Sari la conținut

Atelier Sau Mester Schimbat Cauciucuri


Postări Recomandate

Salut, am cautat un topic de acest gen, dar n-am gasit. Aveti idee unde gasesc pe cineva sa-mi schimbe gumele? de preferat in zona de est-centru a Bucurestiului. Aveti ideee cam cat m-ar costa ? ca la ÂŞama Service sau alte "super service-uri" banuiesc ca te cam rupe la buzunar... ;) thanks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.samaservice.ro/SAMA-Dimitrie-Po..._displayContact

 

asta ar fi locul unde gasesti sigur pe cineva care se pricepe la moto. (de obicei cine raspunde la telefon e pa, asta daca o sa iti spuna ca te poti duce la ferdinand de exemplu)

 

acum 2 luni un schimb pentru o roata m-a dus 85 ron cu totul. (fara bacsis)

in 15 minute eram plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ceva m-ar interesa si pe mine...

DUMNEAVOASTRA :lol: ca posesor de comunista(pe spite bineinteles),avand rotile la Guzii tot pe spite,trebuie sa aveti pe acasa 2 leviere ca scoateti cauciucu ce dracu chiar asa ;) ,pai daca faci pana in drum ce faci. :( ..chemi URAL SERVICE EMERGENCY !! ne pare rau sa va informam dar nu exista :(

 

Nu am eu timp ca veneam la tine si te ajutam :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am schimbat gumele la Motor Team. mi-au urcat-o baietii pe standere si cu rotile-n dinti m-am dus la o vulcanizare in apropiere si mi le-au schimbat aia. 40 lei la Motor Team si 20 lei la vulcanizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scump la voi....

eu am schimbat cauciucele la o vulcanizare de la razoare, in statia de RATB. e un baiat acolo care chiar lucreaza frumos, asta daca il prindeti pe tura, si costul cel mai ridicat a fost de 30ron cu totul.

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scump la voi....

eu am schimbat cauciucele la o vulcanizare de la razoare, in statia de RATB. e un baiat acolo care chiar lucreaza frumos, asta daca il prindeti pe tura, si costul cel mai ridicat a fost de 30ron cu totul.

numai bine!

cu totul 30 ron-adica dat jos rotile si schimbat gumele ? in care statie e vulcanizarea asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...