Sari la conținut

Derbi A Lansat Noul Gpr 125


Postări Recomandate

ce smecher esti tu , un adevarat smardoi internaut ... toti sunteti smecheri , cand locuiti unde se pliaza hartile ... Fata in fata mai ziceai ceva ? Iti zic eu , nu ! Si daca ziceai , urma sa te prelingi ca flegma pe perete ...

pana cand n-am vorbit urat cu tine nici tu n-o face.....sau daca nu stii vorbi numa ca un cioban atunci ii bine.....si oricum nu m-ai speriat....exact asta ti-as fi zis si in fata.....gayule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

ma baieti m-am saturat sa citesk 4 pagini numai cu off topik in care voi doi va faceti gay ;)

 

 

ON TOPIK: Motoru arata fain ......chiar imi place ....bafta si sper sa vad si in romania curand ;) :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Arnold, da-o in plm de treaba, calmeaza-te dreaq odata ... Ce-i cu tupeu asta de mare futadores pe tine ? Vezi sa nu te intalnesti cu vreunu dintre astia pe care ii tot ataci tu... Parca vad cum scrii pe forum ca ai avut prima experienta sexuala, si de fapt te futuse Reverse in poponeata... Cat despre motocicleta ta, da, am gasit si eu una identica in cutia de cereale. 'Ai gea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Arnold, da-o in plm de treaba, calmeaza-te dreaq odata ... Ce-i cu tupeu asta de mare futadores pe tine ? Vezi sa nu te intalnesti cu vreunu dintre astia pe care ii tot ataci tu... Parca vad cum scrii pe forum ca ai avut prima experienta sexuala, si de fapt te futuse Reverse in poponeata... Cat despre motocicleta ta, da, am gasit si eu una identica in cutia de cereale. 'Ai gea

 

:D

 

`gea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti cumva cat costa sau cat va costa ?? mie mi se pare un adversar pentru cbr , nu credeti ? parca e o combinatie intre yzf r 125 si cbr 125 r a luat rotzile subtziri ale cbrului si restu seamana a yzf .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taci ma ca este cat R125.

mda mah roti de cbr restu yzf dar paremi-se ca m-am inselat cu rotile , totusi parca mai frumos e cbr ( parere personala ) si asta e primu model de gpr in 4T nu >?? sper sa fie reusit motorul.... :D

Editat de MALASORTE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...