Sari la conținut

Milano Prin Tr. Severin - Belgrad - Zagreb


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Ma bate gandul sa merg cu Pompi la salon, a fost cineva pe ruta asta? E OK? Ceva de stiut? Trebuie alta asigurare? Merge cu Euro sau trebuie schimbati bani locali pt gaz? Merg carti de credit? Drumul e bun?

Multumesc.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate gandul sa merg cu Pompi la salon, a fost cineva pe ruta asta? E OK? Ceva de stiut? Trebuie alta asigurare? Merge cu Euro sau trebuie schimbati bani locali pt gaz? Merg carti de credit? Drumul e bun?

Multumesc.

 

 

om bun eu am facut drumul asta de 2 ori e ok

 

Ma bate gandul sa merg cu Pompi la salon, a fost cineva pe ruta asta? E OK? Ceva de stiut? Trebuie alta asigurare? Merge cu Euro sau trebuie schimbati bani locali pt gaz? Merg carti de credit? Drumul e bun?

Multumesc.

 

salut facem proba la cauciucuri miine ceva usor sa fiim devreme acasa cauta o iesire cu stima Pompi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand este plecarea... ?!

 

Aveti grija prin ex Yugoslavia... ca se sta cu radarul... prin localitati in special...

 

 

salut multumesc pentru sfat sper sa nu avem probleme pina la aut vom merge regulamentar plecarea miercuri ora 14 Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati cuminti si la sarbi si la croati.

in vara mergeam linistit la 140 cu conserva (nitel peste limita legala) si trece unu cu x5 pa langa mine la 200+. in 10 minute era tras pe dreapta si avea in fata un bmw negru cu geamuri fumurii si pe luneta caruia scria ceva legat de politie.

 

probabil era ascuns dupa un pod de autostrada......

 

in rest merge cu euro sau lei sau orice- la fiecare vam au exchange nonstop la curs decent. 10 E autostrada in serbia (3+7) si la croati - pana la zagreb parca vre-o15.

 

pana la zagreb faci 8 - 10 ore din bucuresti. depinde cum o frigi. Atentie la sarbi daca mergeti pe lalnga dunare - cad pietre pe sosea destul de multe

Editat de ZIDU'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai da nu e cam frig pt doua roti?

 

 

tu te uiti ce motoare au baietii astai 2 care vor sa plece

 

si la poponeata au caldura

 

plus echipament adecvat

eu pe gs adv am mers la -9 si nu am protectia lor la motor

 

asta cu frigul e valabila la blugi cu genunchere

 

un costum bun face cam 1/2 din cat vrei tu pe bmw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers frecvent cu moto la temperaturi cu - si pe zapada. sub -15 nu am avut onoarea in ultimii ani nu a mai fost asa frig

 

p.s. - te pishi pe el de costum la temperaturi foarte negative. Pufoaica de 5 cm grosime cu lana multa in ea rulz

Editat de ZIDU'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers frecvent cu moto la temperaturi cu - si pe zapada. sub -15 nu am avut onoarea in ultimii ani nu a mai fost asa frig

 

p.s. - te pishi pe el de costum la temperaturi foarte negative. Pufoaica de 5 cm grosime cu lana multa in ea rulz

 

zidu

era vorba sa mergi cu motorul nu sa pasti oile :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mah cu endurica mai faci si munci agricole, nu stai doar la lustruit asfaltul :nono:

 

depinde de motoare

unii lustruiesc asfaltul

alti se iau la tranta cu tractoarele

ce naiba stiam ca, corida e cu tauri nu tractoare

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zidu

era vorba sa mergi cu motorul nu sa pasti oile :rolleyes:

 

 

salutare am ajuns 24 ore cu pauza adevarat trebuie sa mergi a ploat si noaptea cam racoare Pompi :nono:

 

salutare am ajuns 24 ore cu pauza adevarat trebuie sa mergi a ploat si noaptea cam racoare Pompi :lool:

 

salut aseara eram cam obosit cam 18 ore am facut nam sarit de 130 km la ora economie plecat din buc miercuri ora 14-30 ajuns la aceias ora a doua zi sosele libere aut adevarate va salut simbata dupa asfintitul soarelui via buc si cred ca ajunge anul asta numai de bine va salut Pompi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am facut de ras am ramas acasa cu pensionarii. am luat o teapa si a trebuit sa fac pe recuperatorul. iese careva sambata pe undeva?

 

 

salut ce zici sa ne gasim la severin duminica 350 km e nimic eu plec simbata seara ora 17 din monza si ma pun pe mers spre casa am fost azi la tirg frumos dar aglomerat am facut citeva poze trebuia sa stau la coada sa fac o poza e alta lume si motociclete care mai de care am vazut gama de k modificata de la bmw trebuie mers si vazut eu mare povestitor nu sint am sa pun si pozele pe care leam facut te salut poate la anul vom merge la koln e inaintea tirgului de la milano si acolo e frumos te salut Pompi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da la koln trebuia mers. de fapt cred ca am trecut prin koln cu masina chiar in perioada targului dar ma grabeam si nici nu am constientizat nici nu m-am oprit. as iesi azi sambata nu stiu incotro.

 

 

salutare am ajuns cu bine acasa lung drumul dar a meritat eo experenta unica bravo italienilor pentru organizare pentru ca se mindresc cu marcile lor de motoare ca sint patrioti super sosele si cam asta a fost deja milano eicma 2008 e istorie si-o reusita pentru italieni ma bucur ca am fost acolo cu motocicleta astai satisfactia care ramine Pompi :lool: :nono: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am ajuns cu bine acasa lung drumul dar a meritat eo experenta unica bravo italienilor pentru organizare pentru ca se mindresc cu marcile lor de motoare ca sint patrioti super sosele si cam asta a fost deja milano eicma 2008 e istorie si-o reusita pentru italieni ma bucur ca am fost acolo cu motocicleta astai satisfactia care ramine Pompi :D :ok: :lol:

 

bravo!

poze? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am ajuns cu bine acasa lung drumul dar a meritat eo experenta unica bravo italienilor pentru organizare pentru ca se mindresc cu marcile lor de motoare ca sint patrioti super sosele si cam asta a fost deja milano eicma 2008 e istorie si-o reusita pentru italieni ma bucur ca am fost acolo cu motocicleta astai satisfactia care ramine Pompi :ok: :lol: :P

 

frumoasa tura

la mai multe

si nu sunt "GELOS" pe aia care au milionul in BANCA

ci pe aia care.l au pe BORD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia aia rosie e functionala ?Nu pare si atunci care e scopul?

post-16372-1226416223.jpg

 

 

salut la bazaconile pe care leam vazut acolo tot posibilul sa fie un prototip si chiar sa mearga drept eu dupa turinguri mam uitat sa vad ceva nou deocamdanta nu sint noutati in acest domeniu decit citeva mariri de putere la motoarele vechi ex gt de 1200 lau facut de 1300 170 cai putere la ceo fi trebuind atitia nustiu te salut numai bine Pompi

 

frumoasa tura

la mai multe

si nu sunt "GELOS" pe aia care au milionul in BANCA

ci pe aia care.l au pe BORD

 

 

salut milionul in banca nul am dar km sint adevarul e cami place sa merg as pleca si mine iar si mai departe dar nu se poate primul drum va fii la anul la malmedy si cine vrea sa vada motociclisti de cursa lunga sint imvitati mei te salut si poate mai bintuim subtire pe undeva dar intii sami recuperez motorul de la bavaria trebuie schimbat un semering care binenteles nui pe stoc te salut Pompi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...