Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sambata

 

 

 

Am verificat vremea pe net si o sa fie OK. Mai nori, mai soare, dar nu ploua. Am verificat vremea si pe traseul pana la Sighisoara, si pe cel pana la Anina. Va fi buna vremea de plimbare, temperatura maxima, 27, minim a24...deci nici foarte cald.

Miine nu am cum sa vin. :D Am de lucru pe acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cine vine, cine vine, maine duminica se pleaca la costesti, :laugh: pentru cei interesati, adunarea la Peromul din simeria la ora 10(am)

Mesaj completat

era o vorba mai demult care zicea: din cei patru apostoli au ramas doar trei, Luca si Matei... cam asa a fost si cu plecarea la costesti, in final am ramas 8 motoare, fara masini, a fost frumos totusi, vreme superba,asfalt uscat. sa auzim de bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Ma uit pe geam si tocmai ploua...NASPA!

 

ghinion, stam acasa

Mesaj completat

Se zice ca miine e soare si cald !

 

Amatori de un Tirgu Jiu pe miine ?

Mesaj completat

ghinion, stam acasa

Mesaj completat

Se zice ca miine e soare si cald !

 

Amatori de un Tirgu Jiu pe miine ?

 

Rectificare, azi 02.04 Tirgu Jiu, miine Tg. Mures.

Amatori ?

Mesaj completat

Defileul Jiului 03.04.2010

 

 

 

Mesaj completat

ghinion, stam acasa

Mesaj completat

Se zice ca miine e soare si cald !

 

Amatori de un Tirgu Jiu pe miine ?

Mesaj completat

 

 

Rectificare, azi 02.04 Tirgu Jiu, miine Tg. Mures.

Amatori ?

Mesaj completat

Defileul Jiului 02.04.2010

 

Mesaj completat

Defileul Jiului 02.04.2010

post-1477-1270289848_thumb.jpg

post-1477-1270289954_thumb.jpg

post-1477-1270290034_thumb.jpg

post-1477-1270290101_thumb.jpg

post-1477-1270290251_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christos A Inviat! Azi cativa neastamparati pe 2 roti care nu le place sa stea acasa vom face o iesire la Cetate Deva de relax. Tare ne-am bucura daca printre felurile de mancare traditionale de Paste prietenii nostri localnici sa ne dea intalnire in jurul orei 13,30 pe platoul de la Cetate. Ciocnim un ou, ne uram cele bune si mai barfim. In special lui Achim, Yedutu, Calin,Dacu & company. Un Paste Fericit sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christos A Inviat! Azi cativa neastamparati pe 2 roti care nu le place sa stea acasa vom face o iesire la Cetate Deva de relax. Tare ne-am bucura daca printre felurile de mancare traditionale de Paste prietenii nostri localnici sa ne dea intalnire in jurul orei 13,30 pe platoul de la Cetate. Ciocnim un ou, ne uram cele bune si mai barfim. In special lui Achim, Yedutu, Calin,Dacu & company. Un Paste Fericit sa aveti!

 

Cu foarte mare parere de rau ,dar la ora aia sunt la masa cu familionu,aste e...traditie de Paste.

Daca era mai tarziu ,era o treaba faina.

Salutari ,si asfalt uscat sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

se gasesc adepti a concursului de la ghelari?idea e sa gasim un loc de campare cu cortul in apropierea traseului timp de 2-3 zile.poate aflam de la un organizator unde e locul perfect de campare de aruncat cate o privire la participanti si de tras poze faine.concursul se desfasoara la sfarsitul sapt.asteia vineri sambata duminica 30apr-2mai in comuna ghelari jud.hunedoara.eu vreau sa merg cu masina asa ca intra cate un rucsac in porbagaj in plus sau un pasager nemotorizat

post-44737-1272191063_thumb.jpg

post-44737-1272191215_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se gasesc adepti a concursului de la ghelari?idea e sa gasim un loc de campare cu cortul in apropierea traseului timp de 2-3 zile.poate aflam de la un organizator unde e locul perfect de campare de aruncat cate o privire la participanti si de tras poze faine.concursul se desfasoara la sfarsitul sapt.asteia vineri sambata duminica 30apr-2mai in comuna ghelari jud.hunedoara.eu vreau sa merg cu masina asa ca intra cate un rucsac in porbagaj in plus sau un pasager nemotorizat

