Sari la conținut

And Triumph De 125 Are 70 De Ani


ovax_r6
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...

Omu poa sa ceara cat vrea, prost e ala care da, m-am saturat de preturi din astea facute dupa ureche, omule care vinzi motoreta asta, mai mult de 1500-2ooo, nu face, puneti mdreakului mana si restaurati-le si atuncea o sa puteti cere si pe masa si pe tasu, ca m-am nervozat , plina patria de amatori! Motocicleta de colectie, e un cazan ruginit care pt a deveni o piesa de colectie trebe sa inghita macar juma din suma care o ceri pe ea, mai omule, revino-ti! Nu am ceva special cu tine si ma referea la modul general

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu poa sa ceara cat vrea, prost e ala care da, m-am saturat de preturi din astea facute dupa ureche, omule care vinzi motoreta asta, mai mult de 1500-2ooo, nu face, puneti mdreakului mana si restaurati-le si atuncea o sa puteti cere si pe masa si pe tasu, ca m-am nervozat , plina patria de amatori! Motocicleta de colectie, e un cazan ruginit care pt a deveni o piesa de colectie trebe sa inghita macar juma din suma care o ceri pe ea, mai omule, revino-ti! Nu am ceva special cu tine si ma referea la modul general

 

Tu crezi ca-i schimbi cu ceva ? Lasa-i in pace. Cine o sa-i dea ? Se uita si baietzii pe 'Discoperi" pe "I-bei'...si cred si ei....

Editat de sconx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

sal

inca este de vanzare pe cine intereseaza

ieri am vazut-o pt a 2-a oara in decurs de 2-3 ani , nimic schimbat nici macar pretul ,

proprietarul sustine ca a refuzat o oferta de 1500 euroi .

stiu ca au mai fost postate niste fotografii pe bikeshop.ro asa ca sper sa nu deranjeze daca mai adaug si eu cateva.

post-46887-1249736903_thumb.jpg

post-46887-1249736915_thumb.jpg

post-46887-1249736924_thumb.jpg

post-46887-1249736934_thumb.jpg

post-46887-1249736945_thumb.jpg

post-46887-1249736977_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene, de unde scot astia preturile astea? Chiar si aia care-i vezi pe discovery cu tot soiu de "vechituri" restaurate, daca stai sa-i ascultzi zic ca au luat-o plina de praf de pe nu stiu unde cu "2lei", de cele mai multe ori. De unde 4000 de euro?! Vrea sa-si ia hayabuzda sh si n-are bani?!

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...