Sari la conținut

Motociclisti Din Mangalia Si Din Sudul Litoralului


pava98
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...pai sa intervin eu din bucuresti! ...poate weekendul asta?..poate mergem pana la bulgari :D

 

 

poate sambata bem" briza " la capul kaliakra?...si halim o scoica...ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pai sa intervin eu din bucuresti! ...poate weekendul asta?..poate mergem pana la bulgari :D

 

 

poate sambata bem" briza " la capul kaliakra?...si halim o scoica...ce ziceti?

 

 

Hai ca ma bag eu la o Bulgaria ca week endu' trecut nu mi-a iesit.....PM sau sorin128 pe YMS....Hai si altii !!!....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uf ... eu chiar am o problema aici , nu e inmatriculata inca pe numele meu . Chiar daca trec k vama pe partea la romani la intoarcere pot avea mari probleme la faza asta . Era sa o patesc urat de tot cu o masina in felul asta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uf ... eu chiar am o problema aici , nu e inmatriculata inca pe numele meu . Chiar daca trec k vama pe partea la romani la intoarcere pot avea mari probleme la faza asta . Era sa o patesc urat de tot cu o masina in felul asta .

 

yap,aceeasi problema si la mine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata cred ca merg si eu. Duminica nu pot. Postati locul si ora de intalnire.

Pai sa fie un 11 la Mol la Dorally in Cta??? Suna bine???? Si sa ne oprim in Mangalia la Petromul de langa sensul giratoriu pana pe la 12.30 pentru cei care vin mai din sud???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pava... bravo pentru choper...nu aveam cum sa te recunosc ...oricum eram contrariat pt ca ma uitam la nr.de inmatriculare si nu intelegeam.Ma tot intrebam daca e cineva dintre prietenii din bucuresti :laugh: ...sa-ti traiasca!...hai sa ne auzim uscati!

 

ma... la Predeal nu vine nimeni?...eu sunt pe linia de start...vineri seara plecare din bucuresti :blink:

 

cred ca nu mai este cazul de prezentare...http://www.eastbike.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pava... bravo pentru choper...nu aveam cum sa te recunosc ...oricum eram contrariat pt ca ma uitam la nr.de inmatriculare si nu intelegeam.Ma tot intrebam daca e cineva dintre prietenii din bucuresti :) ...sa-ti traiasca!...hai sa ne auzim uscati!

 

ma... la Predeal nu vine nimeni?...eu sunt pe linia de start...vineri seara plecare din bucuresti :lol:

 

cred ca nu mai este cazul de prezentare...http://www.eastbike.ro/

Merci, i-mi pare rau ca nu am baut o bere,dar sunt asa ocupat cu munca, oricum daca mai ajungi pe aici da si tu un buzz sa ne vedem. Aveti grija

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Uf ... eu chiar am o problema aici , nu e inmatriculata inca pe numele meu . Chiar daca trec k vama pe partea la romani la intoarcere pot avea mari probleme la faza asta . Era sa o patesc urat de tot cu o masina in felul asta .

 

 

ce stiti de treaba asta ... merge sa iesi sau nu ... daca e pe numele altcuiva ...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu procura de la proprietar facuta la notar te duci unde vrei... si nu costa mult - cam 35 de lei

 

 

dar probabil ca trebuie sa-i faci si traducere in engleza,nu stiu sigur... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar probabil ca trebuie sa-i faci si traducere in engleza,nu stiu sigur... :rolleyes:

bai jadeu 69 nu iti trebuie traducere la procura k nu o cere nimeni cecat la noi la vama ..... cateodata.....eu am trecut de multe ori cu alte masini la care nu eram eu proprietar si fara procura........asa k asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt procura asta iti trebuie si in alt scop. Ca idiotii astia de la noi din vama nu o cer, asta e o alta discutie, cu astia te mai intelegi.

 

Procura iti trebuie mai mult afara din tara. In caz de accident, daca vehiculul nu este pe numele tau, poiltistii de afara iti vor cere procura de la proprietar, si va trebui sa o ai si in engleza, ca banuiesc ca destul de putini inteleg limba romana. Pana acum nu mi-a cerut nimeni pe afara procura, cu exceptia celor din Germania, carora le-am aratat stampila de la firma pe care inmatriculata masina. Nu va ia nimeni capul daca nu o aveti, insa va poate scuti de multe batai de cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt procura asta iti trebuie si in alt scop. Ca idiotii astia de la noi din vama nu o cer, asta e o alta discutie, cu astia te mai intelegi.

 

Procura iti trebuie mai mult afara din tara. In caz de accident, daca vehiculul nu este pe numele tau, poiltistii de afara iti vor cere procura de la proprietar, si va trebui sa o ai si in engleza, ca banuiesc ca destul de putini inteleg limba romana. Pana acum nu mi-a cerut nimeni pe afara procura, cu exceptia celor din Germania, carora le-am aratat stampila de la firma pe care inmatriculata masina. Nu va ia nimeni capul daca nu o aveti, insa va poate scuti de multe batai de cap.

 

mi se pare cat se poate de logic.asa ca nu risca,fa si traducerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare Callatis!....

 

vine cineva la fest Breaza2009?...pava jadeu faraon jericho.....

Propun sa plecam vineri seara,in jur de ora 19 (pate reusesc sa scap de la munca mai devreme)...

 

daca veniti semnalizati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 3 nunti perioada asta , pe 22 si 23 august si pe 6 septembrie . Nu o sa am bani nici sa imi cumpar hartie igienica sa ma sterg la fund , ce sa mai vb de un wc public.Vroiam sa merg la breaza , vroiam sa vad faith no more si de ce nu guano apes dar ciuciu , plus ca am si ceva probleme cu motorul si nu mai plec la drum lung cu el .

Totusi vb de pescuitul ala ..... unde ? cand ? cum ? ca sa stiu si eu cum sunt de munca ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Ma scuzati de intruziune, am o intrebare: cum este plaja in Eforie? Stiu ca este lame, insa nu vreau sa-mi stric concediul de saptamana viitoare "inotand" printre alge.

 

Va multumesc.

Asfalt intins si uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plaja buna din perspectiva inexistentei algelor pe ea stiu doar la 2 MAI si VAMA. Primariile se chinuie sa le curete dar daca ai " bafta" de o mica furtuna peste noapte a doua zi dimineata te trezesti inotand printre munti de alge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...