Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

Am fost pe la voi pe la atelier, dar mesteru'Achim era pana la coate intr-un motor, asa ca am baut o cafea la bar si am plecat sa ne plimbarim. Am fost cu @Tiatira si @GR8, ne-am rostogolit pana la Savarsin ca e tare bun drumul si sunt si cateva curbe misto, dupa care ne-am intors...sa vedem daca e vreme OK maine, poate mai iesim o tura :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fratilor,iesim undeva duminica?..propun un traseu:Brad-Varfuri-Tacasele..merge un gratar,sandwisuri,slanina fripta cu ceapa :blink: ...este loc chiar sa facem si o mica miscare la fotbal..

Sau poate aveti voi alte idei..

 

 

RESPECT :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi vom veni + Gr8 + Biela , ne vedem la 11.30 la McDonalds in Deva ......... CINE MAI VINE ?

Yedutz , sa nu uiti mingea si cartile de joc -- poate bagam un motopoker ,si daca ai ia un topor mic ........Ne vedem la 12 si umpik la Petrom in Brad .

 

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pt doritorii de soft enduro ,sunteti invitati pe data de 2 Mai http://www.transalp.ro/forum/viewtopic.php?p=5710#p5710

 

Am anuntat din timp sa nu mai apara discutii :D :P :D :lol:

Editat de Dacul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ceau la voi ! Ii cineva tentat sa vina de Sambata pana Duminica la Stana De Vale ? Stam la cort , dar nu sus , ca-i frig ! Gasim noi un loc de campare!

 

Mai multe detalii Aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceau la voi ! Ii cineva tentat sa vina de Sambata pana Duminica la Stana De Vale ? Stam la cort , dar nu sus , ca-i frig ! Gasim noi un loc de campare!

 

Mai multe detalii Aici!

 

 

 

Salut din nou,vai ce m-as duce dar deocamdata eu nu pot,oficial.Pt. campare va recomand Lacul Lesu unde sigur va fi mai cald iar drumul pana acolo are doar 7 km numa' bun de Transalp.

Nu campati la coborare spre Beius pt. ca duminica dimineata o sa va treziti cu miros de frigare,mici manele la maxim si alte asemenea,ca doar ies romanii la pascut ca ii duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut din nou,vai ce m-as duce dar deocamdata eu nu pot,oficial.Pt. campare va recomand Lacul Lesu unde sigur va fi mai cald iar drumul pana acolo are doar 7 km numa' bun de Transalp.

Nu campati la coborare spre Beius pt. ca duminica dimineata o sa va treziti cu miros de frigare,mici manele la maxim si alte asemenea,ca doar ies romanii la pascut ca ii duminica.

Mersi mult de info , am fost pe la Lacu Lesu , imi place zona ! Cel mai probabil o sa iti urmez sfatul !

 

Uita aici Slide-u cand am fost pe acolo ! Dar si prin Padis !

 

 

 

Daca sunt doritori , sunt bine veniti !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu se aude nimic,se pleaca la Cluj saptamana viitoare la Intrunirea moto a celor de la Seth si trebuie sa tinem de bani ca sa putem descatusa URGIA,DEZMATUL,IURESUL si alte sporturi traditionale romanesti.

 

Numa bine,ne vedem la SETH :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine saptamana viitoare la Cheile Galbenei , Groapa Ruginoasa de langa Vartop , sus pe Vf. Bihor 1849 m , Pestera Scarisoara si daca ne permite timpul sa mergem de la Campeni la Avram Iancu de unde sa urcam sus pe Vf. Gaina 1484 m si sa coboram in Halmagiu !

 

cu plecare de Vineri dupamasa pe data de 29.Iunie.09 !

 

Noi o sa venim din ARAD ! Mai multe detalii despre aceasta tura gasiti AICI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se aude nimic,se pleaca la Cluj saptamana viitoare la Intrunirea moto a celor de la Seth si trebuie sa tinem de bani ca sa putem descatusa URGIA,DEZMATUL,IURESUL si alte sporturi traditionale romanesti.

 

Numa bine,ne vedem la SETH

 

bine graiesti domnu'Dacu :unsure:

 

 

RESPECT :cheers:

 

Cine vine saptamana viitoare la Cheile Galbenei , Groapa Ruginoasa de langa Vartop , sus pe Vf. Bihor 1849 m , Pestera Scarisoara si daca ne permite timpul sa mergem de la Campeni la Avram Iancu de unde sa urcam sus pe Vf. Gaina 1484 m si sa coboram in Halmagiu !

