Sari la conținut

Klaus Si Utza


utza
 Share

Postări Recomandate

KLAUS :: ma CHINUI DE 2 ORE  sal bag pe u\Utza pe forum ca nu stie betivanu intre timp neam imbatat

cu alcool dubu rafinat in visinata  aju8tatine si pe noi cum sa bagam poza la avataru lu utza

:)  :eek:

236781[/snapback]

bah nu reusesc sa micsorez o poza

nu vrea sa intre p e

roby sau basty sau lupu ajutatine k isten\\m preaa beti k ad obicei

apropo

unde au disparut pozxele de la sibiu unde dormeam k porcu

:P

roby dak mai esti in tara da un bep petel ,meu

k sigur lai uitat 0727855097

olscool

fuckingbestscoolllllll

basti da un bep dak tiai luat tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt basty

bah am auziit k miau furat niproshgenia si au luato la brasov adica la darstei

asa este ka miau kzut toate coate;le de la esapammmmmennt da sssssssssssssssssssssimmmie poze lupule unde zici kas pozele de la tanta k le kaut daeo luna (LUPALB_ sau cenusiuu de la bere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KLAUS :: ma CHINUI DE 2 ORE  sal bag pe u\Utza pe forum ca nu stie betivanu intre timp neam imbatat

cu alcool dubu rafinat in visinata  aju8tatine si pe noi cum sa bagam poza la avataru lu utza

:)  :drink:

236781[/snapback]

Iote cine-o venit pe forum! :eek: :P

 

Bah mi-e dor de coktailurile facute de tine (alocol dublu-rafinat+banane+pepene galben+santal)

 

Bagati pozele la dan.rades@gmail.com ca le pun io!

p.s. io sunt atza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ți-a furat mă niprul.Pozele sunt la "discuții generale despre motociclism".

236941[/snapback]

ba zama mi la furat

acu sunt treaz nu mmai am nipru k lam vandut da la omorat boul peo roata si naveam pic de ulei in grup anceput sa stirbeasca pinionul mare din grup

ink kaut pozele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata ba leam gasit

astas eu dupa accidentul de ma luat somnu pe motor dsi mam dus la culcare in sant dupa care sange pe fatza.........................

post-1377-1126375960_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dracu betivani analfabeti si terminati ce sunteti!

:)

241081[/snapback]

 

Stimate domnule "Laurbalaur", am onoarea să vă aduc la cunoÂştiință faptul că numitul Claudiu, cunoscut pe forumul "moto.ro" drept userul "Klaus" nu a fost anul acesta decât Âşeful de promoție al Facultății de Fizică din cadrul Universității PiteÂşti, drept pentru care acesta a primit o bursă de un an de zile la un institut de cercetare în domeniul fizicii din Italia.

În ceea ce priveÂşte exprimarea acestuia în scris pe forum, acesta nu este decât o dovadă a generației Mirc, precum Âşi faptul că nu prea îi place să scrie, ci doar să facă proiecte.(cu referință directă la cea am scris mai sus).

În altă ordine de idei, limbajul metafizic exprimat de dumneavoastră mă face să mă gândesc serios să vă cumpăr un CD cu Romeo Fantastik-se vede faptul că sunteți un fan înverÂşunat.

Cât despre :eek: , chiar vă e foame?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimate domnule "Laurbalaur", am onoarea să vă aduc la cunoÂştiință faptul că numitul Claudiu, cunoscut pe forumul "moto.ro" drept userul "Klaus" nu a fost anul acesta decât Âşeful de promoție al Facultății de Fizică din cadrul Universității PiteÂşti, drept pentru care acesta a primit o bursă de un an de zile la un institut de cercetare în domeniul fizicii din Italia.

În ceea ce priveÂşte exprimarea acestuia în scris pe forum, acesta nu este decât o dovadă a generației Mirc, precum Âşi faptul că nu prea îi place să scrie, ci doar să facă proiecte.(cu referință directă la cea am scris mai sus).

În altă ordine de idei, limbajul metafizic exprimat de dumneavoastră mă face să mă gândesc serios să vă cumpăr un CD cu Romeo Fantastik-se vede faptul că sunteți un fan înverÂşunat.

Cât despre  :) , chiar vă e foame?

241209[/snapback]

 

 

Cici, nimeni n-o putea zice mai bine. Cu o singura completare, respectivul daca tot vrea sa-i insule, sa o faca pe la intruniri in prezenta userului Utza ca sa vedem si noi daca ce se spune in basme e adevarat(ca daca ii tai unui balaur capu' ii creste altul la loc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am onoarea să vă aduc la cunoÂştiință faptul că numitul Claudiu, cunoscut pe forumul "moto.ro" drept userul "Klaus" nu a fost anul acesta decât Âşeful de promoție al Facultății de Fizică din cadrul Universității PiteÂşti, drept pentru care acesta a primit o bursă de un an de zile la un institut de cercetare în domeniul fizicii din Italia.

241209[/snapback]

 

Felicitari lui Klaus pentru munca de la scoala, imi pare rau ca nu am stiut cum sa il gasesc la Brasov. Am cumparat niste piese de Simson de la el (acum 2 ani), si cand a venit pachetul de la el sa cad jos, toate piesele erau indesate cu foi de curs de la scoala, o cutie plina cu foi scrise ingrijit si mototolite!! M-am speriat ca moto>>scoala si chiar i-am postat ceva in sensul asta.

Tare m-am bucurat cand am vazut ca un asa talentat desenator si priceput motorist e sef de promotie la fizica.

De motoare mai are timp destul.

Felicitari Klaus

HB.

Editat de hobbix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Imputita treaba cu manelarii pe la chopperisti,, mai bem si noi bai da acu am cam exagerat ca am tyerminat facultatea si am baut doua luni, acu sunt extrem de treaz si cu pofta de viata :cheers: iar treaba cu italia cred ca pica din cauza unor bani care nu cred ca mai vin. Ma angajez prin tara mai de graba si ma apuc de construit k am multe de facut.

Voi spederistii stati in banca voastra k n-aveti legatura cu noi.punct si o stiti prea bine.

lupule faza cu generatia mirk e o farsa din partea ta nu? nu sti k eu nam intrat in viata mea pe mirk k urasc fazele astea, bai scrisul infect era de la alcool si-mi cer scuze.

oricum de acum in colo o las balta cu bautura in exces si ma apuc de treaba, de fapt chiar i-am facut unui prieten un proiect de ural, asta daca nu s-a sperit deja si va renunta la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu, las ca manelistii sunt peste tot in jurul nostru. Imi pare rau omule pt faza cu Italia, sper sa se rezolve. Iar cu bautura in exces...e o vorba: 'alcoolul dauneaza grav plictiselii'

P.S.:Ce naspa e cu ploaia asta, ca vroiam sa vin si eu cu Nepra pe la Tanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...