Sari la conținut

Putin Din Macedonia, Grecia, Turcia, Bulgaria


bizoo_n
 Share

Postări Recomandate

Dupa fiecare tura care o fac sau de fiecare data cind ma opresc prin cite un sat pierdut in vreun fund de lume am acelasi sentiment. De fapt cred ca ai pus in cuvinte ceea ce simtim multi. Eu nu stiam cum sa o zic dar ai facut-o tu in locul meu si poate al multora. Iti multumesc.

multi spun ce frumos a fost ,si ca viseaza la tura respectiva....eu i-ti multumusc pentru impresiile si felul de a povesti aceasta excursie care fara lipsa de modestie am facut-o si eu (nu in aceeasi ordine)mai facut sa retraiesc cu o mult mai mare placere acele momente ale calatoriei..dupa cum a spus si "textoru"tu ai povestit in locul meu si a multora cu mult mai mult har de cit am face-o orcare dintre noi.I-TI MULTUMESC !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Felicitari chitzulane atat tie cat si copilotului :D. Tare as fi venit si eu pana la Istambul sa-mi iau o carpeta cu rapirea din serai... E 8 dimineata si as mai scrie ceva asa ca m-am gandit sa o fac cu folos. Cat despre ploaie, eu unu\' recunosc cinstit: e posibil sa fac o criza de isterie daca o sa ma mai prinda vreuna pe motor in urmatorul interval de timp. Sa nu zici ca n-ai stiut :moto:.

salut, adevaru e ca dupa experienta din irlanda cand ai fost udat bine de acele "dusuri" te intelegem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, adevaru e ca dupa experienta din irlanda cand ai fost udat bine de acele "dusuri" te intelegem.

 

Timpul vindeca toate ranile. A reinceput sa-mi faca placere ploaia. In sensul ca atunci cand ma prinde pe motor ma gandesc cu placere la cat de putin ploua de fapt la noi. :D

Editat de Semaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...