Sari la conținut

Accident Pe Coclau


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

bai, terminati bre cu mistourile.... gata am inteles ca e chinezarie.... s-a prins si copilu.

 

Domnu P enis TM... daca zici ca ti-ai luat casca si manusile... ce puii pe le lasi la o parte... crezi ca nu te credem ca esti tu pe roata (ca una mai e)? Daca ziceai ca nu ai te credeam, dar nu esti tembel cand crapi bostanul cu casca pe iarba langa tine? Sau tot nu ne crezi ca se spare usor.

 

 

 

Prietene, editeaza posturile inainte sa postezi si mult mai multa atentie data viitoare- "P enisTM". Oricum stiam ca melcii nu au voie pe motor ca le flendura ochii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Prietene, editeaza posturile inainte sa postezi si mult mai multa atentie data viitoare- "P enisTM". Oricum stiam ca melcii nu au voie pe motor ca le flendura ochii.

 

Ce e bre, te-ai emotionat la cuvant? Benis TM e mai bun?

 

Daca berbecul pune casca jos la uiliuri sa nu o zgarie asta e P enis. Daca avea casca in cap ramanea Denis.

 

Stai linistit ca am casca de melci speciala anti-aburire si anti-falfait... Mai greu e cu cutiuta de pe spate plus ca se umezeste saua si alunec la frane. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol , nu vrei sa stii ce semn am eu de la ultima mea patanie cu enduro...m am ars ca desteapta pe gamba si mi a ramas ditamai semnu...si nu mai pt akuma sa port rokita sau fustita...., v-as pune poza da nu-mi prea place

 

Cu atat mai bine pentru tine!Nu mai purta nici rokita , nici fustita... :)

 

Iar poze cu bubitza poti sa pui, daca:

 

1.stii cum se procedeaza;

2.te-ai epilat cel putin o data anul asta!

 

PUPA fata rara cu ditamai arsura pe gamba! :)

 

LE:sigur ai patit pocinogul la enduro? :D

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OveR:Eram pe coclau,nu impresionam pe nime,cadru' era fisurat si de'asta s-o rupt!

evident ca echipamentu' e sfant,dar pt un (cuvant urat) asa mic nu am pus atunci casca in cap.

filmuletu in curand pe micile ecrane! :)

 

bai..acum vad..

inca se mai poarta adidasii aia la 17.55 lei ? (adidas)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza cu wheelie e facuta in Photoshop iar cadrul s-a rupt de la butucii care i-a bagat sub motoreta ca sa tina roata faza sus, simuland wheelie :)

 

Ma bucur totusi ca nu ai dat cu capul de vreun pietroi.

 

PS. Sa nu sudezi cadrul cu un aparat de sudura chinezesc :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..acum vad..

inca se mai poarta adidasii aia la 17.55 lei ? (adidas)

 

 

te rog frumos sa ma scuzi pentru ca iti spun asta dar esti un mare imbecil !!! faci misto de el ca are adidasi din piatza ??? la 17.55 lei sau cat or fii ei .... ??? frate.... atat isi permite .... nu e nimik de ras in a nu avea bani .... nici eu nu ma scald in bani... ii muncesc din greu lucrand 8 ore pe zi si dupaia bag banii in benzina ca sa ma pot plimba cu motoreta mea si platesc rata la banca pentru motor .... esti un ratat frate pentru gluma asta ....

 

asfalt .... cum oi vrea tu ....

Editat de maddok
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

asfalt .... cum oi vrea tu ....

 

aaaaa...pufos? :) ...ca pentru un doctor adevarat!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai..acum vad..

inca se mai poarta adidasii aia la 17.55 lei ? (adidas)

 

stii e o reclama "n-ai cu cine" este o expresie in acea reclama si ti se potriveste de minune . o fi dat copilul asta cu bita in balta de nu prea il are nimeni la inima dar pina sa il jignesti pentru simplu fapt ca este incaltat cu ceva ieftin e cale lunga .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da care era problema cu ce era incaltat , omu sa dus la endureala pe coclauri ce voiai sa incalte. io la sf gherghe mi-am luat tenesi de la rusi cu 8 lei pt ca cizmele ma jenau la arsura , si ii mai port si acum si nu ma intereseaza

 

problema nu e daca se mai poarta adidasi ieftini , problema e ca inca mai sunt cocalari care se uita la asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(adidas)

 

Puma!

