Sari la conținut

Grupul posesorilor de Suzuki Burgman


Fanel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Excelenta iesire! Cafea, tigari, soare, ce sa mai, superior.

 

Azi???...unde mai? :o Ce am ratat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adrian ..am trecut in seara asta pe unde e firma ta ...si era unu in curte ..demonta pe la burgman ..s-a stricat ceva la el? Tu erai ? Afara era o duba mare alba ...cu numere de Mures .

 

Adrian ..am trecut in seara asta pe unde e firma ta ...si era unu in curte ..demonta pe la burgman ..s-a stricat ceva la el? Tu erai ? Afara era o duba mare alba ...cu numere de Mures .

 

 

MDA .... Glumesc si eu ...dar Adrian a disparut :))

Editat de Bogdan_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata am revenit. Multumesc pentru avertizare. Daca nu erai tu, acum cautam burguletzul prin mures. Am avut noroc. A plecat descumpanit, a crezut ca e de 400 si ca e visiniu. I-am zis de unde poate sa faca rost.

 

:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati mai datu pe tastatura!(eu vorbesc?)..haideti si in excursii ca se strica vremea...si o sa plangem dupa zilele astea!

 

..mai ales ca acum s-a intors si Vittore!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Gabi!..sa intelegem ca vei fi Burgmanist??? :cheers: Daca vrei o mina de ajutor inainte sa te dotezi, ca sa eviti unele f. posibile greseli, te ajutam cu placere!

 

Si io as baga o tura, propuneri....

 

Avand in vedere acest topic, pe care va rog sa-l cititi, ca este interesant, /index.php?/topic/666507-problema-in-curbe/ eu as baga o excursie pe un drum virajat, gen Valea Oltului, (papam mici dubli la Dedulesti) cu peisaj superb...as mai repeta odata excursia BUc-Pl-Sinaia-Rasnov-Sibiu cu intoarcere spre Rm.Valcea-Pitesti...ca tare mi-a placut; si sa mai invat si eu luatul curbelor mai profi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soimu, nu stiu cand ai fost ultima oara la snagov sat, dar pot sa-ti spun ca sunt niste curbe minunate. se pot face exercitii folositoare. eu zic sa incercam.

Nu stiu ce sa zic...ultima oara am fost acolo in vara lui 2010...nici drumul nu a fost bun, si nici acolo nu a fost grozav...multe romanisme...prefer muntele Baraganului...

 

P.S. Atentie! Burgamnul 650 nu e de oras!..in oras il chinui....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..na ca au venit ploile! :( ...uite-asa ne dam mai mult pe tastatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soimu, m-am interesat, burgmanu e de ORAS, dar merge si in afara. nu se chinuie asa cum spui tu; eu cred ca tu vrei sa promovezi piticu. stii ce am constatat? ca ideile mele nu-ti mai plac. esti suparat pe mine cumva? nu am nici o vina pentru scaderea ratingului SUA la AA+ si crede-ma chiar nici o vina pentru evenimentele sangeroase de la Londra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soimu, m-am interesat, burgmanu e de ORAS, dar merge si in afara. nu se chinuie asa cum spui tu; eu cred ca tu vrei sa promovezi piticu. stii ce am constatat? ca ideile mele nu-ti mai plac. esti suparat pe mine cumva? nu am nici o vina pentru scaderea ratingului SUA la AA+ si crede-ma chiar nici o vina pentru evenimentele sangeroase de la Londra.

 

1)Ai dreptate:Burgman=burg+man=oras+om=orasean...deci burgmanul este pt. oraseni...si pt orasenii care fac naveta din suburbii si intre orase...insa Bucurestiul este un oras execrabil ca infrastructura, trafic, stil de condus cocalaro-periculos al majoritatii...

 

2)E adevarat ca pe distante scurte, ma descurc mai repede si mai eficient cu piticu; si ca scoatere in trafic, si ca strecurare, si ca parcare si ca echipament si consum; nu il promovez ca nu vreau sa-l dau; il tin ca nu stiu cind fac ceva si raman fara permis(desi nu mi s-a mai intamplat de pe vremea lui Ceasca!..e adevarat ca pe distante medii in oras as prefera ceva mic si mai puternic (Gilera Runner ST200) sau o Vespa ca a lui Fanel de 250...

 

3)Stai mai linistit!!!...asa ma stii pe mine?..cum sa fiu suparat pe tine??? :eek: probabil e o diferenta de programe si timp liber...iar chestia cu ratingul USA si altele, crezi ca nu stiam de la inceput in ce ma bag?..sau care sint riscurile?...totul se ia in calcul dinainte altfel esti fraier; e drept ca nu multi au stomac tare, dar cred ca eu da! Mai rau se plag aia cu creditele in Franci elevetieni, ca li s-a dublat rata!

 

...cred ca totusi ceva-ceva exista...probabil am un sentiment de frustrare in subconstient, de necontrolat, pt micii aia de aniversarea de 3 ani a Burgului...uneori simt un gol in stomac si nu stiu de la ce...chiar cind ma scol de la masa satul...mi-a ramas imaginea lor(a micilor de la aniversare lipsa!) pe creier si sper sa nu dezvolt o obsesie de tip psihotic, asa ca ar trebui rezolvata problema cit mai repede :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motoreta, daca te doare capul poti sa te duci la cabinetul medical. nu uita sa pui poze de la doctor. sper sa nu fie ceva grav.

 

Am vorbit cu bugmaniciu meu si vrea sa-si faca ziua la Snagov, dar, nu e inca sigur, cand. A mai zis ca vrea sa primeasca ceva cadouri. Sa postez aici ce-si doreste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de Larry ce se mai stie?..sper ca-i merge bine Burgul!

 

motoreta, daca te doare capul poti sa te duci la cabinetul medical. nu uita sa pui poze de la doctor. sper sa nu fie ceva grav.

 

Am vorbit cu bugmaniciu meu si vrea sa-si faca ziua la Snagov, dar, nu e inca sigur, cand. A mai zis ca vrea sa primeasca ceva cadouri. Sa postez aici ce-si doreste?

 

Pai cauciucuri noi, ce sa-si doreasca? :burnout:

 

Adrian, dar camera aia nu a mai filmat nimic in ultima vreme????...

 

As fi curios sa vad o filmare macar in Bucuresti cu ea pe casca si indreptata spre spate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...