Sari la conținut

Accident Branesti


OveR
 Share

Postări Recomandate

Am auzit ca aseara a fost un accident foarte nasol in branesti sa lasat cu un mort si altu in stare grava .

Din cate am inteles o masina ar fi venit in viteza pe dn3 si ia luat din plin unu din cate am inteles de la martori avea oasele insirate pe sosea . inca nu am prea multe detali daca mai stie cineva ceva eu o sa incerc sa mai intreb ce a fost motor sau scuter.Oameni nu prea sunt cunoscatori si mi-au zis motoreta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca aseara a fost un accident foarte nasol in branesti sa lasat cu un mort si altu in stare grava .

Din cate am inteles o masina ar fi venit in viteza pe dn3 si ia luat din plin unu din cate am inteles de la martori avea oasele insirate pe sosea . inca nu am prea multe detali daca mai stie cineva ceva eu o sa incerc sa mai intreb ce a fost motor sau scuter.Oameni nu prea sunt cunoscatori si mi-au zis motoreta ;)

Deci unul era mort mort si unul mort in stare grava?scuze dar nu am inteles.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator trotinet
Inca unul(sau doi) ! Foarte tare...hai baieti ca vine iarna si ii lasam pe ortopezi si legisti fara categoria lor preferata de pacienti ! Hai noroc ;)

 

tu crezi ca tu esti imun la intalnirea cu ortopezii? bine ar fi pt tine sa nu fie asa dar nu vorbi ca orice accidentat si-a facut-o cu mana lui ca nu e asa profesore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci unul era mort mort si unul mort in stare grava?scuze dar nu am inteles.

 

 

M-am referit ca unul dintre ei a murit iar altul este in stare grava la spital

 

Crezi ca neaparat apar in presa toate accidentele , astazi ma interesez sa vad exact ce si cum .

Editat de OveR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt multi care nu se lauda aici cu pataniile nu ca sa nu-si pateze rahat de imagine si pentru a nu se baga in albie cu porcii .

 

ptr ca stim cu totii ce se intampla in cazul asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu crezi ca tu esti imun la intalnirea cu ortopezii? bine ar fi pt tine sa nu fie asa dar nu vorbi ca orice accidentat si-a facut-o cu mana lui ca nu e asa profesore.

Da,sunt imun pentru ca sunt din fier. ;) hap !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,sunt imun pentru ca sunt din fier. ;) hap !

lasa ma ca tu te duci la sudor ... si iata-ma ce offline sunt .... pana la urma a fost sau nu tocanita de maini si picioare pe asfalt????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ma ca tu te duci la sudor ... si iata-ma ce offline sunt .... pana la urma a fost sau nu tocanita de maini si picioare pe asfalt????

La sudor m-am nascut,acum merg la bijutier ca cica mi-a crescut valoarea. ;) Esti offline,jur ca da.Si eu offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt multi care nu se lauda aici cu pataniile nu ca sa nu-si pateze rahat de imagine si pentru a nu se baga in albie cu porcii .

 

ptr ca stim cu totii ce se intampla in cazul asta .

 

;) ;) Foarte bine punctat.Din acelasi motiv nu am postat nici eu accidentul meu.Sigur eram scos vinovat 100%.

 

Sectiunea asta de forum e mai rau decat "furcile caudine".Ma rog, sunt off-topic!

 

Vis-a-vis de accidentul de mai sus, speram sa fie doar un zvon. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este nici un zvon. Eu ii cunosc pe cei 2 de pe scuter, stau la mine in cartier, din cate am auzit eu ... ala cu masina nu a acordat prioritate si a fost baut.

Nu a murit nimeni , cel care conducea este in stare grava la spital , are ambele picioare rupte iar doctorii au spus ca exista un procent de 60 70% ca piciorul drept sa fie amputat. Iar pasagerul nu are nimic grav, este acasa.

 

NICI UNUL NU AVEA CASCA desi cel care conduce are casca si in mare parte a timpului o purta.

 

O fata de aici lucreaza la spitalul pantelimon care implicit il cunoaste si pe ranit si o citez "In seara cand a venit x cu el la spital de acolo cu ambulanta , daca nu era el sa imi zica cine e , eu nu il recunosteam din cauza ca era prea desfigurat la fata".

 

PURTATI CASCA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...