Si..vroiam sa te spurc putin pentru remarca facuta, dar nu o fac, ca asta ar insemna sa-i iau apararea lui Benis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puma!

Si..vroiam sa te spurc putin pentru remarca facuta, dar nu o fac, ca asta ar insemna sa-i iau apararea lui Benis :)

 

da ce mah , noi daca aveam varsta lui si o chinezeasca eram mai breji? io cadeam cu bicicleta si nu aveam casca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce mah , noi daca aveam varsta lui si o chinezeasca eram mai breji? io cadeam cu bicicleta si nu aveam casca :)

 

Blondule, m-ai inteles gresit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un misogin :)

 

mey am si eu o vorba pt voi....: u don't have to be a macho-man, first u've got to be a MAN!!!

cei care va considerati misogini, inainte trebuie sa fiti barbati dragilor

 

cam multa ciondaneala p aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza cu wheelie e facuta in Photoshop iar cadrul s-a rupt de la butucii care i-a bagat sub motoreta ca sa tina roata faza sus, simuland wheelie :)

 

Ma bucur totusi ca nu ai dat cu capul de vreun pietroi.

 

PS. Sa nu sudezi cadrul cu un aparat de sudura chinezesc :)

 

Mersi,nu o sudez eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey am si eu o vorba pt voi....: u don't have to be a macho-man, first u've got to be a MAN!!!

cei care va considerati misogini, inainte trebuie sa fiti barbati dragilor

 

cam multa ciondaneala p aici

 

 

asa mami cearta-i :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da care era problema cu ce era incaltat , omu sa dus la endureala pe coclauri ce voiai sa incalte. io la sf gherghe mi-am luat tenesi de la rusi cu 8 lei pt ca cizmele ma jenau la arsura , si ii mai port si acum si nu ma intereseaza

 

problema nu e daca se mai poarta adidasi ieftini , problema e ca inca mai sunt cocalari care se uita la asta

 

good point

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey am si eu o vorba pt voi....: u don't have to be a macho-man, first u've got to be a MAN!!!

cei care va considerati misogini, inainte trebuie sa fiti barbati dragilor

 

cam multa ciondaneala p aici

 

Rara, draga mea, aici sunt un simplu forumist, din intamplare si motociclist.

 

Insa barbat iti pot fi in particular, daca simti nevoia...chiar si cu bubitza aia...ca sa vezi ca nu sunt chiar atat de misogin pe cat doresc sa par! :)

 

Hai te pup si ai grija, da?! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rara, draga mea, aici sunt un simplu forumist, din intamplare si motociclist.

 

Insa barbat iti pot fi in particular, daca simti nevoia...chiar si cu bubitza aia...ca sa vezi ca nu sunt chiar atat de misogin pe cat doresc sa par! :)

 

Hai te pup si ai grija, da?! :)

 

 

ai vrea tu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vrea tu....

 

@rara: Bineinteles!Recunosc ca da!De ce nu? :D

Uite si-o

pentru tine!(ca sa vezi ce inseamna sa fii misogin...) :)

 

@Denis: Ai grija cu sudura aia....nu se prea poarta asa ceva...mai ales ca tu iesi cu ea pe coclau si mai faci si wheelie!

Bafta! :)

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadru' s-a rezolvat,mai am sa fac rost de un cablu' de acceleratie si instalatia electrica!

 

 

bine ca ai rezolvat cu cardul

 

acum iti sugerez prieteneste sa ii pui si niste intarituri ceva ... adik sa ii mai sudezi niste fiare pe ea ca sa reziste

 

take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...