Sari la conținut

Fete Motocicliste


Annone
 Share

Postări Recomandate

NU SEMNEZ NIMIC

 

:scratch: ba da

 

"www.kartcenter.ro VINO SA SIMTI ADRENALINA!!!!!" nu faceti si voi o reducere la juma de pret pt motociclisti vineri seara ? :friends:) de cand nu am mai fugarit un kart...

 

 

M`am dat acolo de cateva ori, recomand !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai cand vrea toata lumea :friends:

in weekend ar fi mai bine "sau ceva de genu"

Am sa vorbesc cu conducerea :scratch: si poate va exista o reducere pentru motociclisti.

E foarte greu sa oferi o reducere doar motociclistilor, pentru ca toata lumea va zice ca e sau a fost motociclist.

Ma gandesc la o varianta.

In weekend daca vremea e buna va astept cu drag la o cursa.

 

:kiss: ba da

 

 

 

 

M`am dat acolo de cateva ori, recomand !

 

Multumesc Anna! Te asteptam sa revii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa vorbesc cu conducerea :scratch: si poate va exista o reducere pentru motociclisti.

E foarte greu sa oferi o reducere doar motociclistilor, pentru ca toata lumea va zice ca e sau a fost motociclist.

 

De ce sa fie greu, este foarte simplu, de reducerea pentru motociclisti beneficiezi doar daca ajungi calare pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa fie greu, este foarte simplu, de reducerea pentru motociclisti beneficiezi doar daca ajungi calare pe motor.

 

Exact la asta ma gandeam. O sa o aplicam in curand. Am sa anunt data de la care se va aplica reducerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gagici ne vedem maine seara la bar?Vb aia sa deschidem sezonul cum se cuvine!S-a confirmat sosirea Chopper Academy Bucuresti si Dac Motors si mai sarbatorim si deschiderea unui chapter C.A. aici.O sa fie demential, daca vreti sa vedeti meciul nu e problema.Avem o ditai plasma la dispozitie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gagici ne vedem maine seara la bar?Vb aia sa deschidem sezonul cum se cuvine!S-a confirmat sosirea Chopper Academy Bucuresti si Dac Motors si mai sarbatorim si deschiderea unui chapter C.A. aici.O sa fie demential, daca vreti sa vedeti meciul nu e problema.Avem o ditai plasma la dispozitie!

 

Sezonul l`am deschis pe 1 ianuarie :kiss:

 

De restul "gagicilor" care e reprezentat de Anca nu mai stiu nimic :kiss:

Ca tot veni vorba, unde sunt fetele motocicliste de pe la noi? :friends: Nici pe strada nu le vad :scratch:

 

l.e. eu oricum tre` sa trec maine sa`ti aduc ceva

Editat de anna_125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok fata si multumesc tare mult pt sustinere si pt tot.Eu am iesit prima data pe 4 ianurie si nu mi-am mai simtit degetul mic de la piciorul drept vreo 2 luni

Invitatie nu este doar pt mandre , este pt toata lumea bah!!!:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma gandeam. O sa o aplicam in curand. Am sa anunt data de la care se va aplica reducerea.

 

:scratch:) ce tare, ne-am scos costica

 

Gagici ne vedem maine seara la bar?Vb aia sa deschidem sezonul cum se cuvine!S-a confirmat sosirea Chopper Academy Bucuresti si Dac Motors si mai sarbatorim si deschiderea unui chapter C.A. aici.O sa fie demential, daca vreti sa vedeti meciul nu e problema.Avem o ditai plasma la dispozitie!

In ce bar ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e kawa :>

 

am dat-o , era vorba sa plec la ploiesti sa fac schimbul cu 636`le, dar cu o seara in urma m-a sunat cineva si a cumparat-o cu cash, am scapat de schimburi.

Editat de sorinm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la 12:00 la aqua in parcare. Primesc niste semnaturi de la voi?

Eu tre` sa duc o casca la Costinesti. Veniti cu mine? Si as avea nevoie de o plasa pt casca imprumut, are careva?

Tre sa scot de la hibernat jucaria unui marinar. Poate ajung si eu pe la "apele agice" astazi. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...