Sari la conținut

Party La Tunari


joee_cretz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:banana: :banana: :crack:

si iarasi Doamna a reusit sa ne faca tuturor o surpriza mai mult decat placuta si ...nu numai ca a venit ,insa...a mai si facut super atmosfera.

:huh:

ninja, sa stii ca nu ai pierdut mare lucru,in afara de niste dansuri ale DDU-lui in carje+schiopatatul Doamnei,in afara de busele Alveolului,in afara de rateurile Natashei in miez de noapte si scurtul burnout facut de Suza lu Mielu, in afara de inegrirea gazonului de catre Golful DDU-lui,in afara de multe multe altele sa stii ca nu ai pierdut nimic :blink: :) :P

ninja,nu fi suparata kiar pe toti pt nerasplatirea efortului depus.o parte erau mult prea "hay" de cum aratau si...i-a luat euforia.asa ca asteapta prima revedere, si atunci sa le testezi spiritul revansarii :D

:D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, amu sunt si io treaz!!!!!

:blink:

 

Ce vreti ?! Amu mi-am revenit!!! Nu stiu mare lucru din drumul facut inapoi acasa! :banana:

 

Asadar ; care va stiti cu un sac de dormit in minus (verde violat) si o palarie de paie nexam?

Sunt la mine in portbagaj!

 

Super de tot petrecerea si imi pare rau ca m-a tinut gipsu din elanul meu de topaitor !!

Am mesaje ptr toti si vi le dau personal.... :banana:

Pastilutooooo ..... ce mult imi placi !! :P

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, amu sunt si io treaz!!!!!

:blink:

 

Ce vreti ?! Amu mi-am revenit!!! Nu stiu mare lucru din drumul facut inapoi acasa! :banana:

 

Asadar ; care va stiti cu un sac de dormit in minus (verde violat) si o palarie de paie nexam?

Sunt la mine in portbagaj!

 

Super de tot petrecerea si imi pare rau ca m-a tinut gipsu din elanul meu de topaitor !!

Am mesaje ptr toti si vi le dau personal.... :banana:

Pastilutooooo ..... ce mult imi placi !! :P

 

:crack:

mutumesc pt declaratie.... :huh: ti-a placut cum am jucat badminton?....sau cum am ridicat zmeul...... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAH IN PRIMUL RAND AM FACUT SI IO ROST DE O GALEATA DE NET SI SA INCEP :

-PALARIA DDU-LE E A MEA

-USHA E PUSA IN BALAMALE LA LOC E OK

-CURATENIA IN CASA E OK....SPER SA NU MAI GASEASCA AI MEI STICLE ASCUNSE PRIN CASA DE ALCOOALE CUM AM GASIT IO DIMINEATA

-AM PUS PARINTII IN GARDA CA A FOST O MARE DESTRABALARE DECI VECINI NU MAI POT EXAGERA...SPER

-IAR CELOR CARE "NU" VA PLACUT SA MA PUPATI UNDEVA SI SPER SA AM ONOAREA SA VA MAI ASTEPT PE LA TUNARI CAT DE CURAND(CRED CA ATUNCI CAND O SA FIE CALD SA NU MAI FIE NEVOIE SA TRAG DE VOI SA DORMITI IN CASA :crack: )

-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VA MULTUMESC FRUMOS CELOR CARE AU REUSIT SA VINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

:P :banana: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecere!!!

 

In sfarsit am ajuns si io acasa....

 

va

:banana: pe toti si multam fain ca m-ati primit printre voi, m-am simtit super

 

 

La cat mai multe petreceri de genu....da fara mici incidente neplacute...prietenii stiu de ce...

 

 

PS: norway_gl te astept in WE la Craiova, si daca vii in timp util te iau cu motoru la un gratar cu gasca :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAH IN PRIMUL RAND AM FACUT SI IO ROST DE O GALEATA DE NET SI SA INCEP :

-PALARIA DDU-LE E A MEA

-USHA E PUSA IN BALAMALE LA LOC E OK

-CURATENIA IN CASA E OK....SPER SA NU MAI GASEASCA AI MEI STICLE ASCUNSE PRIN CASA DE ALCOOALE CUM AM GASIT IO DIMINEATA

-AM PUS PARINTII IN GARDA CA A FOST O MARE DESTRABALARE DECI VECINI NU MAI POT EXAGERA...SPER

-IAR CELOR CARE "NU" VA PLACUT SA MA PUPATI UNDEVA SI SPER SA AM ONOAREA SA VA MAI ASTEPT PE LA TUNARI CAT DE CURAND(CRED CA ATUNCI CAND O SA FIE CALD SA NU MAI FIE NEVOIE SA TRAG DE VOI SA DORMITI IN CASA :crack: )

-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VA MULTUMESC FRUMOS CELOR CARE AU REUSIT SA VINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P :banana: :banana:

ai fost o gazda extraordinara....mii d emultumiri.....si normal ca o s ate mai onoram cu prezenta de ce nu....dar esti sigur ca ne mai primesti....si trebuia sa verifici in sufonier e posibil s amai fie o sticla d e bere acolo :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HOLY SHIT, dar vad ca ati intins-o lata acolo :P

Ma, eu cred ca v-a lipsit un singur lucru.. artificii si petarde! :banana:) ca asa se zice: la taraboi, se cere taraboi si mai mare! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeDeule, sacul de dormit sigur nu e al lui Escu?

