Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa motocicleta parca mi-as dori si eu. mai diferita nu se poate :))

motor V2 1.8. cadru din titan si fibra de carbon. roti de 26" din fibra de carbon

 

http://vplay.ro/watch/uzevgv2x

Editat de kamikazee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine Bula acasa, dupa prima zi de scoala. taica-su:

-nah bula, ce-ai invatat astazi la scoala?

-pai, la matematica ne-a spus profesorul de numerele negative, da n-am prea priceput mare lucru...

-pff, cum asa? ia sezi colea ca-ti explic eu acu... deci, sa zicem ca intr-un autobus sunt 7 calatori... la prima statie coboara 10, iar la a doua trebuie sa urce 3 oameni ca autobusul sa fie gol...

 

ultimul parinte :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea catre el:

- Logodnicul lui Lili este mai tandru ca tine, ii spune mereu "perla mea"!

- Poi normal, el este bijutier. Eu sunt ginecolog! Cum ai vrea sa-ti spun? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In noaptea nuntii, mirele, bine dispus, ii spune unui amic:

- Pariezi pe 5000 de lei ca mireasa e virgina?

Mireasa aude si intervine:

- Nici nu te-ai însurat bine si deja arunci cu banii pe fereastra?!

 

 

- Doctore, sotia mea are un complex de inferioritate.

- Poi adu-o la consult

- Alta-i intrebarea! Ce trebuie sa fac ca sa nu si-l piarda?

 

Sotia ii zice sotului, dupa ce acesta vine beat acasa:

- Daca mai vii o singura data in halul asta acasa, nu-ti mai vorbesc niciodata!

- Iubito! nu ma ispiti!

 

Nu stiu daca e de ras sau de ...

Buna ziua,

Subsemnata XXXL domiciliata pam pam va rog in prezenta sa-mi desfintati bransamentul de energie electrica. In ultimul timp a cazut nu departe de mine un OZN marca NASA care imi suge energia. Suge deasemenea tot ce prinde si in vecini. Deasemenea produce explozii si scantei in toata instalatia mea si nu mai am de unde. Aceste asa functioneaza cu curent, le trebuie mereu alta energie ca sa stea in viata.

cu stima,

XXXL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ion si maria mergeau pe strada. Maria ii zice lui Ion: ma Ione, io is lezbi.

Ion: ce-i aia?

Maria: vezi femeia aia de pe strada?

Ion: da o vad si cei cu ea?

Maria: mie imi place de ea si as vrea sa fac sex cu ea.

Sta Ion un pic dupa care zice: tu Marie, cred ca si io is lezbi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am unele banuieli ca ziaristul bate cimpii totusi mai bine va intreb pe voi cei care traiti in cluj daca este adevarat ce se spune in aceste articole .au fost punkisti sau de fapt erau niste melteni ( manelisti" .Nu cumva "ceovesii " erau rockerii care se bateau cu "manelstii "

http://www.napocanews.ro/2012/10/de-pe-vremea-cand-ceovesii-unguri-erau-batuti-mar-de-punkistii-romani-in-anii-80.html

 

http://www.napocanews.ro/2012/10/cum-au-patimit-studentii-romani-datorita-ceovesilor-unguri-la-mijlocul-anilor-80.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am unele banuieli ca ziaristul bate cimpii totusi mai bine va intreb pe voi cei care traiti in cluj daca este adevarat ce se spune in aceste articole .au fost punkisti sau de fapt erau niste melteni ( manelisti" .Nu cumva "ceovesii " erau rockerii care se bateau cu "manelstii "

http://www.napocanews.ro/2012/10/de-pe-vremea-cand-ceovesii-unguri-erau-batuti-mar-de-punkistii-romani-in-anii-80.html

 

http://www.napocanews.ro/2012/10/cum-au-patimit-studentii-romani-datorita-ceovesilor-unguri-la-mijlocul-anilor-80.html

 

 

M-am logat numai ca sa pot da reply :)

 

Cand eram mica nu prea auzisem eu de muzica rock, nu am stiut ce inseamna dar stateam pe balcon seara numai ca sa ascult muzica pusa de acesti "csoves" (ca pana acum nu am stiut ca asa le zice la adolescentii rebeli, rockeri :)) ). Daca le zicea csoves nu stiu dar erau niste copii rebeli care azi au familii si copii.

 

O fi si asta vre-un csoves? ca prea are haine zdranturoase :P

post-11764-0-90842800-1349504231_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am logat numai ca sa pot da reply :)

 

Cand eram mica nu prea auzisem eu de muzica rock, nu am stiut ce inseamna dar stateam pe balcon seara numai ca sa ascult muzica pusa de acesti "csoves" (ca pana acum nu am stiut ca asa le zice la adolescentii rebeli, rockeri :)) ). Daca le zicea csoves nu stiu dar erau niste copii rebeli care azi au familii si copii.

 

O fi si asta vre-un csoves? ca prea are haine zdranturoase :P

Multumesc pentru raspuns , am banuit eu ca autorul bate cimpii ca prea era el inversunat impotriva rock ului , pletelor blugilor etc dar na am zis sa intreb care era treaba pe acolo in anii 80.

La fel erau facuti rockerii si prin Bucuresti , jegosi alcoolisti etc nu ma mira limbajul asa zisului ziarist poate saracul o fi ramas fara femeie din cauza unui rocker si acum a gasit sa dea drumul frustrarilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...