse si 2 esapamente chiar daca avea atasul. acum nu mai tin minte exact.

sa caut prin pod, parca aveam asa ceva. daca tu nu zici nimik.... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai uite ca zic acum, NA! Ca acum imi adusei aminte (ca sa vb in limba ta,oltene) ca imi lipseste. Numa pentru RAR,ca apoi imi fac eu tobe home-made frumoase. Multumiri. Victore,te sun ca maine trece saptamana...

 

gataaa . m-a salvat tot OLDIES BUT...GOLDIES-ul VICTOR (TATAIA ROCK'N'ROLL)-atentie,numai eu am voie sa ii zic asa,cu dezlegare de la el insusi !!! m-a chemat la el sa mai barfim la un pahar'' de fier rusesc'' si sa plec la final cu toba mult cautata. VA MULTUMESC ORICUM,LA TOTI!

 

 

 

 

 

TI SE POATE INTAMPLA SI TIE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-l ca asa e el. un " ARTIST".

hai mai ca iti caut eu o jucarie de aia. sigur am prin pod una.

dar ia vezi cum imi demontezi saua aia de care vorbeam! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...