Sari la conținut

Cauciucuri Ural


mah
 Share

Postări Recomandate

..eu le-am luat cu 2 800 000 cu tot cu camere. Poate mai lasa la pret, unul as cumpara sa-l am de rezerva.

ce ai luat cu 280 de lei erau de dnepr nu de ural si aveau alt profil, astea sint mai scumpe si mai rare ,de asta pretul asta

nu cred ca la mai lasa la pret dar o sa l intreb

 

plus ca da destul de nasol sa ai cauciucuri de dimensiuni diferite, cele care le ai tu sint de 3.75, astea sint de 4.00 ,mai late

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai luat cu 280 de lei erau de dnepr nu de ural si aveau alt profil, astea sint mai scumpe si mai rare ,de asta pretul asta

nu cred ca la mai lasa la pret dar o sa l intreb

 

plus ca da destul de nasol sa ai cauciucuri de dimensiuni diferite, cele care le ai tu sint de 3.75, astea sint de 4.00 ,mai late

 

scrie pe ele ural dar merg super bine si pe mt si nu sint rare deloc aduc doua vagoane cind vrei tu de astea si la un pret super chiar cu tot cu camera, cu toate ca recomand camerele rusesti nu cele ce se vind cu cauciucurile..

post-20619-1224879033_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie pe ele ural dar merg super bine si pe mt si nu sint rare deloc aduc doua vagoane cind vrei tu de astea si la un pret super chiar cu tot cu camera, cu toate ca recomand camerele rusesti nu cele ce se vind cu cauciucurile..

;)

...inca un mit cu chestii rare si valoroase spulberat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai luat cu 280 de lei erau de dnepr nu de ural si aveau alt profil, astea sint mai scumpe si mai rare ,de asta pretul asta

nu cred ca la mai lasa la pret dar o sa l intreb

 

plus ca da destul de nasol sa ai cauciucuri de dimensiuni diferite, cele care le ai tu sint de 3.75, astea sint de 4.00 ,mai late

4.00 Uralshina se gasesc de ani de zile si poa sa fie foarte bine ucrainiene. Cauciucurile care sunt pe Uralele noi sunt mai moi, probabil mai aderente si mai potrivite pt solo, dar cauciucurile ucrainiene tin mai mult, mai bune pentru atas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie pe ele ural dar merg super bine si pe mt si nu sint rare deloc aduc doua vagoane cind vrei tu de astea si la un pret super chiar cu tot cu camera, cu toate ca recomand camerele rusesti nu cele ce se vind cu cauciucurile..

 

fara nici o suparare poti sa ti faci alt topic cu vagoanele de cauciucuri pe care le vinzi

cauciucurile de ural sint pereche si se dau cu 300 de lei

daca le vrea cineva bine daca nu,nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....erau de dnepr nu de ural .....cele care le ai tu sint de 3.75, astea sint de 4.00 .....

Daca nu stapanesti corect datele tehnice si propietatile diverselor anvelope, nu face afirmatii ;) omule, eu nu ma cred cunoscator in cauciucuri dar poza pe care am postato este (cauciuc de razboi la nipru) Uralshina 4.00-19, caucic 1/2 moale(asa spun ei, eu nu stiu pe ce criteriu sunt clasificate), cele civile fiind intradevar 3.75-19. Acestea fiind mult mai aderente decat cele vechi, care erau rusesti, cu mult mai dure. Stiu ca sunt cauciucuri dure si moi, intre ele mai sunt si alte sortimente, aceasta mi-a spus cel care le-a adus pe ale mele. Eu am putut doar sa constat ca are dreptate facand comparatie intre doua modele diferite. Si inca ceva: in pretul de 280 roni a intrat o oglinda de far si un vitezometru, absolut toate noi, aduse din ucraina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut, am prins si eu boala comunistelor si m-am ales de azi cu un URAL 650 din '92. Motocicleta este in curs de restaurare ( asa am luat-o ) si are si atas. Ma intereseaza daca exista anvelope noi 4,00-19 cu dunga alba ? Daca are cineva de vanzare ma intereseaza pretul pentru 2 bucati. Daca nu imi poate trimite nimeni o sa cumpar una sau doua anvelope noi negre. Astept o oferta.

Vreau sa cumpar si o aprindere electronica pentru URAL , sei separate motociclist si pasager cu tot cu prinderi si o sa mai apara si altele pe parcurs.

 

 

Hai noroc !

Editat de motorangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poza cu cauciucurile de ural de 4.00 pe 19

daca te intereseseaza ti le pot trimite contra ramburs

pretul e de 150lei bucata sau 295 lei perechea

haideti fratilor ca a fakut reducere 5 lei 'nui prost cine cere ,ci ala care da :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...