Sari la conținut

" Dragoste La Prima Vedere "


_tony_
 Share

Postări Recomandate

Ai dreptate. Doar ca e bine de stiut ca acea curba e periculoasa, cu masina sau cu motocicleta.

 

Pai parca tu nu ai ajuns pana in curba aia?

 

Ce treaba are un tico cu accidentele moto? Macar pozele sunt facute de pe moto?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piatra, piatra cubica, piatra cubica uda, piatra cubica uda in curba, tico pe piatra cubica uda in curba, tico pe piatra cubica uda in curba si apoi in stalp.

 

Oricum trebuie sa fi putin nesimtit sa iei curba aia cu 60-70 pe ud... eu cu masina mea care e f joasa si simt ca pierd controlul daca intru prea tare... abia astept sa renunte astia la piatra lor cubica ca imi mananca zilele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piatra, piatra cubica, piatra cubica uda, piatra cubica uda in curba, tico pe piatra cubica uda in curba, tico pe piatra cubica uda in curba si apoi in stalp.

 

Oricum trebuie sa fi putin nesimtit sa iei curba aia cu 60-70 pe ud... eu cu masina mea care e f joasa si simt ca pierd controlul daca intru prea tare... abia astept sa renunte astia la piatra lor cubica ca imi mananca zilele...

Tu chiar crezi ca vor scoate piatra cubica si sa asfalteze? Eu am auzit ca nu prea vor sa o scoata nu stiu din ce motiv. Oricum e un k k t de piatra, macar de ar avea acelasi nivel peste tot, nu cu valuri si gropi :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine pe DNEPR decat in tico! de 10000 ori mai bine! isi cumpara prostimea T*ICO sa nu consume mult si sa se miste prin trafic! et voila, cel mai bun exemplu T I C O !

 

aviz si bikerilor ! mare grija in curba aia! de fapt, eu nu prea am vazut bikeri pe acolo, stau in zona..mai bine ca nu s!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar crezi ca vor scoate piatra cubica si sa asfalteze? Eu am auzit ca nu prea vor sa o scoata nu stiu din ce motiv. Oricum e un k k t de piatra, macar de ar avea acelasi nivel peste tot, nu cu valuri si gropi :bounce:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,,,

Dupa cate stiu eu , cu acea paitra cubica este o poveste.....se zice ca-i ceva istoric si nu vor renunta la ea....

sau spera sa se intoarca la vremurile trecute cand se defila pe acolo si treceau tancurile cu senile...

pe asfalt se impotmolesc la cat de bun este ...:laugh:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici motivul pentru care nu se renunta la cubica de pe Aviatorilor.... :bounce: pentru PMB!(in poza din articol e chiar intersectia cu pricina).

 

Rezumatul accidentului:conserva=dauna totala=>trafic super-fluidizat! :laugh:

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e recunoscuta acea curba ca fiind una din cele mai reusite solutii de a-ti face dauna totala.

 

Nu a ti inteles inca ca patrimoniu national in RO insemna sa fie "lasat in putrefactie" fara a se intretine sau repara?

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e recunoscuta acea curba ca fiind una din cele mai reusite solutii de a-ti face dauna totala.

 

Nu a ti inteles inca ca patrimoniu national in RO insemna sa fie "lasat in putrefactie" fara a se intretine sau repara?

 

 

Of f: vreau si eu 5 kg din ducatti`ul tau pls :rolleyes:

On : LHC reloaded :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut si eu de cateva ori pe langa el azi si m-am speriat... dar totusi, a scapat respectivul?

 

RespectivA are fractura in zona hmmm ... ma intelegeti ... si s-a "sapat" dupa ea cam 20min ... cainoasa zi ... 15.09 ... dimineata in jurul orei 0930....

 

Tu chiar crezi ca vor scoate piatra cubica si sa asfalteze? Eu am auzit ca nu prea vor sa o scoata nu stiu din ce motiv. Oricum e un k k t de piatra, macar de ar avea acelasi nivel peste tot, nu cu valuri si gropi :rolleyes:

 

E declarata zona istorica d`aia nu se asfalteaza :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, eu am TICO, nu va mai luati de masina ca e vina soferului nu a masinii. Candva, am preferat sa dau banii pe o motocicleta decat sa-mi iau o masina mai "smechera". Iar prin zona aia nu am mers ABSOLUT niciodata cu motocicleta. Pur si simplu e inconstienta, mai ales cand e ud pe jos. Prefer sa ocolesc pe 1 Mai pana la Arc sau pe Floreasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tico...facut praf ...am ajuns dupa ce s-a terminat apsolut tot...ce va arat eu asta am mai prins si eu...." dezastru "

Nu am cuvinte....

 

Tico s-a pupat cu un stalp...stalpul intreg Tico distrus

 

 

Omule, tu ai citit presa de maine? cum accident azi 17 pe seara cand tu scrii la ora 12 si un pic la amiaza exact in ziua de 17?

Vezi c-o sa te caute Ogica sa-i spui numerele la Loto :rolleyes: :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

isi cumpara prostimea T*ICO sa nu consume mult si sa se miste prin trafic!

Daca-mi cumpar Tico pentru ca nu consuma mult, gasesc mai usor spatiu de parcare si asta-i bugetul alocat unei masini pentru ca grosul e in 2 motociclete care e problema ta?

De ce ne jignesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema la masinile de tipul TICO e ca nu prezinta niciun fel de siguranta la impact.Sunt zero dp asta dv.Dar asta nu inseamna ca toti cei care cumpara TICO trebuie jigniti si facuti prosti.

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti nu mai jigniti propietarii de TICO! e urat din partea voastra;) eu am tico, din 98 chiar si il am dinainte motoretei, iar banii pe care i-am dat pe motoreta si echipament plus ce luam acolo pe tico ca il vindeam imi luam asa cum spuneti voi o masina sigura :-j !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...