Sari la conținut

" Dragoste La Prima Vedere "


_tony_
 Share

Postări Recomandate

Pai parca tu nu ai ajuns pana in curba aia?

 

Ce treaba are un tico cu accidentele moto? Macar pozele sunt facute de pe moto?

 

 

pozele sunt facute si postate de un motociclist :rolleyes:

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti nu mai jigniti propietarii de TICO! e urat din partea voastra;) eu am tico, din 98 chiar si il am dinainte motoretei, iar banii pe care i-am dat pe motoreta si echipament plus ce luam acolo pe tico ca il vindeam imi luam asa cum spuneti voi o masina sigura :-j !!!

nu e chiar atat de rea, daca nu o folosesti peste limitele ei e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tico ala nu s-a pupat cu un stalp........accidentul a fost cu o duba mai mare. Eu l-am vazut luni pe la 12-13 si duba avea toata fata distrusa.

Iar la denumirea topicului e o greseala :rolleyes: Accidentul s-a intamplat pe data de 15.09

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tico ala nu s-a pupat cu un stalp........accidentul a fost cu o duba mai mare. Eu l-am vazut luni pe la 12-13 si duba avea toata fata distrusa.

Iar la denumirea topicului e o greseala :cheers: Accidentul s-a intamplat pe data de 15.09

 

Anu' asta? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da anul asta , luni pe 15 a fost accidentul si nu a fost nici un stalp era o dubita care a lovit cutiua

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ACCIDENTUL A AVUT LOC PE 16....EU AM AJUNS ACOLO SEARAE LA 23H..SI AM POSTAT CE AM VAZUT DAR NU STIAM CA S-A LOVIT CU O DUBA.....SI CAND L-AM POSTAT TRECUSE DE 24H UN PIC SI AM PUS DATA DE 17....

IMI CER SUZE...

DA POZELE SUNT FACUTE DE UN MOTOCICLIST.....ASTA CA SA VA MAI RACORITI SI VOI , CA DE MERS CU MOTORU NU PREA MAI ESTE FRUMOS...CAND PLOUA.

 

ACUM CA NU MAI SUNTEM NOI PE STRAZI ASA DE MULTI ..CONSERVARII SE LOVESC INTRE EI ..CARE CU CE ARE SI CUM POATE MAI BINE ...:rolleyes:

Editat de _tony_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACUM CA NU MAI SUNTEM NOI PE STRAZI ASA DE MULTI ..CONSERVARII SE LOVESC INTRE EI ..CARE CU CE ARE SI CUM POATE MAI BINE ...:lol:

 

Pai atunci sa luam loc cat mai confortabil, cu doua pungi de pop-corn in brate si o muiere langa!Stingeti lumina si dati drumul la film!Vreau sa rad bine iarna asta! :cheers: :laugh:

 

Trailer-ul e aici! :rolleyes:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar crezi ca vor scoate piatra cubica si sa asfalteze? Eu am auzit ca nu prea vor sa o scoata nu stiu din ce motiv. Oricum e un k k t de piatra, macar de ar avea acelasi nivel peste tot, nu cu valuri si gropi :rolleyes:

 

piatra aia cubica am auzit ca e monument istoric, mergeau trasurile pe ea si nu pot sa o scoata... e de cacao oricum. a fost si un accident moto pe acolo acum un an si ceva, o pata de ulei daca imi aduc bine aminte. e nasol rau si daca e doar uda, cu ulei e inevitabil un accident cu moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...