Sari la conținut

Plimbare 31 0ct - 02 Nov


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baga mare nasule :laugh:)) pt cei care au fost cu conservele.....sa isi lase unghiile mari ...sa le faca cu lac...apoi sa si le bage unde vor ei :)))de exemplu in GAT :laugh:)
"Georgi" lasa cardeala ...

 

 

deci poza cu ....e belea....a mumificat florin tot ce a putut si el :D)))

Vreau MUMIA partea a doua

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te pricepi la infasurat Florine ,nu degeaba ati exersat pe Gingiu :laugh:

 

 

 

 

 

Ps. Vind lanseta (foarte putin folosita NU A PRINS NICI UN PESTE ) si momeli ....le scot la licitatie

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea am prins eu mare lucru dar si cand am fost prezent :laugh:

app... o sa platiti !!! :laugh:

 

 

Cand ai fost..............aha...... nota 11 din partea mea , dar de data asta tu ai avut nota 2 iar Alex(ratamatahata) nota -1.

O sa platim, ce? ca iara o sa ramanem ultimii si data viitoare adica eu, Michael, Ina, Iulia, Kinder si om mai gasi noi pe acolo un Dj Pagal :) ca sa va punem iara boxele la usa. Oricum nu credeam ca o sa terminam show-ul la ora 06, 30..........adica in total am dormit 4 ore de vineri dimineata pana duminica, dar crede-ma ca in compania voastra as mai fi pierdut inca doua nopti ca merita frate............

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca data viitoare vom stationa intr-o statiune pentru tinert (sa nu mai traiasca Gingiu cu impresia ca a venit la bai). :laugh:

 

Nota 10 pentru organizare

 

Multumesc. Nota 10 si pentru excursionisti. Gata ati reusit sa va treziti ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Nota 10 si pentru excursionisti. Gata ati reusit sa va treziti ????

 

Cata destrabalare ...pana la ziua...n-as fi zis dupa noaptea cu bai in piscina la 5 grade celsius.

Rusine...sa nu va fie!

Si data viitoare sa nu faceti mai putine,,,valuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravooooooooo, fratilor!!! Pozele sunt de belea si inteleg ca v-ati distrat de minune. Ma bucur mult pentru voi. Eram sigura ca o sa iasa de belea, n-aveam nici o indoiala. Sper sa reusesc si eu data viitoare sa fug de-acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ur open like a flower ?! :D

 

Ai grija ce zici ca acum apare but.jpg sa iti dea cu insecticid pe la pistil, asta dupa ce te mangaie pe la stamila si te polenizeaza dupa !!! :laugh: :) victorie victorie

 

Cata destrabalare ...pana la ziua...n-as fi zis dupa noaptea cu bai in piscina la 5 grade celsius.

Rusine...sa nu va fie!

Si data viitoare sa nu faceti mai putine,,,valuri.

 

 

Baia :D a revigorat toata petrecerea !!! Iar data viitoare :laugh: promitem ca de la petrecere sarim direct in micul dejun

 

Bravooooooooo, fratilor!!! Pozele sunt de belea si inteleg ca v-ati distrat de minune. Ma bucur mult pentru voi. Eram sigura ca o sa iasa de belea, n-aveam nici o indoiala. Sper sa reusesc si eu data viitoare sa fug de-acasa.

 

Multumim de aprecieri, dar ca sa iti dai seama cu adevarat de ce se intampla cand facem o plimbare din asta trebuie sa fi acolo. Ai energie si zambete pe buze o saptamana intreaga chiar daca se ofera 4 persoane sa ti/o strice, nu or sa reuseasca.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...