Stiu ca cu sacul lui te-ai invelit in masina :D

 

Da, Mr.Watt, ne-am facut de cap acolo, da nu putem recunoaste de fata cu Irina, ca ea nu stie si dupa aia ii pare rau ca nu ne-a onorat cu prezenta.

 

 

O fo' fain, indiene! :banana:

Cand paraseam Bucurestiul imi venea sa deturnez maxi-taxi-ul ca sa mai stau o tzara :D

Da nu ne vedem la vara? He he, poate si mai rapid, daca tine facultatea cu mine :D

 

:blink:

 

PS: DeDeule, facem concurenta la Pastiluta? :huh:

 

Pastiluto: :crack: :) :D :D :banana:

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeDeule, sacul de dormit sigur nu e al lui Escu?

Stiu ca cu sacul lui te-ai invelit in masina :P

 

Moldovene io inteleg ca te-ai facut pulbere in noaptea aia, da chiar nu mai tzii minte ce ai dus in carca a doua zi? In rucsacul ala erau ambii saci de dormit ai mei. Asa ca nu e al meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moldovene io inteleg ca te-ai facut pulbere in noaptea aia, da chiar nu mai tzii minte ce ai dus in carca a doua zi? In rucsacul ala erau ambii saci de dormit ai mei. Asa ca nu e al meu.

Sincer sa fiu, nu mai stiam mare lucru a doua zi :banana:

Oricum, ceva n-am uitat: plimbarea cu Natasha :banana:

:crack: Asta-i pt tine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeDeule, sacul de dormit sigur nu e al lui Escu?

Stiu ca cu sacul lui te-ai invelit in masina :D

 

 

PS: DeDeule, facem concurenta la Pastiluta? :crack:

 

Pastiluto: :banana: :blink: :) :huh: :banana:

 

:P

mersic alveolo pt pupici , trandafiri, imbratisari ce dragut din partea ta....adr nu am inteles faza cu concurenta??? de ce ar exista asa ceva..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeDeule, sacul de dormit sigur nu e al lui Escu?

Stiu ca cu sacul lui te-ai invelit in masina :D

 

Da, Mr.Watt, ne-am facut de cap acolo, da nu putem recunoaste de fata cu Irina, ca ea nu stie si dupa aia ii pare rau ca nu ne-a onorat cu prezenta.

O fo' fain, indiene! :banana:

Cand paraseam Bucurestiul imi venea sa deturnez maxi-taxi-ul ca sa mai stau o tzara :D

Da nu ne vedem la vara? He he, poate si mai rapid, daca tine facultatea cu mine :D

 

:blink:

 

PS: DeDeule, facem concurenta la Pastiluta? :huh:

 

Pastiluto: :crack: :) :D :D :banana:

 

:P

 

 

Bah, ceee?

tu nu stiai ca am dormit cu pastiluta in acelasi sac de cormit?

Si eram doar noi doi!

Ce concurenta? ca io-s inaintea ta cu mult!

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, ceee?

tu nu stiai ca am dormit cu pastiluta in acelasi sac de cormit?

Si eram doar noi doi!

Ce concurenta? ca io-s inaintea ta cu mult!

:P

ddu-le esti mort....nu e nimic adevarat..ai vrea tu :banana: .....era leoncio...din cate am inteles care a dormit cu tine

Editat de pastiluta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, ceee?

tu nu stiai ca am dormit cu pastiluta in acelasi sac de cormit?

Si eram doar noi doi!

Ce concurenta? ca io-s inaintea ta cu mult!

:crack:

Eu ma refeream la Pastiluta de pe forum, nu la anticonceptionalele pt noaptea ta de dragoste cu Leoncio :P

Cat despre concurenta, ai vazut ca Pastiluta nu crede ca e concurenta :banana:

 

 

ddu-le esti mort....nu e nimic adevarat..ai vrea tu :blink: .....era leoncio...din cate am inteles care a dormit cu tine

 

ddu-le, esti mort daca vede fosta prietena, sau necrofila, for that matter, ca tot vorbii cu ea

 

Pastiluto, Leoncio nu recunoaste nimic, ca-i face voodoo Elena :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ddu-le, esti mort daca vede fosta prietena, sau necrofila, for that matter, ca tot vorbii cu ea

 

Pastiluto, Leoncio nu recunoaste nimic, ca-i face voodoo Elena :P

 

 

Alveoluleeeeee!

Ai vorbit cu necrofila?

 

Au fost baietii pe la mine si au intrat o tara pe net!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...