Sari la conținut

www.chopper.ro


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

OFF topic

DACA TU INTREBI ASTA CHIAR NU STIU LA CE SA MA ASTEPT din partea ta PE VIITOR??????

 

TU esti CUMVA MODERATOR AICI????????? in GRUPUL CHOPPERISTILOR SI PUI INTREBAREA ASTA

 

SA FIM SERIOSI MAI DMW :crack: :banana: :banana: :P :blink:

 

salut

 

 

1. intrebam asta pentru ca cel care detzine siteul poate are o idee diferita de a mea despre ideea de chopper

 

2. il intrebam pe lupalb ce idei are pentru ca sunt tot timpul bine venite ideile, iar el a mai trecut prim modificari de ij-uri, in timp ce experientza mea este egala cu zero in domeniul asta!!!

 

3. cand a intrebat smokey cine vrea sa modereze, am cerut eu pentru ca in aceasta sectziune am postat cel mai mult shi pentru ca imi plac chopperele shi pentru ca tu erai plecat din barcelona shi nu avea cine sa modereze cat timp nu avei tu acces la computer, nu pentru experientza mea in construit asha ceva

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj pentru toti care s-au "certat" aici:

ROMANIAN CHOPPER OWNERS inseamna..mot-a-mot:

Proprietarii de choppere din Romania...

Eu zic sa nu facem discriminari..si nu conteaza cine a choparit motorul sau de unde il are..etc..

nu asta conteaza.

O sa imi pun si poza mea cu mie si motorul acolo, desi eu sunt mai mult pe Street fight..si nu am chopper, si nici motor modificat..si nu o sa imi puteti face nimic, eu administrez situ ala..si asa vad eu lucrurile.

La urma urmei...sufletul pentru motoare il avem cu totii...

 

Fratilor - trimiteti poze, ce naiba? doar 2 sunt acolo..hai sa fim mai multi:)

 

Roby, eu zic sa lasam lucrurile asa cum sunt, adica sa putem posta orice choppar chiar daca e din romania sau nu...la urma urmei vizitatorii si clickurile de pe banerul ala lung cu neogen fac ca sa tinem situ asta in picioare.

PS Intrati pe www.chopper.ro si dati click pe banneul ala lung ..si apoi puteti inchide reclama..doar atat.

 

Thanx pentru suport si asteptam emailuri.

theBD - multam de gif. asta puteam sa fac si io..da nu m-am gandit..

Tinem legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu fiu rau, owners inseamna proprietar. Si tocmai asta intrebam, daca poate fi postat un motor chiar daca individul nu mai este proprietar, dar care zic eu merita sa fie postat pt ca arata intr-un fel. E gresita intrebarea? Cretzu nu mai este owner, este doar builder.

trimiteti poze cu choppere facute in ro....scrieti ceva detalii despre chopper cine la facut unde este la ora actuala....doar sa dati ceva detalii ok

IL ASTEPTAM SI PE BASTY SA PUNA CEVA POZE CA ARE DESTULE

hai sa vedem reusim sa adunam ceva poze sau nu

VA SALUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se mai aude nimic pe aici?

daca ideea credeti ca nu isi are sensul ..............

:moron:

inca mai astept poze.!

:baldy:

din cati santeti pe aici nu aveti nici unul choppere ? sau care e exlicatiunea........ :ok: :lol:

Editat de florin_diliul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,eu spre exemplu nu cred ca pot posta aici pentru ca nu am facut nici o modificare majora Savage-ului si mai e si a doua problema ... nu am cu ce face poze.

 

 

In fine daca pot sa trimit o poza pe site-ul respectiv dati-mi un raspuns si voi cauta sa fac intr-un fel cu poza .

 

 

 

 

 

 

 

BAFTA SI LA CAT MAI MULTE CHOPPERE!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Salut

POZELE PT GALERIA ===ROMANIAN CHOPPERS OWNERS====

--CU DETALII TOT LOCATIE SI NU EXAGERAT DE MARI POZELE--

---IN POZE SA APARA PROPRITARUL IN SPATELE MOTORULUI,asa se va

vedea motorul intreg --

--TRIMITETI POZELE DOAR CU CHOPPERELE VOASTRE PE MAILUL ASTA---

 

ride2esc@gmail.com

 

VA SALUT

L&R

roby

 

spire trimite poza sau pozele pe mailul de mai sus..cu tot cu detalii cum am scris ok

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...