Sari la conținut

Plimbare 31 0ct - 02 Nov


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

joi la academia militara la ora 19 sa discutam toate amanuntele.

 

Astazi avem un sarbatorit printre noi.......Alex sau goldbug cum este pe forum

LA MULTI ANI !!! :(

 

 

EXCURSIEFAGARAS062-1.jpg

 

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!

multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta chiar e ultima plimbare? :(

:( la cat de dusi suntem nu cred.

 

Si ca sa nu uitati de costumatia de maine seara aflati ca premiul pus la bataie pentru cel mai trasnit, urat, mirositor etc costum este de 200lei

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi avem un sarbatorit printre noi.......Alex sau goldbug cum este pe forum

LA MULTI ANI !!! :(

 

what what...in the butt ?! :lol:

hai sa traiesti Alex ! :( :lol:

 

eheeeee

LA MULTI ANI !!!!

 

Sa ne traiesti mai baiatule.

 

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!

multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti!!!!!!!!!!!!

 

Va multumesc, va multumesc. Sunteti f tari.

 

Imi pare rau ca nu pot sa vin si eu weekendul asta ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi la academia militara la ora 19 sa discutam toate amanuntele.

 

Astazi avem un sarbatorit printre noi.......Alex sau goldbug cum este pe forum

LA MULTI ANI !!! :(

 

 

EXCURSIEFAGARAS062-1.jpg

 

a lui

 

 

si ca sa nu uitati de costumatia de maine seara aflati ca premiul pus la bataie pentru cel mai trasnit, urat, mirositor etc costum este de 200lei

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la multi ani alexx...sa ne traiesty 1 mie de ani fara reparatii.....sa fi sasanatos...

APP...COSTUMUL MEU VI-L DEZVALUI DE ACUM ...CA SA NU VA MAI CHINUITI SA FACETZI CONCURSUL..CA ORICUM EU CASTYG..VOI FI...."OMUL INVIZIBIL"...SARI RPD CU BANII NASHULE :())

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am hotarat urmatoarele

Intalnirea la ora 10,30 in PETROM MILITARI intersectia cu METRO (ATENTIE NU PETROM V) cu plecare la ora 11.

Restul celor care au vorbit pentru alte ore si alt mijloc de transport stabilesc singuri punctele de intalnire si ora plecari.

 

 

si ca sa nu uitati de costumatia de maine seara aflati ca premiul pus la bataie pentru cel mai trasnit, urat, mirositor etc costum este de 200lei

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaaaaaaa...ce preturi plane au astya ..baaaaaaaaaaaaa...neam de neamu vostru nu a vazut asa ceva.:laugh:)))))))))

 

billy jean :)))) c'mon :laugh:) datzi ma din voi sa va vad ...app:M-A SUNAT STEFAN BANICA ....IN SEARA ASTA AM EMISIUNE....MA DUC SA IL DAU GATA PE WILMARK |:D)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

What What in the butt hai ca iarashi ne-am distrat...sa ne traiesti nasule, felicitari Michel Jackson, frumoasa reprezentatie...Toti ati fost minunati...frumoasa selectie a mai facut shi natura asta...Sigur vom fi interzishi in multe locuri...

Bine am ajuns cu totii acasa...obositi, franti, dar cu speranta unei noi plimbari...

Multumim Florine, o alta organizare ireprosabila shi bineinteles reusita...va doresc tuturor o seara de duminica excelenta shi cu siguranta vizionare placuta asupra imaginilor care nu vor intarzia sa apara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

What What in the butt hai ca iarashi ne-am distrat...sa ne traiesti nasule, felicitari Michel Jackson, frumoasa reprezentatie...Toti ati fost minunati...frumoasa selectie a mai facut shi natura asta...Sigur vom fi interzishi in multe locuri...

Bine am ajuns cu totii acasa...obositi, franti, dar cu speranta unei noi plimbari...

Multumim Florine, o alta organizare ireprosabila shi bineinteles reusita...va doresc tuturor o seara de duminica excelenta shi cu siguranta vizionare placuta asupra imaginilor care nu vor intarzia sa apara...

 

Multumesc mult finii mei, va astept si la urmatoarea unde sigur o sa fie si Monica (ca multa distractie a mai pierdut) Bafta la examen !!!

INTERZISI ?????? sigur, de ciuda ca ne distram prea mult, prea bine si in limita bunului simt.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...