Sari la conținut

Accident Spre Supemoto


barthezzz2003
 Share

Postări Recomandate

Saptamana trecuta a cazut un biker peste sina de tren de pe la Tunari pe cand mergeam spre circuitul de carting de la Tunari la etapa de supermoto.

A cazut la cateva masini in fata noastra si nu stim ce s-a intamplat. Daca ne povesteste cineva despre cascadorie k am auzit k cik ar fi vrut s-a faca un stoppie...

Rezultatul il vedeti in pozele de mai jos..

post-6948-1126340759_thumb.jpg

post-6948-1126340812_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca a vrut sa faca Stoppie pt. ca eu l-am vazut din masina a trecut intersectia in mare viteza tarisi motorul si pe urma motociclistul asa ca nici vorba de stoppie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IERI M-AM INTILNIT CU EROUL ACCIDENTULUI. N-ARE MAI NIMIC,DOAR CITEVA JULITURI MINORE,ERA PE PICIOARELE LUI. SPUNEA CA I S-A BLOCAT FATA PE LA 200/H SI CA S-A OPRIT DOAR LA FRECAREA CU ASFALTUL. SPECTACULOS E CA DESI AVEA BLUGI PE PICIOARE A SCAPAT NEATINS LA BULANE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o mica nelamurire,cum o cazut ala de la 200 cu blugi si o avut nici o rana pe picioare?si mi se pare imposibil sa nu lovesti vreun obstacol si in cazut ala Rip.Eu cred ca nu o fost atent si o cazut de la 20 la ora si a mai adaugat un 0 de plictiseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si marmota impacheta ciocolata

241862[/snapback]

 

 

I-MI PARE RAU CE TI S-A INTIMPLAT ZAHEI, DAR OMUL A AVUT NOROC CHIOR.

EU AM INCERCAT SA FAC STOPIE LA 70,AM PRINS PRAF,BUFF,SI MOTORUL S-A OPRIT IN 10M. DECI NU AVEAM CHIAR 70/H. PINA LA BLOCAJ MOTO A MAI FRINAT. IN MOD SIGUR VALI N-AVEA 200 LA CONTACTUL CU SOLUL.

EU ERAM IN TRICOU SI MI-AM POLIZAT PUTIN CARNEA ANTEBRATULUI.IN REST NICI O DURERE,DOAR SPAIMA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am impresia ca prostia asta cu necesitatea echipamentului e mai mult o gogorita. Pielea umana este suficient de rezistenta ca sa iasa intreaga din polizarea pe asfalt la niste zeci de km/h si in plus e si gratis.

Numai fricosii umbla cu echipament pe ei, cind o sa imi iau motor o sa imi iau niste slapi si bermude asortate, sunt suficiente.

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...