Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, deci dupa cum am vorbit cu voi la telefon (va stiti voi) eu propun asa:

 

Duminca dimineata la ora 9.00 adunarea, sa reusim sa plecam la 9.30 !

 

Locatie in Deva : bar Koson intre Lido si CEC-ul mare , toata lumea stie unde este , motoarele se vor vedea parcate in fatza la CEC , chiar daca e si oprirea interzisa (doar o portiune) nu le ridica nimeni ca se vede de la terasa (10 metri ) daca vine masina de ridicat. Cine vrea sa fi sigur le poate lasa lateral pe strada cu restaurantul Capone.

 

Cei din Hunedoara daca vreti veniti tot acolo la Koson sau ne asteptati in Petrom-ul de la intersectia Simeria cu Calan, Hateg (daca mai sunt si din Hateg , tot acolo va opriti)

 

pentru detalii telefonul meu: 0726307433

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca se va stringe trupa serioasa, acest lucru nu face decit sa ma bucure, mai sunt multi care m-au anuntat ca vin la telefon si nu au scris pe forum . Ne vedem Duminica dimineata la Koson si sper sa putem pleca pe la 9.30 din Deva. Pe drum vom lua si prietenii din Petromul de la iesire din Simeria.

 

Daca mai vreti informatii, tel : 0726307433

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept astazi un telefon si din partea baietilor de la Motorun Ineu,sa imi confirme daca pot sa vina si ei.Din pacate prietenii aradeni sunt implicati in alte activitati..See you tomorow..

 

RESPECT ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheful are loc la Casoaia in data de 2-3 octombrie cu ocazia devenirii oficiale a grupului nostru. Se pune la bataie 2 ceaune, bere, tuica, muzica, voie buna. Toate acestea intr-un cadru minunat, acel de la Cabana Casoaia. Avem puse la dispozitie tot platoul, utilitatile in perfecta stare(toalete,dusuri,apa calda). Se poate rezerva locuri la casute cu 2, 3 sau 10 paturi in camera. Pretul unui pat este de 20 lei de persoana (obtinut la reducere). Cine vrea cu cortul camparea este gratuita. Daca se vor termina proviziile exista bar in incinta cabanei cu preturi decente. Totul este sa ne simtim bine. Mancarea nu este rationalizata, mananca care cat poate. Voi posta si un numar de telefon unde puteti rezerva locuri la casute. 0742.057.666. Spuneti ca sunati pentru locurile la cabana de la cheful moto. P.S. Se poate aduce personal cine vrea sa-si faca gratare, mici ptr ca sunt gratare la dispozitie.Vom mai reveni pe parcurs cu noutati.V-a asteptam cu drag!

 

 

Deoarece anul acesta ei au luat fiinta ARAD BIKERS GROUP , ne invita la un mare chef ,,ARAD GULAS PARTY ''

Cei care mergem , si ne-am facut rezervare , suntem urmatorii :

 

-- Alin + Cosmina

-- Achimoto + Alina

-- Yedutz

-- Dan ( deva ) suzuki gsx-f 600

-- ...............

-- .............

 

Mai asteptam inscrieri :

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine de tot si as fi venit si eu cand ma gandesc ca acolo la casoaia miam petrecut una din cele mai frumoase excursii in taberele comunismului dar cred ca in perioada aia sunt plecat din tara daca nu plec vin sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine de tot si as fi venit si eu cand ma gandesc ca acolo la casoaia miam petrecut una din cele mai frumoase excursii in taberele comunismului..

 

Spune mah adevarul ca acolo ti-ai pierdut fecioria cu doamna administrator :P

 

On topic- Marius,s-ar putea sa vina si Ancuta.Miercuri stiu sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deoarece anul acesta ei au luat fiinta ARAD BIKERS GROUP , ne invita la un mare chef ,,ARAD GULAS PARTY ''

Cei care mergem , si ne-am facut rezervare , suntem urmatorii :

 

-- Alin + Cosmina

-- Achimoto + Alina

-- Yedutz

-- Dan ( deva ) suzuki gsx-f 600

-- ...............

-- .............

 

Mai asteptam inscrieri :

ma inscriu si eu pe lista,probabil vine si Angela dar inca nu e sigur,dealtfel invitatia am primit-o de acum o saptamana in arad din partea d-lui Kato,caruia vreau sa-i multumesc pentru ospitalitatea de care au dat dovada,chiar nu ne-am asteptat... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne vedem acolo , avem chef de bobinat km in wekend ( avem de facut vreo 580 dus si 580 intors ), si poate venim pana la Arad la chef daca mergeti si voi din Hunedoara .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune mah adevarul ca acolo ti-ai pierdut fecioria cu doamna administrator :P

 

On topic- Marius,s-ar putea sa vina si Ancuta.Miercuri stiu sigur.

ei,ha miar fi placut mie.....sau macar cu doaamna invatatoare :D asa cum spuneam imi pare sincer rau sunt sigur acum ca nu am sa fiu prezent din pricina lipsei din tara dar nui problema poate la iarna facem noi aici la deva una bucata chef :laugh: chiar mie dor de un gulas de ala a'la arad ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Scuza-mi ignoranta , dar unde este baie termala la Arad ? Chiar nu stiu de aia intreb ...

 

Pai este la castelul Sofronea una, la Curtici si la Dorobanti. Termala. La vre-o 20 km de Arad. Si iarna se face baie. Asa ca haidati la Arad duminica si bagam o termala. http://www.youtube.com/watch?v=ERagI6k2OwQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda nu zic ca nu e termala ... dar tot afara este , asta vara presupun ca era beton, dar acum ? brrrrrrrrrr si eu cu frigul stau cam prost. :)

Sa vedem ce zic si altii si mai vorbim.

din cate stiu eu toate sunt afara bazinele termale si la urma urmei stai in apa nu afara apa e calda si nai cum sa ingheti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu toate sunt afara bazinele termale si la urma urmei stai in apa nu afara apa e calda si nai cum sa ingheti

Corect Calutu! Acasa faci baie in vana in orice anotimp. Apa calda in bazin afara e un dar de sus. O placere sa faci baie iarna in astfel de locuri. Apa calda, aerul tare...sanatate curata! Deci hotarati-va cum faceti. Pana sambata astept replicile voastre. Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...