Sari la conținut

The Princess Is Here....


raresdec
 Share

Postări Recomandate

Dupa o perioada lunga de asteptare,mi-am luat motocicleta mult visata.Motocicleta a venit vineri dimineata.In weekend am facut 180 km si am inceput sa ma obisnuesc cu ea. :rock: Imi place la nebunie si vreau sa va spun ca merge incredibil de bine.Sunt foarte mandru de ea si sunt sigur ca a meritat fiecare cent :blbl:.Sunt foarte multumit si de promtitudinea celor de la Husqvarna.Luni am comandat-o si am platit-o.Marti au dus-o la rar,urmand ca miercuri sa o puna la curierat.Vineri aveam motocicleta.Dupa cum se observa si in poze a fost in cutie(s-au scuzat, dar nu mai aveau alta cutie si au pus-o intr-una de Moto Guzzi),avea 1 km si 20 min durata de functionare a motorului.Acum ramane sa invat sa o folosesc la capatitate maxima si sa ma distrez cu ea cat cuprinde. :rock:

post-34297-1223217586_thumb.jpgpost-34297-1223217622_thumb.jpgpost-34297-1223217661_thumb.jpgpost-34297-1223217863_thumb.jpgpost-34297-1223217715_thumb.jpgpost-34297-1223217739_thumb.jpg

post-34297-1223217562_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: Sa o stapanesti santos si sa te bucuri de ea ! Sa ai grija de ea si ea de tine ! Asfalt uscat .... si la cat mai multi KM ! :rock:

 

Multumesc.

Sa o stapanesti sanatos !

Multumesc.

 

Frumos modelul WRE,daca nu te superi cat ai dat pe ea?asfalt uscat si sa te bucuri cu ea :blbl:

 

Multumesc.Am dat pe ea 3670 euro cu tot cu TVA.A fost o reducere,de la 4200 euro.

Faina. De la MotoPlus ai luat-o?

Sa ai grija la rodaj ca daca dai in ea se duce pe garla mai repede decat ar fi normal......

Multumesc.Am luat-o de la Motorplus Paneuro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa motocicleta, insa nu era mai indicata una de 250? Cred ca in curand o sa vrei sa faci un mic upgrade de la 125 la 250... Ai grija de rodaj ;)

pai eu am vrut-o de 125 pt ca am a1.si decocamdata imi ajunge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...