 

Un loc misto de pus cortul este pe valea intre Toplita si Cernisoara Florese. De acolo ajungi repede in mijlocul actiunii pentru ziua de sambata. Pentru detalii exacte vorbim la prolog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un loc misto de pus cortul este pe valea intre Toplita si Cernisoara Florese. De acolo ajungi repede in mijlocul actiunii pentru ziua de sambata. Pentru detalii exacte vorbim la prolog.

mersi mult daca nu te sun si vb la tel tot ala al ai......546?

sau in cel mai rau caz ne vedem la panorama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vine careva la festivalul de la bacia,drum&bass aka Ia Blana??:P) la o apa calda si-o clatita?

 

sunt curios ce festival ii...

http://drumandbass.ro/showthread.php?t=12239

Mesaj completat

Festivalu pustii,o iesire la iarba verde organizata de cativa oameni,mai toti fiind High ,de abia la ora 10 au dat drumul la muzica si nici o clatia nimic....

auzi ma la ei festival .....

Mesaj completat

nici o clatita nimic....

Editat de rider_thetiger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Este o chestie cu adevarat interesanta ... sper sa nu intervina nimic si sa fiu prezent. Un adevarat festival istoric la noi acasa .. merita vazut.

 

Moromete, felicitari pentru astfel de posturi.

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :crack: :crack:

 

Dacule, ca tot ai aparut p'acilea, poti sa-mi spui ceva de starea drumului pe varianta:

 

Calan->Chitid->Ocolisul Mic->Ludesti

 

Este au ba asfalt pe acolo ?

post-1477-1274782971_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacule, ca tot ai aparut p'acilea, poti sa-mi spui ceva de starea drumului pe varianta:

 

Calan->Chitid->Ocolisul Mic->Ludesti

 

Este au ba asfalt pe acolo ?

 

95 % din drum este asfaltat , restu de 5 % este pamant .

Drumul este superb , un peisaj fascinant . SA NE VEDEM ACOLO !!!

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacule, ca tot ai aparut p'acilea, poti sa-mi spui ceva de starea drumului pe varianta:

 

Calan->Chitid->Ocolisul Mic->Ludesti

 

Este au ba asfalt pe acolo ?

 

Anul trecut exact 5 km era de drum neasfaltat,era pregatit cu pietris,zgura pt a fi asfaltat ,anul asta inca nu am ajuns in zona sa vad daca s-a miscat ceva la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut exact 5 km era de drum neasfaltat,era pregatit cu pietris,zgura pt a fi asfaltat ,anul asta inca nu am ajuns in zona sa vad daca s-a miscat ceva la el.

 

ghini, p'acolo o sa merg la costesti, ca am auzit ca-i tare faina zona.

multzam fain.

 

asfalt fara gropi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost recent pe drumul acela, pe serpentine cel putin e foarte frumos, e asfaltat mare parte din el, vreo 50 de metri au inca nevoie de asfalt, dar se prezinta bine, cred ca deja il asfalteaza. In cel mai inalt punct de pe serpentine e Crucea Ocolisului, foarte frumos acolo, merita sa te opresti sa te odihnesti acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost recent pe drumul acela, pe serpentine cel putin e foarte frumos, e asfaltat mare parte din el, vreo 50 de metri au inca nevoie de asfalt, dar se prezinta bine, cred ca deja il asfalteaza. In cel mai inalt punct de pe serpentine e Crucea Ocolisului, foarte frumos acolo, merita sa te opresti sa te odihnesti acolo!

 

multzam fain !

 

deci nu's probleme prea mari daca merg cu o viroaga pe acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam fain !

 

deci nu's probleme prea mari daca merg cu o viroaga pe acolo ?

 

Garantat nu ai probleme cel putin de la crucea ocolisului in jos ... Eu stiu doar jumate din drum, pe acolo mai treceam cand mergeam cu mobra pe munti. Sa mergi neaparat sa mananci mici la la Popasul Dacilor aka Mitica, sunt foarte buni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...