Sari la conținut

BURSA LOCALA


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Uite ce si-a tras baiatu'! :D

Inca este pe numele meu si voi incerca s-o readuc la viata!

/index.php?...p;#entry1842474

Daca aveti ceva piese care stau rau prin garaje,nu le aruncati,poate vor folosi cindva la reinvierea "Reginei albastre"! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Incepand de azi, aveti reducere 20% la toate produsele din magazin.

Orarul magazinul este in timpul saptamanii, de marti pana vineri, si duminica de la ora 17 la ora 21.

 

Va asteptam la magazin, pe Calea Severinului nr. 85, vizavi de scoala generala nr. 5!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ma bag la niste produse. Preturile sunt bune chiar si fara reducere, am fost la Floresti langa Cluj, Motorcity parca ii spune, casca SV 55 pe care am luat-o cu 430 ron de la Victor era acolo 700 si ceva.

Editat de adrianm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa popularizez mai mult ideea de magazin online (nu chiar in adevaratul sens al cuvantului ci facuta precomanda, verificat stoc, lasat avans si apoi livrat produsul respectiv) pentru ca m-ar scapa de niste cheltuieli mari si as avea si preturi supercompetitive!

 

Am incercat sa dau si produse in rate la 'cunoscuti' dar in acest moment pot spune ca am fost tepuit de un amic de-al nostru forumist.

 

Oricum sunt convins ca sunt si oameni de treaba la care ar functiona aceasta metoda, numai ca trebuie sa fac selectia mai bine :)

 

Merci Adrian pentru aprecieri, la intalnirea beemerilor de la Voineasa, au fost niste bucuresteni si chiar pitesteni care au avut o surpriza cand au aflat de preturile de la TgJiu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate aruncati o privire in semnatura mea, ca vind mai multe chestii :) Dar va rog nu-mi raspundeti pe acest thread in caz ca va intereseaza ceva, deoarece mi-e imposibiul sa-l verific constant. Detalii doar la calindorohoi@gmail.com, calin_dorohoi YM, mesaj privat sau 0733.981833

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cu parere de rau va anunt ceea ce unii dintre voi stiau deja: azi a fost ultima zi in care magazinul din Calea Severinului a fost deschis. Inchid pentru ca nu mai imi puteam permite sa-l tin, mai ales in aceste vremuri.

Cu speranta ca acei clienti ce au cumparat de la mine au fost multumiti de calitatea marfii, va promit ca voi incerca sa va ajut daca aveti nevoie de orice pe partea moto de la Bucuresti, in limita timpului liber.

Daca va intereseaza, atasez o lista de preturi cu articolele care mi-au ramas in stoc, preturile sunt exact cele cu care le-am achizitionat, o parte sunt la Bucuresti, o parte la Targu-Jiu dar nu e problema cu transportul, intr-o zi pot ajunge la destinatar. Daca doriti o marime care nu e in lista, intrebati pe forum si va raspund daca vi-o pot aduce sau nu!

Multumiri lui Adi, Adrian, lui Dan cu Harley, Gica, Tavi si altor clienti sau prieteni care mi-au fost alaturi.

Singura dezamagire e legata de Jimmy (si mai multe nu zic), va recomand totusi sa fiti atenti cu el!

Asfalt uscat tuturor!

preturi_lichidare.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vand Suzuky Intruder 805 (vs52a) ,an fabricatie 1992, cap cil 805 cm,56 cp, 38.000 itp 2010,km,consumabile schimbate ,roata pe fata de 21" ,manere Highway hawk,sei modificate piele , pret 3000 euro neg ,rolando_lazar@yahoo.com, tel. , 0732.357.940 ,0722.642.205

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 - 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

 

plecarea: max. 15 august 2009

 

se poate veni cu noi daca se doreste ( pt mai multa siguranta si sa vada omu ce cumpara)...mai ok de asa nu se poate

...facem tot ce se poate k sa fie bine mai ales k-i criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am loc de 1 - 2 motoare pe comanda din Italia, plec cat mai curand

transportul se face cu un mercedes sprinter in care motoarele au destul loc si nu se zgarie sau alte probleme...

pret :400 ~ 500 euro cu totul

contact: Septimiu 0752447970

id mess: septimiu_21

septimiu_21@yahoo.com

 

plecarea: max. 15 august 2009

 

se poate veni cu noi daca se doreste ( pt mai multa siguranta si sa vada omu ce cumpara)...mai ok de asa nu se poate

...facem tot ce se poate k sa fie bine mai ales k-i criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki ER 6F verde, fabricata in 2008, inmatriculata, 6.200 km, in garantie pana in iulie 2010. Revizii la 1.000 si 6.000 la reprezentanta United Motors, intretinuta impecabil, functioneaza “ceas” si nu a cazut niciodata. Asigur livrarea oriunde in tara, posibilitate de emitere factura. Pret 5.500 euro.

Detali pe PM sau ID mess: acacac762000

 

 

post-41413-1250854888_thumb.jpgpost-41413-1250855172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...