Sari la conținut

Fete Motocicliste


Annone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 748
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai eu o stiu pe Alexandra, prietena lui Ciu care sta pe Traian, de undeva... probabil ca ma insel!

frumoasa plimbare!

p.s.: Ana, le-ai dat praf in ochi, mama? :X

:laugh:

 

 

Nu ne-a dat cu praf in ochi ,ca drumurile pe care am fost noi erau maturate :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, Duminica 31.10.2010, ora 10.30 la Phoenix 2, plimbare moto - probabil Mangalia - Tjulenovo - rest. DelBoca - Kavarna (Bulgaria) si retur (120+120km), dar mai discutam (sa aveti talon si buletin la voi).

Editat de dan_s
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, Duminica 31.10.2010, ora 10.30 la Phoenix 2, plimbare moto - probabil Mangalia - Tjulenovo - rest. DelBoca - Kavarna (Bulgaria) si retur (120+120km), dar mai discutam (sa aveti talon si buletin la voi).

 

Salut, eu sunt Corneliu si calaresc o Honda Steed. Desi Dan a venit cu aceasta propunere, n-am mai fost in Bulgaria, dar in schimb ne-am oprit la o cafea in Vama Veche. Poate ne strangem intr-un grup mai mare duminica viitoare, se anunta vreme foarte buna. Daca aveti ceva propuneri pentru duminica, sunt binevenite.

Editat de Corneliu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Corneliu si calaresc o Honda Steed. Desi Dan a venit cu aceasta propunere, n-am mai fost in Bulgaria, dar in schimb ne-am oprit la o cafea in Vama Veche. Poate ne strangem intr-un grup mai mare duminica viitoare, se anunta vreme foarte buna. Daca aveti ceva propuneri pentru duminica, sunt binevenite.

 

 

Eu zic sambata ca sa pot veni si eu :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata m-as baga si eu la o tura mai lunga daca primiti si outside-ri :P Stau cu un ochi pe topic...

(cred ca nu aici trebuia sa postez dar o las asa cum a cazut ... sorry :)

Editat de 90RIK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru sambata, 06.11.2010, va propun urmatorul traseu: Constanta, Basarabi, Medgidia, Cernavoda, Fetesti, Calarasi (trecem Dunarea cu bacul), Ostrov, Ion Corvin, Cobadin, Basarabi, Constanta. Distanta totala cca 260 km. Intalnirea la ora 10 AM la Phoenix 2, cei prezenti trebuie sa aiba plinul facut si bani pentru pod si bac. Viteza de deplasare va propun sa fie maxim 110 km/h, astfel incat sa pastram grupul compact. Timpul se anunta perfect: soare si 18-20 grade. Va rog sa va confirmati prezenta. Harta traseului in atasament. Asfalt uscat tuturor!

Traseu_6_nov_2010.pdf

Traseu_6_nov_2010.pdf

Editat de Corneliu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...