 

cu plecare de Vineri dupamasa pe data de 29.Iunie.09 !

 

Noi o sa venim din ARAD ! Mai multe detalii despre aceasta tura gasiti AICI!

 

multumin de invitatie,dar majoritatea dintre noi o sa mergem la cluj.Daca urcati pe Gaina dinspre Avram Iancu drumul e bun,probleme o sa fie la coborare inspre Halmagiu.Luna trecuta am fost eu cu un 4x4 si erau niste portiuni de drum surpat..poate s-a reparat...Plimbare placuta si distractie faina

 

 

RESPECT :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine graiesti domnu'Dacu :P

 

 

RESPECT :cheers:

 

 

 

multumin de invitatie,dar majoritatea dintre noi o sa mergem la cluj.Daca urcati pe Gaina dinspre Avram Iancu drumul e bun,probleme o sa fie la coborare inspre Halmagiu.Luna trecuta am fost eu cu un 4x4 si erau niste portiuni de drum surpat..poate s-a reparat...Plimbare placuta si distractie faina

 

 

RESPECT :blink:

Mersi de info ! vedem daca ajungem sa facem si bucata cu Vf. Gaina , Si distractie si voua la intalnire !

 

O mica corectie !

Excursia asta v-a fi pe data de 29-31 MAI 09 ! Scuzati ! :) Am ramas cuplat cu Iunie , ca atunci v-a cealalta iesire mai serioasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stimati cavaleri,iesim undeva duminica dak e canicula?..are cineva un traseu in plan?

 

 

RESPECT :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vad ca nu se inghesuie nimeni atunci scriu eu ! Maine in jur de ora 12 plec spre Dobra si de aici o iau in sus pe apa , iar unde gasesc un loc fain ma pun la un mic gratarel si putina relaxare ( pescuit )

Editat de calinmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luni am facut o mica plimbare pana la Lelese sa studiem putin zona !! Cateva poze pentru a va face o parere . :D :moto: :P

Frumos, frumos, imi pare rau ca nu am reusit sa vin si eu cu voi ,ca eram la servici ,dar vor mai fii ocazii :kiss: Mai Skumpilica, ai uitat sa pui si poza cu noi, stiu ca am ajuns cu intarziere .... :D

 

Salutare la toata lumea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

sighisoara? e cineva interesat? eu vreau sa merg sambata dimineata si seara sa ma intorc

numa bine,asfalt uscat.

Mesaj completat

vorbesc cam singur pe aici...in fine am fost,am vazut,mi-a placut

Mesaj completat

si niste poze de astazi...cine e responsabil de cum arata lacul astazi ar merita......

Mesaj completat

s-au incarcat cam aiurea pozele cu comentariul

numa bine.asfalt uscat

post-17253-1248634768_thumb.jpg

post-17253-1248634813_thumb.jpg

post-17253-1248634846_thumb.jpg

post-17253-1248634900_thumb.jpg

post-17253-1248634980_thumb.jpg

post-17253-1248635056_thumb.jpg

post-17253-1248635097_thumb.jpg

post-17253-1248635171_thumb.jpg

post-17253-1248635409_thumb.jpg

post-17253-1248635525_thumb.jpg

post-17253-1248635574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sighisoara? e cineva interesat? eu vreau sa merg sambata dimineata si seara sa ma intorc

numa bine,asfalt uscat.

Mesaj completat

vorbesc cam singur pe aici...in fine am fost,am vazut,mi-a placut

Mesaj completat

si niste poze de astazi...cine e responsabil de cum arata lacul astazi ar merita......

Mesaj completat

s-au incarcat cam aiurea pozele cu comentariul

numa bine.asfalt uscat

 

nu vorbesti singur pe acest topic dar o parte dintre noi suntem ocupati cu organizarea intrunirii de la Nandru si probabil unii dintre noi,printre care si eu,suntem plecati din localitate...frumoasa iesire...

 

P.S-am o rugaminte:..nu mai postati pozele de la iesirile pe care le faceti pe acest topic..exista un topic: Drumetiile hunedorenilor,creeat special pentru a posta poze de genu..

 

RESPECT :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...